18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mieszkanie sprzedam tanio i szybko...

CoJaTamKurwaWiem • 2021-01-29, 05:52


Nie ma takiej kasy, która by zmieniła moje zdanie.... :shock:

marcino_zly

2021-01-29, 22:01
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Ano... zachciało ci się mieszkać a Warszawie, to masz....



Ma sąsiadów jak ty.

:mrgreen:

CoJaTamKurwaWiem

2021-01-30, 02:45
marcino_zly napisał/a:

Ma sąsiadów jak ty.



Tak mi doj***łeś, że się nie pozbieram....

Chyba tak już zostanę...

KaprysLosu

2021-01-30, 03:37
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Mieszkanie sprzedam tanio i szybko...Nie ma takiej kasy, która by zmieniła moje zdanie....



Jaki to sens zdania? Wynika z niego, że mimo pająków, będzie tanio i szybko... :)

KrystekKrystek

2021-01-30, 05:08
Sinan napisał/a:

@KrystekKrystek wygląda na kątniki domowe ale mogę się mylić. Spoko mieć jednego czy dwa na chacie bo w lato można się wyspać bo komary to przysmak tych gości.



Widziałeś takie duże kątniki? W czarnobylu je widziałeś czy okulary Ci zaparowały?
Wygląda mi to na jakiś gatunek ptaszników, ale nie ogarniam jaki dokładnie.

nekromata

2021-01-30, 16:27
k***a jeden Kątniki, drugi Ptaszniki... Na ch*j cokolwiek pisać. Jest to jeden z gatunków z rodziny Spachaczowatych, tzw. Huntsman Spiders. Tutaj widzimy jeden z mniej zjawiskowych gatunków jednak są też gatunki na których widok oczy się świecą, przykładowo Heteropoda Lunula. Nie są to pająki w zaden sposób agresywne nawet podczas brania na ręke, a jad jest słabszy od jadu pszczoły. Ich głównym atutem jest szybkość. Podczas karmienie Huntsmanów nie zaleca się nawet mrugać i nie jest to przesada.

Jedna taka sztuka w Polsce kosztuje koło 130 ziko

reseton

2021-02-03, 23:59
To Wielka ściema - poproszę tą aplikację - a jaki wielki paluch przy reakcji pajączków :) :) :)