18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metro w Hongkongu z atrakcjami

Halman • 2019-07-22, 16:13


Kilkudziesięciu zamaskowanych mężczyzn napadło na pasażerów stacji metra w Hongkongu. Niemal 50 osób zostało ciężko pobitych. Prawdopodobnie była to prowokacja służb.

Do szpitali trafiło 45 osób, w tym jedna w stanie krytycznym - podaje BBC News. O ataku poinformowały władze Hongkongu ale nie sprecyzowały, kim mogli być napastnicy, ani jakie motywy nimi kierowały.

Jednak z relacji świadków i samych zaatakowanych wynika, że atak był dokładnie zaplanowany. Grupa kilkudziesięciu zamaskowanych mężczyzn, która wbiegła do pociągu na peronie stacji Yuen Long, biła osoby ubrane na czarno - zauważa Reuters.

Zdaniem komentatorów może to oznaczać, że atakowano podejrzewanych o udział w antyrządowym proteście sprzed kilkunastu godzin. Manifestanci byli ubrani właśnie na czarno.


tekst z WP

Warchlak1920

2019-07-23, 23:44
TB303 napisał/a:

Nigdzie i nigdy, nie będzie normalnie. No, poza Japonią, ale oni są z innego świata.



Uważasz, że wszystko w Japonii jest normalne? Jeśli tak, no to nie mam pytań. Nigdzie nie jest normalnie i nigdzie już nigdy nie będzie. Ponieważ ludziom trzęsącym tym k***idołkiem, zwanym Ziemią, nie o to chodzi w ich biznesie, żeby było normalnie. Jakby było, to nie było ich by biznesu. Poza tym, co to znaczy "normalnie"?

TB303

2019-07-23, 23:51
Warchlak1920 napisał/a:

Uważasz, że wszystko w Japonii jest normalne?


Oczywiście, że nie. Uważam jednak, że ze wszystkich krajów na świecie, Japonia jest tym najnormalniejszym krajem, co nie znaczy, że normalnym w 100%, co jest logiczne, biorąc pod uwagę np. różnice kulturowe, obyczajowe i społeczne.

Warchlak1920

2019-07-24, 00:35
up Ok, tu się mogę z Tobą zgodzić. Jednak z Twojej wcześniejszej wypowiedzi wynikało, że Japonia to oh, ah k***a ideał. Nie byłem nigdy w Japonii, ale z dostępnych danych stwierdzam że no normalnie na 100% to tam nie jest. Z resztą jak już pisałem, nigdzie tak nie będzie, co jak sam wspomniałeś jest logiczne. Po prostu różnice kulturowe, obyczajowe itp. uniemożliwiają stwierdzenie uniwersalnej normalności dla wszystkich. A czy Japonia jest najnormalniejsza, to Ci powiem dopiero wtedy, jak tam kiedyś, daj dobry losie,kiedykolwiek dotrę.

Xs...........33

2019-07-24, 02:16
Mogliby tak zrobić u nas, bić każdego kto ma na sobie koszulkę kodu.

Wiewór

2019-07-24, 07:58
zielak300 napisał/a:

Już kiedyś pisałem że tym chłopaczkom blokującym pederastów, możnaby dać jakieś jednolite uniformy, pałki i by rozganiali te marsze.



Byli już tacy. Nazywali się Die Sturmabteilungen der NSDAP, pol. Oddziały Szturmowe NSDAP.

qmaverickq

2019-08-10, 19:38
Trzeba było mieć przy sobie nóż i gaz