18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

abdul

2013-08-09, 22:19
nigdy nie chodzilem do gimnazjum, ale ta moda na bieberopodobnych hipsterow jest slaba. kiedys kazdy jeden kompot, drech, czy skejt jakos wygladal. w kazdym razie nie jak pedal

karolo4life

2013-08-09, 22:20
k***a ale tu sie pedałów nar*chało..

Zarentha

2013-08-09, 22:24
@Qui Pro Quo - Prawdziwy metal ubierze bojówki.

rumcajs7893

2013-08-09, 22:24
ta jakby taki j***ny metalowiec sie na mnie rzucil to jeszcze by wpie**ol dostał znam takich jak oni i w rurkach są p*zdami i kaciałami, pseudo zjeby pijące i palące

Adiqus

2013-08-09, 22:27
Nie mam żadnych rurek, ale kogo to k***a obchodzi jakie pory nosi inny koleś dopóki zasłaniają fiuta i dupę? Nie macie innych problemów?

rumcajs7893

2013-08-09, 22:31
bo facet który ma długą dzide , nie może w rurkach chodzić , to jest kurna NIEMOŻLIWE

Plecionkarz

2013-08-09, 22:33
Forgesse napisał/a:

Ojaa, to takie k***a polskie j***ne myslenie. Cos wam powiem panowie. Tylko pedal zwraca uwage na ubior innego faceta. Co Ci to obchodzi kto w czym chodzi? Masz bol dupy, ze tacy faceci maja wieksze powodzenie u jakichs 15 latek?
Zawsze jak widze, jak ktos spinaa dupe "gej , pedal, cwe*, to nie mezczyzna" to srogo sie smieje, wiedzac , ze takie komentarze napie**alaja same brudnoryjne smiecie, bez polotu i raczej bez partnerki u boku.



W twojej wypowiedzi widzę cały światopogląd pedałów w rurkach zamknięty w kilku zdaniach. Żyją w oderwaniu od rzeczywistości wypierając to jak wszyscy ich postrzegają a w zamian mają się za wyższą formę ewolucji. Bo normalny chłop co ma większe zmartwienia niż tusz do rzęs to dla nich prymityw. Ty właśnie tak się wywyższasz ze swoją modnością. A na ubiór innego faceta zazwyczaj zwraca się uwagę. To tylko wam ocenianie wyglądu innego faceta jest równoznaczne z tym czy chcecie mu pociągnąć. Normalny facet po ubiorze i wyglądzie dowie się o kimś wielu rzeczy. Od tych najbardziej pierwotnych jak zmierzenie siły przeciwnika do oceny czy ktoś ma klasę lub jest z niego swój chłop.

rumcajs7893

2013-08-09, 22:35
true :)

ja nie wierze , że ten naród w 3/4 opiera się na takich pedziach w rurkach, żeby ten kraj się rozwijał trzeba facetów a nie chłopców w rurkach

sard

2013-08-09, 22:35
Moda to gówniany sposób by spedaleni kreatorzy mody mogli wcisnąć debili w pedalskie porcięta, które dzięki temu będą się sprzedawać choć nawet pedały nie chcą tak ciotowato wyglądać.

S.O.A.D.

2013-08-09, 22:41
No i toczy się, k***a, wojna - rurki czy worki? A czemu, do cholery, nie normalne proste spodnie? W rurkach wyglądasz jak pedał, w workach wyglądasz jakbyś się zesrał. Idźcie do ch*ja pana.

Johny212

2013-08-09, 22:46
Prawdziwy facet chodzi w ruuuuu..., rurkowcach.

Forgesse

2013-08-09, 22:46
@Plecionkarz
Co Typie**olisz cebulaku? Jestes jakis niedowartosciowany? Mnie naprzyklad ch*j obchodzi kto w czym chodzi, chce to niech se k***a chodzi wysmarowany gownem. Wyj***ne. Mam swoje zmartwienia i zyjeesoba, nie nikim innym.
Wyzwales mnie juz od pedalow, chociaz mnie nawet nie znasz psie, ogarnij sie.


MojeAvi

2013-08-09, 22:49
Forgesse napisał/a:

@Plecionkarz



lewak, żyjesz sobą a nick masz z forbressa tylko jakoś przetłumaczone po wsiejsku

No...........ic

2013-08-09, 22:50
Ja pie**ole nie wierze, co to się porobiło aby na sadolu były gimbusy-pedały w rurkach?! 1 Września nadejdź szybko!

twetyy

2013-08-09, 22:52
Nie żeby coś ale od chodzenia w ciasnych spodniach można mieć impotencje.