18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miałem dłoń, żegnaj ręko

Nikt_nie • 2022-10-13, 19:54
Na harda za słabe, widać co się stanęło





Doj***ł jak piździe uszy :D

Halman2

2022-10-13, 23:07
@up - dziękujemy za wyjaśnienie. Ale żeby tradycji stało się za dość: nie zesraj się k***a mądralo :)

przewodnik_elektryczny

2022-10-13, 23:24
Zarejestruj napisał/a:

Już wam wyjaśniam dzieci. Broń o któa się opiera nie posiada kabłaka spustowego (czyli obejmy naokoło spustu). Facet poprawia nogę opierając prawą nogę o broń, dociskając spust. Wtedy to na naszą sadolową korzyść doznał rozdupczenia lewej dłoni która miał opartą na wylocie lufy oraz oderwania prawej ręki opartej na tejże dłoni.



Jak można nie wyprodukować broń bez kabłąka? Pewnie j***ny hindus upiłował ten kabłąk i sprzedał go na złom za dwie rupie. W ogóle jak można bawić się załadowaną bronią jak miotłą, szkoda że mu łba nie uj***ło, i tak nie jest mu za bardzo potrzebny

Zasysacz

2022-10-14, 01:36
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Jak można nie wyprodukować broń bez kabłąka? Pewnie j***ny hindus upiłował ten kabłąk i sprzedał go na złom za dwie rupie. W ogóle jak można bawić się załadowaną bronią jak miotłą, szkoda że mu łba nie uj***ło, i tak nie jest mu za bardzo potrzebny



Łep to też kwestia czasu :)

B420

2022-10-14, 02:00
Mógł się jeszcze posmyrać lufą po jajach. Ludzi jest za dużo na tej planecie, naturalna samo eliminacja tych mniej rozumnych jednostek to błogosławieństwo!

arcan86

2022-10-14, 08:54
Że mu tego pustego łba nie odj***ło.

CzarnyAdolf

2022-10-14, 09:49
Piwo. Niech ludzie za słabi na harda też mają coś z życia

mit2

2022-10-14, 14:08
Zarejestruj napisał/a:

Już wam wyjaśniam dzieci. Broń o któa się opiera nie posiada kabłaka spustowego


Pokaż mi strzelbę bez kabłąka.

Wiewór

2022-10-16, 00:03
Pawehan napisał/a:

Raz do roku broń strzela sama.



Tak k***a a raz do roku auto samo zapala i odjeżdża

Seligos

2022-10-18, 01:20
Pawehan napisał/a:

Raz do roku broń strzela sama.



Naval z Gromu dokładnie wyjaśnił że broń wypala kiedy się pociągnie za spust a nie że sama. Dlatego w wojsku debilom się to wmawia żeby nie byli zaskoczeni i z wyrzutami sumienia jak coś takiego jak na filmiku się odjebie.