18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mike Tyson o Andrzeju Gołocie

ko...........87 • 2012-04-27, 01:13
Bardzo rozsądne słowa wypowiedziane przez Tysona

Nap_Limak

2012-04-27, 01:16
"Gołota powinien był zostać mistrzem, ale okradziono go z tytułów." - piękne, ale prawdziwe słowa.

def1

2012-04-27, 01:20
pamiętam te pojedynki i nagonkę na Gołotę lecz większość polaczków nie zdawała sobie wtedy sprawy z przekrętów jakie się w tym środowisku bokserskim odbywały. Mike jest wielkim bokserem i mówił pięknie o wielkim bokserze z Polski.

WWL SQUAD

2012-04-27, 01:39
Miłe zaskoczenie, szacun Mr. Tyson ;)

ostatni

2012-04-27, 03:35
Mówcie sobie co chcecie i nazywajcie mnie polaczkiem, Gołota miał wspaniałe warunki fizyczne lecz zero charakteru, z inteligencją też nie było o wiele lepiej. Tyson poruszył temat żartów z Polaków - Gołota był nadzieją całej polonii na utarcie nosa Amerykanom, a niestety na drugi dzień to Polacy wstydzili się wychodzić z domów. O biciu taksówkarzy itd. w wykonaniu "nadziei białych" nawet nie będę się rozpisywał. Szkoda, że Anrew nie ma takiego charakteru jak ma Adamek, którego w walce z Kliczko na nogach trzymała chyba tylko siła woli. Gdyby tak było to Andrew wgniótłby w ring Tysona, a tak to po prostu uciekł w popłochu przed zjaranym przeciwnikiem.

vass

2012-04-27, 03:47
Cytat:

Prezydent Aleksander Kwaśniewski wspomina swoją rozmowę z Andrzejem Gołotą. Jeden z najpopularniejszych polskich pięściarzy przyznał w niej, dlaczego uderzył Riddicka Bowe'a poniżej pasa.
- Zapytałem go: "Panie Andrzeju, niech mi pan powie, tak pięknie pan walczył z Riddickiem Bowe, czemu zdecydował się pan na ten cios poniżej pasa?" A on odpowiedział: "Panie prezydencie, szczerze? Wk***iał mnie!" - wspomina były prezydent.

:mrgreen:

Pu...........na

2012-04-27, 10:26
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Mówcie sobie co chcecie i nazywajcie mnie polaczkiem, Gołota miał wspaniałe warunki fizyczne lecz zero charakteru, z inteligencją też nie było o wiele lepiej. Tyson poruszył temat żartów z Polaków - Gołota był nadzieją całej polonii na utarcie nosa Amerykanom, a niestety na drugi dzień to Polacy wstydzili się wychodzić z domów. O biciu taksówkarzy itd. w wykonaniu "nadziei białych" nawet nie będę się rozpisywał. Szkoda, że Anrew nie ma takiego charakteru jak ma Adamek, którego w walce z Kliczko na nogach trzymała chyba tylko siła woli. Gdyby tak było to Andrew wgniótłby w ring Tysona, a tak to po prostu uciekł w popłochu przed zjaranym przeciwnikiem.



Nie wiem nie bylo mnie tam ;-) ale wiele czynnikow moglo sie skladac na to ze Andrzej uciekl. Bal sie? ch*j to wie...moze poprostu mial dosyc walk po ktorych i tak traktowali go jako maszynke do zarabiania kasy a on tak naprawde posiadal z tego wielki ch*j.

Co do walki Adamek vs Golota. Bylem k***a calym sercem za Andrzejem :-P szkoda ze nie wygral.

greif

2012-04-27, 10:44
Miał koleś pie**olnięcie...

