18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miała zatańczyć i zaśpiewać...

Halman • 2022-05-09, 23:48

a dowiedziała się ze mieszka w indiach... :szydera:

baronturbina

2022-05-10, 07:52
Czy to biedne dziecię Gangesu zemdlało? Jest tu jakiś ekspert od dzieci?

seren_i_ty

2022-05-10, 09:00
@up: wygląda jak porażenie prądem, stary bogaty miał buty, a dziecko bose i poszło w pięty! Ale nie dam sobie obciąć twojej ręki!

baronturbina

2022-05-10, 11:18
seren_i_ty napisał/a:

@up: wygląda jak porażenie prądem, stary bogaty miał buty, a dziecko bose i poszło w pięty! Ale nie dam sobie obciąć twojej ręki!


Doskonała dedukcja Watsonie!

UkrainskaOnuca napisał/a:

To w Indiach mają prąd ?


Mają, a są miejsca na podlsiu gdzie nie ma. Taka nowinka dla ciebie onuco.

UkrainskaOnuca

2022-05-10, 12:03
baronturbina napisał/a:

Doskonała dedukcja Watsonie!
Mają, a są miejsca na podlsiu gdzie nie ma. Taka nowinka dla ciebie onuco.



Mam rozumieć że o tym braku prądu na Podlasiu przekonujesz się na własnej skórze siedząc w piwnicy ?

baronturbina

2022-05-10, 13:49
UkrainskaOnuca napisał/a:

Mam rozumieć że o tym braku prądu na Podlasiu przekonujesz się na własnej skórze siedząc w piwnicy ?


Co ty. Moja piwnica jest w Polsce „A” i tam jest dużo prądu i innych rzeczy, o których wschód może pomarzyć.

alucard321

2022-05-10, 14:08
UkrainskaOnuca napisał/a:

Mam rozumieć że o tym braku prądu na Podlasiu przekonujesz się na własnej skórze siedząc w piwnicy ?



Coś w tym jest. Często stara się operować podlaską gwarą. Wydaje się, że jest mocno obeznany z tamtymi rejonami. Ani chybi turbina jest rodem z Drohiczyna.

Moja teściowa pochodzi z Podlasia. U nich serio coś musi być na rzeczy. Całe szczęście, że żona wychowała się w Zachodniopomorskim. Byłem tam na pogrzebie jej babki. Jedyne radio jakie tam dociera to te, które wciąż ma ryja.

baronturbina

2022-05-10, 15:19
alucard321 napisał/a:

Coś w tym jest. Często stara się operować podlaską gwarą. Wydaje się, że jest mocno obeznany z tamtymi rejonami. Ani chybi turbina jest rodem z Drohiczyna.
Moja teściowa pochodzi z Podlasia. U nich serio coś musi być na rzeczy. Całe szczęście, że żona wychowała się w Zachodniopomorskim. Byłem tam na pogrzebie jej babki. Jedyne radio jakie tam dociera to te, które wciąż ma ryja.


123dracula naprawdę imponujesz mi umiejętnością łączenia faktow. Współczuje twojej teściowej. Ucałuj ja w czółko w moim imieniu :-p

Cy-peace

2022-05-10, 17:09
Nic nie widać. Nagrywane stolcem.

Pan_Cogito

2022-05-10, 18:22
baronturbina napisał/a:

Doskonała dedukcja Watsonie!
Mają, a są miejsca na podlsiu gdzie nie ma. Taka nowinka dla ciebie onuco.



Odpie**ol się od Podlasia, ch*ju rudy. My tu mamy nie tylko internet ale i samochodu.

baronturbina

2022-05-10, 19:10
Pan_Cogito napisał/a:

Odpie**ol się od Podlasia, ch*ju rudy. My tu mamy nie tylko internet ale i samochodu.


Synu kozu, macie samochodu Żyguli Ładu? Co ty dupiu za bzduru? ilu maciu domu bez kiblu? W porównaniu do polsku zachodu?

mazga50

2022-05-10, 21:14
baronturbina napisał/a:

Czy to biedne dziecię Gangesu zemdlało? Jest tu jakiś ekspert od dzieci?



Co mogło pójść źle?

Stała boso na trawie i złapała się metalowego mikrofonu. Faceta w drugim ujęciu też coś pie**olnęło (w białej opasce).