18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mieszkaniec Warszawy z siekierą

Jarema_W • 2023-05-05, 01:39
Media podały, że naćpany ukrainiec zaatakował policjantów siekierą. Na szczęście, ukazało się sprostowanie policji, że to nie żaden ukrainiec, a Polak.


Pawehan

2023-05-05, 08:11
Podobno niedawno teraz było święto Gwiezdnych wojen czy jakoś tak . To nie jest siekiera tylko miecz świetlny.

Pentoser

2023-05-05, 08:13
Ma bron moze nia rzucic np. w przechodnia zaczyna wymachiwac padla komenda rzuc bron i poloz sie na ziemi i tego nie robi i w tym momencie powinna byc uzyta bron sluzbowa. Koniec kropka niech se karyna za nim placze. Oczywiscie tu mamy inny scenariusz tzn. rownoumagicznienie wczesniejsza emerytura i cale te. I jak wam sie podoba? Czy bedac ofiara tego debila liczylibyscie na wsparcie tych ludzi? Jaka logoka oni sie kieruja np wreczajac mandat ktory dziala prewencyjnie tzn poruszasz sie za szybko i "mozesz" przez to spowodowac wypadek wiec zostajesz prewencyjnie zatrzymany i ukarany natychmiast tak samo za inne przewinienia a typ stoi z siekiera i jest impreza :) Oni pisza ksiazke teraz co on sobie mysli i co planuje. Zenujace dla tego jestem za pozwoleniem na bron dla kazdego chetnego :)

pzdr600

2023-05-05, 08:19
ch*ja a nie ukrainiec, to polak rodak

Antoni79

2023-05-05, 08:23
Wpie**oli ci się na pasy przed samochód debil ze smartfonem, czy słuchawkami to bulisz 1500. Złapią ciè na rowerze po piwku nad rzeką, bulisz 1000-2500. Staną w krzakach, gdzie na 100 metrach jest ograniczenie do 40- płacisz i tracisz prawo jazdy. Tu j***na k***a macha siekierą, to zamiast strzelać w kolana, ramię- mój utrzymanek psika sobie sprejem po ślepiach. A po ch*j nam tacy od bezpieczeństwa? Siekiera to broń.

lordmomo

2023-05-05, 08:28
niezły fechtunek jak Wiedźmin jakiś

Vodkadrinker

2023-05-05, 08:32
Elegancki set pod Wirldinda. Biorę Barbara w D4

skywalker75

2023-05-05, 08:51
gen1r2 napisał/a:

piękny pokaz instynktu samozachowawczego policjantki - nie ma to jak stać dwa metry od nieprzewidywalnego gościa kręcącego siekierą jak do rzutu dyskiem.. w mojej głowie już widziałem materiał na harda już pomijam tutaj mistrza drugiego planu, który sam się spryskał gazem...



O ja pie**olę jak można być tak ślepym i myśleć, że to są 2 m

:roll:

Polacco Sivusco

2023-05-05, 08:52
US i A to piękny kraj....dwa wezwania do puszczenia niebezpiecznego przedmiotu i seryjka w korpus....

bang bang bang

Majles

2023-05-05, 09:06
bishfinger napisał/a:

"Policja nie ujawnia szczegółowych danych dotyczących przestępczości cudzoziemców w Polsce. Komenda Główna Policji tłumaczy, że nie chce “powodować piętnowania obywateli konkretnego kraju”
czyli nawet jak to był Ukrainiec to polska policja nie poda tego żeby chronić mniejszości.
Śmialiście się że na zachodzie policja chroni najeźdźców i napie**ala swoich a cichaczem już macie to samo
tutaj przykłady z tzw zachodu:
W 2019 roku szwedzki dziennik Goeteborgs-Posten podał, że podległy szwedzkiemu ministerstwu sprawiedliwości urząd zajmujący się zapobieganiem przestępczości manipulował statystykami w celu ukrycia skali przestępczości wśród imigrantów.
W 2017 roku policja w Zurychu (Szwajcaria) poinformowała, że przestanie podawać narodowość osób podejrzanych o popełnienie przestępstwa, ponieważ taka praktyka jest “dyskryminująca i niewłaściwa”.
Z kolei doniesienia dziennika Dagens Nyheter z 2016 roku wskazywały, że policja w Szwecji niejednokrotnie ukrywała przypadki molestowania kobiet przez imigrantów.



Za dużo siedzisz na stronach poświęconych intelektualnym gimnazjalistom czyli konfederacji. Tam napisali że to syryjski uchodźca który gardzi papieżem jedynym polskim i nie pozwala udostępniać młodych chłopców rycerzom chrystusa też polaka którzy co niedziele w męskich sukniach nawołują do miłości bliźniego.

Jurek1982

2023-05-05, 09:13
Trenuje trójbuj.

rafels

2023-05-05, 09:29
Jurek1982 napisał/a:

Trenuje trójbuj.



potrenuj ze słownikiem...

Kurde26

2023-05-05, 09:42
Ten policjant co podchodzi do niego od tyłu jest największą p*zdą na komendzie. Oni mają jakieś szkolenia? Cokolwiek? Zamiast drzeć ryja "NADCHODZĘ" powinien go skosić. Było tu milion podobnych filmików i gość często kończył na glebie w podobnych okolicznościach, zanim się zorientował co się stało.

smc

2023-05-05, 09:43
Pies też człowiek.

Żona w domu, kredyt i skoda na raty. Nie będzie podchodził do typa z siekierą za pięć koła miesięcznie.

Con4terPro96

2023-05-05, 09:45
Majles napisał/a:

Za dużo siedzisz na stronach poświęconych intelektualnym gimnazjalistom czyli konfederacji. Tam napisali że to syryjski uchodźca który gardzi papieżem jedynym polskim i nie pozwala udostępniać młodych chłopców rycerzom chrystusa też polaka którzy co niedziele w męskich sukniach nawołują do miłości bliźniego.



Tak mocno pie**olisz że aż uszy więdną ...