!Timon

2012-04-27, 10:57
Parę dni temu zastanawiałem się jak to jest. Gdyby przyszedł do Ciebie list od komornika, że wisisz 1mln złotych a po roku okazałoby się, że to pomyłka - byłbyś wk***iony na to, że przez rok czasu ktoś sprawił, że żyłeś w stresie.
Jak Gołota miał szanse na mistrza świata, ale niestety nie udało mu się to ludzie zamiast się cieszyć, że przez ten rok, czy więcej lat dał realną nadzieje opluwają go, że mu się nie udało.
Polska mentalność - jeśli coś kończy się dobrze, to narzekamy na to jak to 'przebiegało', jeśli kończy się źle to mamy w dupie dobry 'przebieg' tylko ciśniemy po efektach.

Janusz~

2012-04-27, 11:24
Biedny Mike. Niegdyś nie miał sobie równych, a dzisiaj tonie w długach, a jeszcze niedawno na siłowni zginęła jego córka. Jak bardzo musi być sfrustrowany, skoro ratuje się reklamowaniem energetyka, którego twarzą wcześniej był Darek Michalczewski?

Jakby ktoś nie zauważył stylowej czapeczki z napisem "black" to odsyłam do artykułu

http://media2.pl/reklama-pr/91538-Mike-Tyson-twarza-marki-Black.html

thewhitestar

2012-04-27, 11:30
Żadne zaskoczenie, Tyson od lat mówi o Gołocie "niekoronowany 2-krotny mistrz świata". Adamek tamtemu Gołocie sprzed lat do pięt nie dorasta. W ogóle dzisiejszy poziom wagi ciężkiej w porównaniu z czasami Gołoty to jakieś niziny. Wtedy w ciężkiej spotkało się kilku z najwybitniejszych postaci w historii boksu, że wspomnę tylko Mikea Tysona, Evandera Holyfielda czy Lennoxa Lewisa. Dzisiaj są bracia Kliczko i dłuuuugo długo nic.

Szoqn

2012-04-27, 13:09
Ktoś, kto nie interesuje się boksem [bo nie nazywam "interesowania się boksem" czegoś, co wiąże się z obejrzeniem "walki stulecia raz do roku] może mieć własną opinię, myśleć, że ma rację, mądrzyć się...
Bokserzy nie kończą szkół [przeważnie] całymi dniami trenują w pocie czoła, zaryzykuję stwierdzenie, że trening bokserski to najbardziej wyczerpujący trening ze wszystkich sportów. Nie mają oni większego pojęcia o ekonomii, o finansach, rachunkowości, marketingu. Kiedy osiągną sukces, napycha się im kieszenie milionami dolarów i zazwyczaj zaczyna się ich wystawne życie. Tak było z Tysonem [pomijam wszystkie afery i świństwa, których dokonał], z tym, że Tyson nie miał przyjaciół, nie miał rodziny i poza ringiem spadek szacunku ze względu na swój język i zachowanie. Nic dziwnego, że gdy zaczynały przydarzać się mu porażki przez nokaut, stracił poparcie i uwielbienie sezonowych fanów, oglądalność etc. Potem zaczęło mu odwalać, bo kupował domy, samochody, złoto etc. na rachunek swoich kontraktów za walki, a te zaczęły się kurczyć, tracił więc domy, samochody, wpadał w furię...I ma rację - świat bokserski krzywdzi ludzi, szczególnie tych, którzy poza boksowaniem nic nie mają. Ale niepotrzebnie się rozwlekam, 50% walk zawodowych jest ustawionych, choć pewnie się mylę i jest to 90%, [no cóż jestem optymistą].

paczek1262

2012-04-27, 14:25
Prawdą jest, że Adamek może czyścić buty Gołocie. To na walki z udziałem Andrzeja wstawało się specjalnie w nocy żeby obejrzeć jego walki. Pamiętam jak ojciec zawsze nastawiał sobie budzik w nocy żeby obejrzeć walkę Gołoty. Najlepszy polski bokser

xaqq

2012-04-27, 14:49
"Prawdą jest, że Adamek może czyścić buty Gołocie." masz piwo.

mikel1994

2012-04-27, 15:56
Tylko czemu Wy tu k***a pie**olicie o Adamku jak wypowiada się Tyson o Gołocie?

Jeszcze gadajcie o Barcelonie, k***a...

Prawdziwy boks skończył się na Kill'em all!