18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miłość na świeżym powietrzu

phrontch • 2021-03-24, 21:22
Oraz kręcący jedną ręką reżyser




Dawidek44

2021-03-24, 23:25
DiamondBack napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało sens i jaranie się nagrywaniem takich sytuacji. Pod jedną z Krakowskich galerii zabawiałem się z laską dość ostro. Przyszedł tylko do nas ochroniarz i grzecznie poprosił o znalezienie sobie innego miejsca, bo nad nami jest kamera. Dziękuję do widzenia pełna kulturka. A tu k***a spermiarze stoją walą konia jedną a drugą nagrywają.



pomyśl może że nie wszyscy chcą ogladać jak sie ktoś pie**oli na ulicy :)

petru23

2021-03-25, 01:44
laska ewidentnie niechętna na r*chańsko ale dużo do powiedzenia w tym związku raczej nie ma

JolkiPolkiPL

2021-03-25, 04:05
To jakiś stan, bo trąbią jak poj***ni.

mackuu

2021-03-25, 05:20
DiamondBack napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało sens i jaranie się nagrywaniem takich sytuacji. Pod jedną z Krakowskich galerii zabawiałem się z laską dość ostro. Przyszedł tylko do nas ochroniarz i grzecznie poprosił o znalezienie sobie innego miejsca, bo nad nami jest kamera. Dziękuję do widzenia pełna kulturka. A tu k***a spermiarze stoją walą konia jedną a drugą nagrywają.



No grubo, widać, że gustujesz w pannach, które się szanują, takich na poziomie, a sam musisz być też poważnym graczem i ogólnie grubym wiórem, skoro próbujesz obracać laskę na ulicy pod centrum handlowym :mrgreen:
No chyba, że jesteś żonaty albo bezdomny, bez auta i było to podczas covid. :roll:

tycho

2021-03-25, 07:12
Tak właśnie wyglądają problemy mieszkaniowe młodych ludzi.

picolo

2021-03-25, 18:43
Normalnie jak brat z siostrą.