18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metody wychowawcze wujka

phrontch • 2020-04-14, 21:21
Według opisu, rodzeństwo jest wychowywane przez wujka i dostaje regularny wpie**ol, widocznie brat nakręcił filmik




Lolo18

2020-04-15, 07:52
"widocznie brat nakręcił filmik"
Brat z cyckami? :lol:

darayavahus

2020-04-15, 08:05
Szkoda mi jej, bo wygląda na ładną.

bugmenot7

2020-04-15, 08:05
Mors_Nigra napisał/a:

Nie zesraj się Tyle lat a zj***ni moralizatorzy dalej szwędają sie po sadolu.



Dokładnie! :D

pochminick

2020-04-15, 08:36
Szykuje dziewczę na dymanie.
Teraz dostaje wpie**ol, potem zacznie ją przyzwyczajać, że jak da pomacać to nie będzie wpie**olu.
I tak krok po kroku, aż osiągnie cel.

janlew

2020-04-15, 09:12
Pytanie czy zasłużyła? Jak nie to kawał ch*ja z niego. Ale jak tak, to nie widzę żeby ją pałą czy pięścią nawet okładał. Raz z otwartej w łopatkę a ta już się drze, potem jakąś witką, bo bardziej brzmi to nie jak tępe uderzenie palki, ale jak dźwięk chlaśnięcia długą drewnianą linijką, jaką się za starych dobrych czasów obrywało w szkole. Kiedyś ojcowska rózga często była w robocie i narkomanów, kurew, zboków i innych pojebów było znacznie mniej. Może dziewczyna ćpała lub się puszczała, i może teraz przestanie i weźmie się za gary.

outsidethebox86

2020-04-15, 09:57
Mors_Nigra napisał/a:

Nie zesraj się Tyle lat a zj***ni moralizatorzy dalej szwędają sie po sadolu.



Zj***ny moralizatorzy? Po prostu k***a normalni...

Antek01

2020-04-15, 15:14
poligon6 napisał/a:

ubiera się jak k***a to potraktował ja jak k***ę.



Twoja kobieta (o ile takową posiadasz) zapie**ala pewnie po domu w sztormiaku i gumiakach z maską na mordzie, żebyś przypadkiem za dużo nie zobaczył. Dla mnie normalnym jest, że jak jesteśmy sami w domu to moja kobieta nawet z cyckami na wierzchu może chodzić, ale widocznie u niektórych siedzą we łbach jeszcze jakieś średniowieczne upodobania.

poligon6

2020-04-15, 15:17
Antek01 napisał/a:

Twoja kobieta (o ile takową posiadasz) zapie**ala pewnie po domu w sztormiaku i gumiakach z maską na mordzie, żebyś przypadkiem za dużo nie zobaczył. Dla mnie normalnym jest, że jak jesteśmy sami w domu to moja kobieta nawet z cyckami na wierzchu może chodzić, ale widocznie u niektórych siedzą we łbach jeszcze jakieś średniowieczne upodobania.



To powiedz by się ubrała jak skończy klienta obsługiwać, a nie marudzisz.

marinis

2020-04-15, 15:43
Powinna ZABIĆ tego psychola. To już nie jest małe dziecko, że sobie nie poradzi.
Zapewne filmik kręcony jako dowód na znęcanie się.

outsidethebox86 napisał/a:

k***ą to dziewczyna może się stać przez takiego zjeba, który jej nie szanuje i traktuje jak śmiecia, jaki później ona może mieć szacunek


Przypominam tobie, że bycie prostytutką nie oznacza bycia k***ą.
To są inne określenia. Jest wiele prostytutek, które nie są k***ami.

Tau

2020-04-15, 18:51
Ale mieszkanko ładnie odmalowane i suficik też niczego sobie

MANIEKKRK

2020-04-15, 20:40
poligon6 napisał/a:

ubiera się jak k***a to potraktował ja jak k***ę.



k***a to twoja matka dlatego ja walili wszyscy z wioski i sie urodziłes ch*j wie czy twoim ojcem nie jest pies ... dostałbys taki wpie**ol kijem to bys sie nauczył baranie życia .

Duck_Lord

2020-04-15, 21:25
Dostała wpie**ol, widać zasłużyła, j***ne brudasy, lać takich bez litości

ponuryklecha78

2020-04-16, 00:31
outsidethebox86 napisał/a:

k***ą to dziewczyna może się stać przez takiego zjeba, który jej nie szanuje i traktuje jak śmiecia, jaki później ona może mieć szacunek sama dla siebie, skoro osoba, która ma ja wychować i nauczyć wartości w życiu, jest bez wartości? Najłatwiej oceniać zza monitora, w swojej j***nej strefie komfortu




Młody i głupi jeszcze jesteś jak chcesz kobietę szacunku do siebie uczyć. Tekst na podryw 1 klasa ale gałę to będziesz musiał sobie sam opie**olić jak już Twoje dzieło będzie skończone



;-)



;-)

outsidethebox86

2020-04-17, 10:51
ponuryklecha78 napisał/a:

Młody i głupi jeszcze jesteś jak chcesz kobietę szacunku do siebie uczyć. Tekst na podryw 1 klasa ale gałę to będziesz musiał sobie sam opie**olić jak już Twoje dzieło będzie skończone



Trudno będzie mi sobie opie**olic gałe bo jestem kobietą. Zabierz swoje poglądy z Ciemnogrodu i teleportuj się do domu, czyli gdzieś w czasy średniowiecza i utnij sobie ku*asa, zeby Twoje tempe geny nie były przekazywane dalej.

to...........10

2022-05-09, 02:02
Duck_Lord napisał/a:

Dostała wpie**ol, widać zasłużyła, j***ne brudasy, lać takich bez litości



Oho! Pan i władca nam się tutaj pięknie rozbeczał!