18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

miejsce

ed...........87 • 2009-05-11, 11:16
a Ty znasz już swoje?



MaxKing

2009-05-15, 00:39
Ja osobiście lubię jeździć z tyłu autobusu...

sfiroos

2009-05-28, 13:01
ja też, a te poj***ne rasistowskie żarty nikogo nie śmieszą, tylko idiotów, którzy są biali i nienawidzą czarnych tylko dlatego, że są inni (tylko z wyglądu)

KraVusSs

2009-05-28, 13:30
sfiroos napisał/a:

ja też, a te poj***ne rasistowskie żarty nikogo nie śmieszą, tylko idiotów, którzy są biali i nienawidzą czarnych tylko dlatego, że są inni (tylko z wyglądu)




o k***a...to żeś doj***ł.... :D

tommitmx

2009-05-28, 15:11
sfiroos napisał/a:

ja też, a te poj***ne rasistowskie żarty nikogo nie śmieszą, tylko idiotów, którzy są biali i nienawidzą czarnych tylko dlatego, że są inni (tylko z wyglądu)




ty wez wypie**alaj z tego forum jak ci nie pasi

sfiroos

2009-05-30, 15:01
pałujcie się. sadyzm to jedno a rasizm to drugie. z braku argumentów każecie mi wypie**alać, bo wasza nienawiść jest znikąd... ,|,,

MaxKing

2009-05-30, 15:27
Dowc**y o rasizmie są śmieszne jeśli tylko są śmieszne. Jeśli nie są śmieszne to nie będą śmieszne. Proste.

Wilczex

2009-05-30, 15:42
Koleś wyluzuj - zdjęcie + napis + odrobina zdrowego rozsądku = zajebisty dowcip.

To, że śmieję się z dowcipów Murzynach, Żydach itp itd nie oznacza, że jak spotkam jakiegoś na ulicy to go obrażam, sprawdzam, czy obrzezany itd.!!!!

To z kawałów o Polakach też nie można się śmiać? Ani z tych o klerze, Kociele, Bogu, i czym tam jeszcze?

Jak coś jest smieszne, to się z tego śmieję. Światopogląd czy ideologia to jedno a poczucie humoru to drugie.

Wiec nie mieszaj tych pojęć i się nie bulwersuj, bo wrzodów dostaniesz.

sfiroos

2009-05-31, 19:00
ja rozumiem humor itd... sam śmieję się z dowcipów uchodzących za rasistowskie, jeżeli są śmieszne, a nie pełne nienawiści, typu "czym się różni murzyn od gówna." na tym obrazku ktoś na siłę poniża murzynów. ja się nie bulwersuję, tylko wyrażam opinię, mimo że jest ona dość wulgarna.
Wilczex napisał/a:

To z kawałów o Polakach też nie można się śmiać? Ani z tych o klerze, Kociele, Bogu, i czym tam jeszcze?


kawały o Polakach znane w Polsce są rzadko dla nas obraźliwe. Pewnie jakby ktoś z was usłyszał te wymyślane przez anglików, rozj***łby mu nos. conajmniej. A dowc**y o klerze są zwykle trafne.

Człapi

2009-05-31, 19:13
a może ci się wydaje że czujesz humor- no ale zrozum tez że to jak sama nazwa wskazuje sadystyczne forum!!! a nie forum dla rÓŻowyCh FAlowanyCh pokemonów także spokojnie

Wilczex

2009-05-31, 19:26
A kto powiedział, że na siłę ktoś tu kogoś obraża - ktoś po prostu zobaczył książeczkę dla dzieci, obrazek mu się skojarzył, i wrzucił do netu. Ja się śmieję, bo sama bym na to nie wpadła.

sfiroos

2009-06-01, 14:59
a myślisz, że skąd się komuś wzięło to skojarzenie?

Es...........ne

2009-06-01, 15:01
macie zamiar dalej się rzucać "mięsem" ? jeśli komuś o nie odpowiada niech nie patrzy

KraVusSs

2009-06-01, 15:11
Esne napisał/a:

macie zamiar dalej się rzucać "mięsem" ? jeśli komuś o nie odpowiada niech nie patrzy




Zgadzam się w 100% .... jak się niepodoba niepatrz, niekomentuj...

Ag...........pt

2009-06-01, 16:55
sfiroos napisał/a:

kawały o Polakach znane w Polsce są rzadko dla nas obraźliwe. Pewnie jakby ktoś z was usłyszał te wymyślane przez anglików, rozj***łby mu nos. conajmniej. A dowc**y o klerze są zwykle trafne.



A co Ty masz do Anglików, że ich poniżasz pisząc o nich z małej litery?
A tak w ogóle to zdziwię Cię robaczku, ale miałem styczność z tzw. "Polish jokes" oraz naszą emigracją na wyspach. Przykra prawda, ale te dowc**y są nie tylko śmieszne ale i prawdziwe.