18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miejskie pizdeczki...

Halman • 2020-07-19, 16:36

pogubione na łonie przyrody... :szydera:

No...........iX

2020-07-19, 16:38
Zesrałem się ze smiechu! :shock:

dyhayne

2020-07-19, 16:54
Ja pie**ole.. Tragedia, niby człowiek wie, niby nie raz takich widział, ale jednak gdzieś podświadomie ma się te nadzieję że to jednak zły sen. A tu proszę, wyginiemy. Bo coraz więcej takich p*zd życiowych, jeszcze mają ubaw z tego że są nieporadni w ch*j. Obowiązkowa służba wojskowa, tak jak kiedyś 2 lata porządnej szkoły życia.

traf

2020-07-19, 17:07
dyhayne napisał/a:

Ja pie**ole.. Tragedia, niby człowiek wie, niby nie raz takich widział, ale jednak gdzieś podświadomie ma się te nadzieję że to jednak zły sen. A tu proszę, wyginiemy. Bo coraz więcej takich p*zd życiowych, jeszcze mają ubaw z tego że są nieporadni w ch*j. Obowiązkowa służba wojskowa, tak jak kiedyś 2 lata porządnej szkoły życia.



jedno co oni by mogli robić w wosku - to dymać się po kątach

Halman

2020-07-19, 17:09
traf napisał/a:

jedno co oni by mogli robić w wosku - to dymać się po kątach



Recydywista

2020-07-19, 18:15
@Halman wczesniej przyj***les sie do psa a teraz pedalow wrzucasz....

Nyrewesa

2020-07-19, 18:20
Rurkowce w natarciu. Dzisiejsza młodzież. Przyszłość naszej planety.

Tytyryty

2020-07-19, 18:28
Jedno mnie trapi, bo i w rurkach chyba by sobie można by poradzić z ta przeszkodą terenową, ale ku jakiej idei on skoczył tyłem?

:D :D

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-19, 18:31
dyhayne napisał/a:

Obowiązkowa służba wojskowa, tak jak kiedyś 2 lata porządnej szkoły życia.



pie**olisz człowieku... i co po tych 2 latach?? Szkoda życia... w dwa lata można na pół mieszkania zarobić. Ale tak na 3 miesiące to już od dawna jestem za. Ostro w p*zdę i od razu inny człowiek wychodzi...

Budrys2000

2020-07-19, 20:38
Ich dziadkowie przemierzali świat, walczyli na froncie, budowali statki, konstruowali samoloty, ur*chamiali wielkie fabryki, płodzili dzieci i dbali o swoje rodziny, współczesna kaleka młodzież nie radzi sobie z niczym.

andrzejrobert75

2020-07-19, 20:39
Nyrewesa napisał/a:

Rurkowce w natarciu. Dzisiejsza młodzież. Przyszłość naszej planety.



Przyszłość naszej planety to brodacze w szarawarach ,oni się rozmnażaja,rurkowce słabo.

Insaner

2020-07-19, 21:13
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

pie**olisz człowieku... i co po tych 2 latach?? Szkoda życia... w dwa lata można na pół mieszkania zarobić. Ale tak na 3 miesiące to już od dawna jestem za. Ostro w p*zdę i od razu inny człowiek wychodzi...



Nawet 3 miesiące czegoś co się szumnie nazywa "wojskiem" to strata czasu. Przecież jakby taka wielka grupa ludzi nie potrafiąca żyć bez smartfona i dostępu do internetu trafiła do baraków to nikt by w takim krótkim czasie nie zrobił z nimi porządku. Popłakaliby się jakby ktoś na nich nakrzyczał, wszystko by kręcili i wrzucali do internetu jako "prześladowanie". To wojsko miałoby wizerunkowy problem, nie oni. Poza tym nie potrafiliby wykonać większości zadań, a jak taki żołnierz rozłoży ręce i powie "nie umiem" to co? Zabić go mają? Jeśli trafi się jedna ciamajda to sposoby się znajdą, ale jak wszyscy tacy będą to nic się nie poradzi.

Poza tym wojsko tak generalnie jest kpiną - nie licząc różnego rodzaju formacji specjalnych do których naprawdę trafiają przeszkoleni ludzie to z 80% zwykłych "zawodowych wojaków" hoduje tam tylko brzuch i w życiu nie przeszłoby testów kondycyjnych np. do straży pożarnej. Doskonale wiedza, że żadna wojna im nie grozi, a nawet jeśli wybuchnie to amunicja i sprzęt skończą się po 2 dniach, potem każdy ucieknie w swoją stronę. 0 stresu , 0 ryzyka, a emeryturka wojskowa będzie.

TomaszBarowiec

2020-07-20, 16:00
Dlatego ja robię parkour aby nie być taką p*zdeczką w mieście