18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miłosierny ksiądz i żebrak

fantastico • 2017-06-11, 18:52
Nie mienie drobnych powoduje, że ksiądz w sutannie odmownie traktuje prośbę proszącego i oddala się dostojnym krokiem ku swoim potrzebom. Żebrak potraktowany z kwitkiem nie może liczyć na łaskę bo nie była mu dana.


Tortuga

2017-06-11, 20:27
Menele to ch*je, robiłem za gówniaka w budzie z grillem i miałem tam taką ekipę "zaprzyjaźnionych" meneli (szef stwierdził, że po nocach się kręcą po okolicy i przy okazji pilnują, to można im od czasu do czasu coś nazbyt przypieczonego dać do zjedzenia). Na początku wiadomo, człowiek się interesuje, chce poznać historie, trochę współczucia... Dopiero jak ich trochę bliżej poznałem to masakra... Niby się razem trzymają, ale za ćwiarę dykty kumpel kumplowi by łeb kostką brukową rozj***ł z zimną krwią.
Jednym słowem na nagraniu widać k***ę bez godności. A menel też nie jest lepszy. :anegdotka:

Waltornia

2017-06-11, 20:38
Jak się wsluchacie to usłyszycie ze ksiadz powiedzial w ostatnich 2 sekundach "to ja ci kupię"

artur_sz13

2017-06-11, 20:41
O co ta gównoburza?

A kto by z was dał mu kasę. Widać ze mu piwo z kieszeni wystaje, czerwona twarz też bynajmniej nie od pracy na powietrzu...

Jeśli ja też w takiej sytuacji nie dałbym pieniędzy, to nie będę nikogo gównem obrzucał, czy to ksiądz, czy gej, czy feministka

elektr0n1ka

2017-06-11, 22:15
@PanPaciu, dobrze napisane, może skoro już się napracowałeś dodałbyś to jako nowy temat?

voidinfinity

2017-06-11, 23:11
artur_sz13 napisał/a:

O co ta gównoburza?
A kto by z was dał mu kasę. Widać ze mu piwo z kieszeni wystaje, czerwona twarz też bynajmniej nie od pracy na powietrzu...



Taaa, ale np. ja bym nie odpie**alał szopki z szukaniem drobnych udając dobrego chrześcijanina :krejzi:

spoiler

WeedLover

2017-06-11, 23:49
pie**olony alkoholik.

Rinko

2017-06-12, 00:04
Kościół dużo wybacza igraszki z ministrantami, gospodyniami itp, ale za to serduszko Owsiaka w portfelu to katabas już może sobie szukać nowej roboty :krejzi:

mateuszsadoltzr

2017-06-12, 00:53
no i dobrze że nie dał,wk***iają mnie takie menela daj i daj a niech sp***ala do roboty

croyna

2017-06-12, 09:33
Ksiądz później zaproponował, że sam mu kupi.

voidinfinity

2017-06-12, 09:58
elfis napisał/a:

siniak zbiera na wódę, ale spoko ,
ateiści orgazmują



Uważaj bo dostaniesz kamszotem w oko :krejzi:

Wiewór

2017-06-12, 14:34
Zobaczył, że kamera to odegrał scenę godną Oskara, że niby szuka.

Hyberius

2017-06-12, 14:51
Czy Jezus przypadkiem nie nakazał pomagać każdemu, głodnego nakarm, nagiego odziej? Ten ksiądz powinien zaprosić go do siebie i nakarmić, to czy to jest menel i pijak nie powinno mieć dla wiernego katolika żadnego znaczenia.

weltmajster

2017-06-12, 15:36
j***ć tych co wyciągają tylko łapę po gotowe. Ma dwie ręce? To niech zapie**ala na roboty interwencyjne dla miasta. Zarobi, przepije, jego sprawa. Scenka jebie ustawką pod wybiórczą jak tramwaj w upalny dzień. O klechach mam swoje zdanie, ale ten akurat zachował się prawidłowo.