18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miłość jest ślepa

GeorgeHarvey1 • 2022-10-24, 06:14

Jakoś mi jej nie żal

gshock

2022-10-24, 11:09
Makreks napisał/a:

Nie bardzo czaje czemu po niej ciśniecie, akurat to, że zasłoniła własnym ciałem swojego nieprzytomnego faceta mając dookoła kilku groźnych typów którzy właśnie go znokautowali to jak dla mnie to zasługuje na w ch*j duży props i szacun. Nie wiem ile Wasze kobiety są w stanie dla Was zrobić, ale tutaj ta laska poszła dla gościa va banqe. Każdemu takiej życzę!



Ciśniemy za to że wybrała murzyna, każda biała szmata wybierająca to zwierzę zasługuje na taki wpie**ol. Pewnie gdyby był biały to miała by go w dupie i nie broniła własnym ciałem.

Bobiczek

2022-10-24, 12:43
Mi facet tłumaczył, że gdy by była taka sytuacja ja mam uciekać bo wtedy on ma szansę uciec i oboje przeżyjemy a tak on będzie musiał jeszcze mnie bronić i nie mamy szans. Logiczne i zgadzam się z tym.

switupl

2022-10-24, 12:49
Co tu się odpie**ala z Tymi reklamami?

ProVVe

2022-10-24, 13:52
Bobiczek napisał/a:

Mi facet tłumaczył, że gdy by była taka sytuacja ja mam uciekać bo wtedy on ma szansę uciec i oboje przeżyjemy a tak on będzie musiał jeszcze mnie bronić i nie mamy szans. Logiczne i zgadzam się z tym.



Żebyś wiedziała. Mądry chłop weź mu kup browara, a Ty łap. W najgorszym wypadku laska za plecy i wsteczny


PS. CO do filmu... Chciała bambo to k***a ma gangsta/rapera

Genius510

2022-10-24, 17:17
Dostało k***isko za swoje i prawidłowo...na koniec powinna kuleczkę dostać w ten pie**olony sk***iały łeb.

anka03

2022-10-25, 01:15
j***na aktywistka, obrończyni praw zwierząt

miki31789

2022-10-25, 09:51
Pedator napisał/a:




Jak ciebie będą walić na jape to bedziesz marzyć o tej dziurze co skacze po czarnych pentach ale na twoje szczęście nikt ci nie pomoże za głupie pie**olenie. Szacun dla dupeczki bo ma wieksze jaja niż wiekszość z was kozaki co piszecie te zajebiste komentarze w stylu pana zjebatora

skkkkkuczysynek

2022-10-25, 17:42
czarni to zwierzeta, ona tez to wiedziała, nie łudzcie sie ona ma głowie to samo co te niggery, tyle tylko ze jest biała

to...........10

2022-10-26, 21:51
gshock napisał/a:

Ciśniemy za to że wybrała murzyna, każda biała szmata wybierająca to zwierzę zasługuje na taki wpie**ol. Pewnie gdyby był biały to miała by go w dupie i nie broniła własnym ciałem.



Takiego tępaka jak ty by nie broniał. I słusznie.
A nie, wróć, taki przygłup jak ty nie miałby u niej szans :D