18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mieszane uczucia

Salieri16000 • 2020-07-16, 10:50
Po przeczytaniu wiadomości, którą podał serwis informacyjny sandomierz.naszemiasto.pl, mam mieszane uczucia...

Centrum Pogrzebowe z Sandomierza przyjęło wyzwanie #gaszynchallenge dla małej Zosi. Do zadania podeszli z wielkim zaangażowaniem - pracownicy oraz sam szef robili pompki i przysiady, była też czwórka robiąca przysiady z... trumną na ramionach.



Zasady akcji są proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 złotych, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 złotych na konto Zosi.

Centrum Pogrzebowe dostało nominację od stacji paliw , sklepu spożywczego oraz parafii w Goźlicach...

"Cieszymy się, że i my możemy pomóc. Dziękujemy za wszystkie nominacje", napisano na profilu Centrum Pogrzebowego.

Myślę, że przegięli z tą trumną...

PS Specjalnie z tekstu usunąłem nazwę oraz adres zakłady pogrzebowego.

czarnyrlz

2020-07-16, 17:04
"Zasady akcji są proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 złotych, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 złotych na konto Zosi."

Robili przysiady by mniej zapłacić :D

Kurde26

2020-07-16, 17:55
U mnie mają piwerko. Za trumnę dodatkowe. Dla mnie super

ofens14

2020-07-16, 18:07
hahaha nie spodziewałem się że to tu wyląduje Sandomierz moje miasto :D

Psilocke

2020-07-16, 19:02
Już tak nie srajcie że z trumną. A co to jakaś relikwia jest?
A nawet jakby w środku był jakiś trup to co? Kawał martwego mięsa.
A jakby się ktoś chciał przysrac to tak, pochowałem sporo członków rodziny.
I to nadal kawał martwego mięsa bo pamięć o człowieku to nie 100 kg gnijących flaków w dębowym pudełku.

beny561

2020-07-16, 20:05
Ten wlasciciel byl w programie 7 metrów pod ziemią Co dzieje się za drzwiami KREMATORIUM

Noside

2020-07-16, 20:36
PhantomMask napisał/a:

Zawsze możesz wyjechać do U Es i A tam będziesz miał system opieki medycznej idealny, że za j***ną receptę zapłacisz jak za tonę cebuli



"Inni majo gożej, a pan duda hociasz daje"

Sspietras

2020-07-16, 21:00
chytrusy nie chcieli wpłacać dyszki pare papek i 5tak w kieszeni zostaje;p

krzychu88

2020-07-17, 06:02
Asuritta napisał/a:

Gdzie my k***a żyjemy ... NFZ w ruinie , kolejki do lekarzy , leki drogie w cholerę .... gdzie podatki idą ... to żałosne co będziemy teraz robić dla każdego dziecka pompki przysiady itp gówna ? do tego płacąc dalej podatki które rozkradają agenci obcych krajów i nieroby ? NA KOGO WY GŁOSUJECIE tępe ch...



Tępego ch*ja to twoja stara wyhodowła

ws...........33

2020-07-17, 09:17
krzychu88 napisał/a:

Tępego ch*ja to twoja stara wyhodowła



Jeśli on jest tępym ch*jem to ty jesteś gównem na jego podeszwie. W kraju jest źle i trzeba wykorzystywać prawa wyborcze bo po to mamy demokrację, a nie wybierać sobie kolejnego złodzieja od 30 lat.

Seavitia

2020-07-17, 10:30
pppmix napisał/a:

Szczytny cel,dla mnie bomba.



Cel może i tak, ale ale jak zwykle wiekszość nie kuma o co tak naprawde chodzi - Tak jak przy każdym z tego typu debilizmow pojawia sie tysiace filmikow. W praktyce jednak - ile z tych osob wplaci nawet tego piataka? Marny procent. Do tego też nawet jeśli wpłaca - to bardziej wartosciowe by bylo jngarnie typu ""ch*j z przysiadami, daje dyche"