18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mim Karcocha na ulicach Lublina

Siekas • 2015-09-05, 20:23
Widziałem już na sadolu wstawkę z tym oto mimem ( został nazwany klaunem) robiącym pokaz na ulicach Barcelony. Zaciekawił mnie gość, szukając info o nim natrafiłem na jego pokaz właśnie w naszym kraju. Wpie**olu nie dostał, ale pośmiać się można.Pomysł z samochodami moim zdaniem przedni ! :szofer:

Gość ogólnie ma zajawkę, podróżuje po całej europie ze swoimi pokazami ulicznymi, a pochodzi z Chile.


CygańskieDisko

2015-09-05, 23:59
@up, przejeżdżała policja. Występ odbył się w czasie festiwalu Carnaval Sztukmistrzów, wiec raczej nie był to spontaniczny występ.

1408

2015-09-06, 00:17
Ale ludu się zebrało. Założę się, że mniej ludzi pojawi się w Warszawie na proteście przeciw imigrantom niż tu w pół godziny, żeby popatrzeć na klauna. :D

Ważne

2015-09-06, 00:30
@szopan79 Na filmiku widać, że ktoś ze służb porządkowych cały czas tam stoi i również ma niezły ubaw ;-)

siemien

2015-09-06, 01:15
No tak k***a. Klaun sobie biega w te i nazad po ulicy, a ja na przejściu na czerwonym przez jeden pas, gdzie nic kompletnie nie jechało dostałem mandat. Mój kraj taki piekny...

Hvsarz

2015-09-06, 01:38
Czy śmieszny, nie oceniam... ale tak tu się bulwersują wszyscy na równych i równiejszych ale jeśli już ktoś chciałby naprawdę państwo prawa, to śmieszny czy nie, powinien zwyczajnie zostać usunięty z jezdni z dowalonymi kilkoma mandatami, za stwarzanie zagrożenia, za tamowanie ruchu, za przekraczanie jezdni w niedozwolonym miejscu...

Zabawy, też mają swoje granice i odpowiednie miejsca.. szkoda, że wszyscy zdążyli wyhamować :(

Supernatural666

2015-09-06, 01:44
Jakby mi wskoczył taki pajac przed samochód to bym nie hamował.

Dziadek_Mroz

2015-09-06, 01:46
Czemu u nas w kraju tak sie nie potrafia bawic :d

_Azazel

2015-09-06, 02:03
Hereticus napisał/a:

U nas na rynku we Wrocku jest lepszy typek, tyle , że w stroju klauna. Kto widział ten wie.
Jak kiedyś jeszcze go spotkam, to go nagram i wrzucę na sadola.

edit. Znalazłem na necie, już wrzucam.



Jak kiedyś byłem we Wrocławiu na runku to widziałem Lenina :D

~PowerBoBass

2015-09-06, 02:07
No tak, społeczeństwo zachwycone, ale jakby jakiś kierowca nie ogarnął sytuacji i wypie**olił w ten przystanek ludzi czubaty, to afera byłaby na cały kraj... że kierowca pirat w Lublinie bla bla bla :-/

Jozzzek

2015-09-06, 03:11
Czy mi się zdaje czy to nie powinno być na kwejku, a nie tutaj?

Won k***o i na kwejka z takimi niesadystycznymi filmikami.

Już weekend i gimbaza siedzi...

skwara25

2015-09-06, 08:19
"Za pięć siódma będę przy wejściu" (7:20) - kłamczuszek, pewnie żona dzwoniła. Panie, panowie kamerzysta jest pantoflem, słyszę strach w jego głosie :idzwch*j:

krzyks

2015-09-06, 08:54
Nie dostał wpie**ol mówisz... ten strój go uratował. A tak serio pozytywny typek.