18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miażdżący sukces

~Sunday • 2020-11-15, 22:24

Hmm, ten motocykl przede mną z jakiegoś powodu zwolnił, lepiej szybko go wyprzedzić...

bakutill

2020-11-16, 09:07
I jeszcze zwyzywal orospu cocugu turek

Obejszłem_system

2020-11-16, 12:36
Juzwa napisał/a:

To jest klasyczny dowód na to, że ci co jeżdżą ścigaczami są popie**oleni.



To jest klasyczny dowód na to, że ten pan na flmie jest popie**olony. Jeśli masz broń i Twój sąsiad też i on zabije żonę z tej broni i uznamy że jest popie**olony to ty też jestes popie**olony tak?

Black Pitt

2020-11-16, 12:36
Na szczęście podczas kręcenia materiału nie ucierpiał żaden człowiek

Juzwa

2020-11-16, 17:16
Obejszłem_system napisał/a:

To jest klasyczny dowód na to, że ten pan na flmie jest popie**olony. Jeśli masz broń i Twój sąsiad też i on zabije żonę z tej broni i uznamy że jest popie**olony to ty też jestes popie**olony tak?



Nie mam broni więc nie jestem popie**olonym posiadaczem broni.

k***icycek napisał/a:

Masz rację. Trzeba być zdrowo jebniętym, żeby jeździć kutrem torpedowym.




Przeglądnij tę stronę: scigacz.pl to się dowiesz co to jest ścigacz.

Obejszłem_system

2020-11-16, 17:43
Juzwa napisał/a:

Nie mam broni więc nie jestem popie**olonym posiadaczem broni.
Przeglądnij tę stronę: scigacz.pl to się dowiesz co to jest ścigacz.



Masz nóź w kuchni?

razak

2020-11-16, 18:10
Juzwa napisał/a:

To jest klasyczny dowód na to, że ci co jeżdżą ścigaczami są popie**oleni.



Skończ pie**olić ! To tak jak by powiedzieć, że wszystkie kobiety za kułkiem .... a w sumie masz racje

kÓłkiem k***a mać skasujcie to jakoś

pankruk

2020-11-16, 18:36
Juzwa napisał/a:

To jest klasyczny dowód na to, że ci co jeżdżą ścigaczami są popie**oleni.



są bo wrzucają na fb gównomemy w stylu "motocykle to moja pasja ale każdy wyjazd motorem z domu może być tym ostatnim" albo "jeżeli zginę to w przekonaniu, że robiłem to co kochałem - motocykle" i myślą, że zar*chają bo tacy rycerze k***a, a w tych ich motorach olej niezmieniony od 10 sezonów, opony nadające się tylko na kwietnik i łańcuch wytarty jak w pile Stihla po wycince całej tajgi na Syberii

Rebeliant

2020-11-16, 19:30
yippe_ki_yay napisał/a:

@up
lubisz dostawać wirtualne piwka?
Widzisz różnicę w ilości postów? Zwykle mi się nie chce tu wysrywać swojego punktu widzenia, bo to ma mało sensu. Po prostu ostatnio zaobserwowałem już skrajnie negatywne podejście do motop*zdek, a tu przykład idealny, gdy jeden jechał dobrze, a drugi sp***olił.
Nie wiem co cię boli, że sadola oglądałem jeszcze przed 2010 ale dopiero wtedy naszło mnie żeby coś napisać?
Popatrz na swoją datę dołączenia i się chwilę zastanów.



Przeglądasz Sadola ponad 10 lat i się dziwisz? Dokładnie dlatego powstał mój post. Nie musisz nic pisać aby to wiedzieć. Nie musisz dostawać piwek aby to wiedzieć. Wystarczy przeglądać Sadola.

Moja data dołączenia to 2.02.2014, czyli znacznie później niż Twoja, choć też oglądałem Sadola wcześniej, ale zachciało mi się dawać ludziom piwka i brać udział w dyskusjach o ludzkich odpadach i innym ścierwie jakiego tu codziennie pełno.

chico35

2020-11-16, 21:15
Juzwa napisał/a:

To jest klasyczny dowód na to, że ci co jeżdżą ścigaczami są popie**oleni.



hehe na takich lamusów jak ty to już nawet szkoda klawiatury

Juzwa

2020-11-16, 22:49
chico35 napisał/a:

hehe na takich lamusów jak ty to już nawet szkoda klawiatury



Przypomnisz sobie moje słowa, gdy będziesz oddalał się od swoich nóg, albo wątroba zostanie na kierownicy, a reszta ciebie poleci dalej. Ewentualnie przy wielkim szczęściu będziesz jeździł na wózeczku.

yippe_ki_yay

2020-11-16, 23:54
@Rebeliant
to że jest taka nienawiść do zawsze widziałem, ale ostatnio po prostu wyj***ło ją w kosmos.
Dopiero po napisaniu komenta zacząłem dostrzegać w twoim pewnego rodzaju sarkazm.
Cóż, może hal ma rację, im więcej filmików z rozwalającymi się motop*zdami tym częściej widzę takie komentarze.

dsads

2020-11-17, 19:47
"ale urwał , ale to było dobre"