18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kisiel231

2017-12-23, 00:02
k***a , nie rozumiem.

Mors_Nigra

2017-12-23, 01:02
Tak jak "nienawidzę" komuchów tak gościa lubię. Znaczy gnida powinna zdychać w cierpieniach za swoją przeszłość, ale to go nie czeka, więc po co się przejmować?

-_..........._-

2017-12-23, 02:25
@up Mało jest czarnych lub białych postaci na tym świecie. Urban był jaki był, robił co robił, ale mało kto wie, że pomógł paru przyzwoitym ludziom uniknąć przykrych konsekwencji powiązań z AK czy "S".

mlekozklasa

2017-12-23, 09:40
Ależ wy pie**olicie. Jeszcze wspomnicie moje słowa, że komunizm wróci! Nawet na 3 godziny ale wróci! Tylko po to, żeby Jarosław Kaczyński mógł go sobie obalić i być bohaterem!

spoon17

2017-12-23, 12:34
ch*j mu w dupe pie**olony pajac nienawidze go.

Joystick466

2017-12-23, 19:47
Powinien być wprowadzony zakaz wrzucania filmików z tym j***nym sk***ysynem.

Wiewór

2017-12-23, 19:56
jak się polaczki robaczki denerwują :D
Jakie polskie cebule to są j***ne zakłamane hipokryty. 3/4 PIS to są ubeki, komuchy, zomowcy, bolszewiccy szpiedzy, sędziowie, prokuratorzy... a się doj***li do jednego starego dziada, że jest komuch :D
Macie jakąś procedurą jak odróżniać dobrego komucha od złego komucha?

kosmotak12

2017-12-24, 12:40
Abraxus napisał/a:

jak się polaczki robaczki denerwują :D
Jakie polskie cebule to są j***ne zakłamane hipokryty. 3/4 PIS to są ubeki, komuchy, zomowcy, bolszewiccy szpiedzy, sędziowie, prokuratorzy... a się doj***li do jednego starego dziada, że jest komuch :D
Macie jakąś procedurą jak odróżniać dobrego komucha od złego komucha?



W jego przypadku to nie istotne czy jest komuchem czy nie. Wsumie to nawet nie wiem za co go tak osobiście nienawidzę, poprostu jak na niego patrze to marzę o tym żeby wreszcie zdechł. Stary nieśmieszny pierdziel, który próbuje mieć na siłę dystans. Oby pod choinkę dostał raka.

Wiewór

2017-12-24, 15:45
kosmotak12 napisał/a:



W jego przypadku to nie istotne czy jest komuchem czy nie. Wsumie to nawet nie wiem za co go tak osobiście nienawidzę, poprostu jak na niego patrze to marzę o tym żeby wreszcie zdechł. Stary nieśmieszny pierdziel, który próbuje mieć na siłę dystans. Oby pod choinkę dostał raka.


Katolik??

Pankracy_Młot

2017-12-31, 01:20
@kosmosrak12 już ci wyjaśniam - boś robak. Urban to trybik byłej maszyny komunistycznej ,ale raczej nie strzelał ludziom w tył głowy. Nie przepadam za nim ,ale to w jaki sposób reagujecie sprawia ,że nawet mi on nie przeszkadza.