18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Migranci ponoć wypchnięci

GeorgeHarvey1 • 2022-12-30, 20:47

Najpierw córka padła, później ojciec po wypchnięciu na Białoruś. O ile to prawda , to bardzo k. dobrze.

OdbytBiskupa

2022-12-30, 23:33
I po to są te płoty, żeby każdy potencjalny naśladowca zastanowił się trzy razy zanim spróbuje. A filmik ewidentnie nagrany przez białoruskie służby w celach propagandowych, na szczęście już nikogo nie rusza.

~Velture

2022-12-30, 23:48
krolikosus napisał/a:

Dzieki za napisy .. wiecej dowiedzialem sie z komentarzy



Łapcie
Wychodzi, że nawet nie kacapy tylko Syryjczycy

Cryo

2022-12-31, 00:21

Tak dla przypomnienia :D

~Velture

2022-12-31, 00:32
Cryo napisał/a:

Tak dla przypomnienia



To za ten wpis wyj***li ją z reklam Play?

Kurakk

2022-12-31, 00:33
VeIture napisał/a:

To za ten wpis wyj***li ją z reklam Play?



ta

kosioraldo

2022-12-31, 01:30
Mam kuzyna na granicy i w sumie co nieco wiem na temat tych "kobiet" z tego co wiem to odkąd stoi to jeszcze się nie spotkał z dziećmi ani kobietami, za to od ch*ja młodych mężczyzn, kurteczki armaniego albo sie zdarzy ze złotym sikorem, wiem bo widziałem ;) oni nie chcą tu, oni chcą deutschland, białorusini wyrzucają ich na naszą stronę, i tak piłeczka jest odbijana, tylko na białorusi podobno wpie**ol dostają gratis hahaha, a ta kurdej szatan to niech zamknie ta rozklapiche i najlepiej niech przyjmie z 10 tych fajfusów do siebie na chate i tam ich zamknie i trzyma

Najlepsze to tylko te porównania gdy człowiek widzi jak to wygląda na prawde, i jest po prostu załamany jakie bajeczki wpie**ala ta telewizja zydowska, najwiecej to o tych kobietach biednych to pewnie TVN mówi, widzialem nagrania i na prawde współczuje ludzią, którzy dalej wierza w te pie**olenie tych mediów.

Antoni79

2022-12-31, 06:26
No niestety. Jak by nimi nie gardził to nadal są ludzie. Gdyby takiego od niemowlęcia odizolował od pobratymców, wziął na wychowanie, to mówiłby po ludzku, uczył się, zdobył dobry zawód i żył wśród nas. Z Murzynem to by się nie udało. Aco do naruszania granic, to niestety proste metody są najlepsze. Naleźałobyby z 10 zastrzelić i nie umierałoby w mękach tysiące, zadręczonych przepychankami po bagnach.

fanorngrd

2022-12-31, 09:36
Propaganda Białorusów. Po złapaniu, nachodźcy są wywożeni do ośrodków SG. Główne zadanie na granicy to nie dopuścić do przekroczenia. Jeżeli im się to uda, robią wyjazd ze strażą graniczną. Nikt nikogo nie wpycha z powrotem na stronę białoruską. Białorusini tych ludzi biją, polewają zimną wodą, doprowadzają do desperacji. Wiem bo byłem na "miedzy", widziałem na własne oczy. Szkoda tych ludzi ale taka jest polityka. Służąc nie ma zmiłuj - rozkaz trzeba wykonać.

Sadisticzny

2022-12-31, 09:40
kosioraldo napisał/a:

Mam kuzyna na granicy i w sumie co nieco wiem na temat tych "kobiet" z tego co wiem to odkąd stoi to jeszcze się nie spotkał z dziećmi ani kobietami, za to od ch*ja młodych mężczyzn, kurteczki armaniego albo sie zdarzy ze złotym sikorem, wiem bo widziałem oni nie chcą tu, oni chcą deutschland, białorusini wyrzucają ich na naszą stronę, i tak piłeczka jest odbijana, tylko na białorusi podobno wpie**ol dostają gratis hahaha, a ta kurdej szatan to niech zamknie ta rozklapiche i najlepiej niech przyjmie z 10 tych fajfusów do siebie na chate i tam ich zamknie i trzyma
Najlepsze to tylko te porównania gdy człowiek widzi jak to wygląda na prawde, i jest po prostu załamany jakie bajeczki wpie**ala ta telewizja zydowska, najwiecej to o tych kobietach biednych to pewnie TVN mówi, widzialem nagrania i na prawde współczuje ludzią, którzy dalej wierza w te pie**olenie tych mediów.



ludzią? HAhaah

postpost

2022-12-31, 09:57
O rany... jak mi strasznie nie przykro...

Davao

2022-12-31, 10:15
0_rafiks_0 napisał/a:

Zapraszam do najblizszego przejscia granicznego. Łażenie po lesie zima moze byc niebezpieczne.



Nie polecam byłem parę tygodni , dziękuje a i wyślij zaproszenia tym obrońcą praw człowieka co z siatką latali przy granicy ;)

kosioraldo napisał/a:

Mam kuzyna na granicy i w sumie co nieco wiem na temat tych "kobiet" z tego co wiem to odkąd stoi to jeszcze się nie spotkał z dziećmi ani kobietami, za to od ch*ja młodych mężczyzn, kurteczki armaniego albo sie zdarzy ze złotym sikorem, wiem bo widziałem oni nie chcą tu, oni chcą deutschland, białorusini wyrzucają ich na naszą stronę, i tak piłeczka jest odbijana, tylko na białorusi podobno wpie**ol dostają gratis hahaha, a ta kurdej szatan to niech zamknie ta rozklapiche i najlepiej niech przyjmie z 10 tych fajfusów do siebie na chate i tam ich zamknie i trzyma
Najlepsze to tylko te porównania gdy człowiek widzi jak to wygląda na prawde, i jest po prostu załamany jakie bajeczki wpie**ala ta telewizja zydowska, najwiecej to o tych kobietach biednych to pewnie TVN mówi, widzialem nagrania i na prawde współczuje ludzią, którzy dalej wierza w te pie**olenie tych mediów.



Potwierdzam, kobiety to raczej w ośrodkach, na granicy to grupy młodych byków czekających tylko jak patrol przejdzie żeby przejśc..

ludogator

2022-12-31, 10:46
Zachód robi cofki, bo według prawa unijnego uchodźcy zostają w kraju, w którym przekroczyli granicę unijną. W związku z tym nie ma się co z nimi pie**olić, bo zaraz będziemy mieli nadmiar "inżynierów"

kosioraldo

2022-12-31, 11:09
Sadisticzny napisał/a:

ludzią? HAhaah


Na pewno nie twoim starym

Mehosone

2022-12-31, 15:14
Sadole. To yebana propaganda. Po stronie PL schorowani i biedni. Zostaną zawróceni na BY i już qrwa zdrowi i żwawi. Nie dajcie się zwieść.

metyoo

2022-12-31, 17:47
Antoni79 napisał/a:

No niestety. Jak by nimi nie gardził to nadal są ludzie. Gdyby takiego od niemowlęcia odizolował od pobratymców, wziął na wychowanie, to mówiłby po ludzku, uczył się, zdobył dobry zawód i żył wśród nas. Z Murzynem to by się nie udało. Aco do naruszania granic, to niestety proste metody są najlepsze. Naleźałobyby z 10 zastrzelić i nie umierałoby w mękach tysiące, zadręczonych przepychankami po bagnach.



to nadal będzie beżowe z gównem zamat mózgu! genów nie wychowasz!