18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miał wieczne pióro w tylnej kieszeni i usiadł na nim..

Halman • 2019-12-14, 18:30

tak sobie to tłumaczę... :mikolaj:

~Velture

2019-12-14, 18:36
Uhu. Naderwało się, długo będzie boleć. :amused:

xiro

2019-12-14, 19:01
jaja mu zgnily i sie ciagnie teraz to wzdluz nogi

mygyry

2019-12-14, 19:18
Chłopaki przesadziły z klapsami :amused:

darex99

2019-12-15, 00:14
Pewnie ma pracę biurową i przypadkiem na kalce usiadł. Swoją drogą "kalka" chyba wpisuje się w temat : Gimby nie znają..? Chyba już tego się wcale nie używa? Niech jakiś ekspert sadolowy rozwinie temat:) , bo możliwe, że na jakimś Podlasiu dalej to jest praktykowane w zastępstwie skanera lub ksero :)

Miles87

2019-12-15, 00:20
Tak się kończy wspieranie korwinów, d(R)aunów i innych tego typu odmieńców

emperorzbigniew

2019-12-15, 00:21
^^ Ziomuś po co od razu politykujesz sobotnią nocą? Idź przespaceruj się, ładna pogoda.

Ho...........er

2019-12-15, 02:13
darex99 napisał/a:

Pewnie ma pracę biurową i przypadkiem na kalce usiadł. Swoją drogą "kalka" chyba wpisuje się w temat : Gimby nie znają..? Chyba już tego się wcale nie używa? Niech jakiś ekspert sadolowy rozwinie temat:) , bo możliwe, że na jakimś Podlasiu dalej to jest praktykowane w zastępstwie skanera lub ksero



W hurtowni papieru i sprzętu biurowego w Lublinie pytałem o kalkę (taką fioletową) i odpowiedz brzmi nie produkują jeśli są to pojedyncze opakowania z dawnych dziejów i najczęściej po upływie czasu zmienia się tłustą breję na kartkach

SupremeLeader

2019-12-15, 02:30
darex99 napisał/a:

Pewnie ma pracę biurową i przypadkiem na kalce usiadł. Swoją drogą "kalka" chyba wpisuje się w temat : Gimby nie znają..? Chyba już tego się wcale nie używa? Niech jakiś ekspert sadolowy rozwinie temat:) , bo możliwe, że na jakimś Podlasiu dalej to jest praktykowane w zastępstwie skanera lub ksero



Ja jestem z podlasia. Co to jest skaner lub ksero? To jakiś rodzaj kalki? Rano pójdę i zapytam skryby, teraz po ciemku lepiej nie wychodzić bo wilki głodne i już się nawet pochodni nie boją. Jak sie dowiem to dla ciebie napiszę.

Plastykpl

2019-12-15, 10:04
Pewnie jego narzeczony wrócił po czterotygoniowej delegacji. Ach ten Biedroń.

Polnischefuhrer

2019-12-15, 17:14
Po moim pierwszym sparingu w muay thai moja noga wyglądała podobnie

m7eznb

2019-12-16, 22:00
darex99 napisał/a:

Pewnie ma pracę biurową i przypadkiem na kalce usiadł. Swoją drogą "kalka" chyba wpisuje się w temat : Gimby nie znają..? Chyba już tego się wcale nie używa? Niech jakiś ekspert sadolowy rozwinie temat:) , bo możliwe, że na jakimś Podlasiu dalej to jest praktykowane w zastępstwie skanera lub ksero



u mnie w robocie się używa do zleceń prac żeby były dwie kopie

kamil1188

2019-12-16, 23:28
darex99 napisał/a:

Pewnie ma pracę biurową i przypadkiem na kalce usiadł. Swoją drogą "kalka" chyba wpisuje się w temat : Gimby nie znają..? Chyba już tego się wcale nie używa? Niech jakiś ekspert sadolowy rozwinie temat:) , bo możliwe, że na jakimś Podlasiu dalej to jest praktykowane w zastępstwie skanera lub ksero



Na PKP używa się kalki do dziś... :)