18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metody (wy)chowawcze...

~DMT • 2017-08-02, 19:26
Rodem z Kenii... :karate:


weltmajster

2017-08-03, 12:07
Jeżeli masz nieznośne, wredne i głupie dziecko to wiedz, że jest ono dokładnie takie jak ty. Jak nie umiesz dziecku wytłumaczyć podstawowych zasad życia wśród ludzi to znaczy, że sam ich nie znasz, albo jesteś amebą intelektualną. Mnie w domu nie lali za to, że nie powiedziałem sąsiadowi "dzień dobry", ani za nic innego. Wytłumaczono mi dlaczego się tak mówi i mi to wystarczyło. PO prostu trzeba dużo tłumaczyć i być konsekwentnym.

bobocpe

2017-08-03, 12:10
Oj tam. Ja też wpie**ol dostawałem nie raz od ojca i jakoś żyję. Przynajmniej wybił mi k***a głupoty ze łba. Jak żeśmy kiedyś z bratem dla jajc z okien klatki pluli na ludzi, to jak to ojciec zobaczył, to takie wpie**ol dostaliśmy, że za każdym razem schodząc po klatce klękaliśmy przed tym oknem na znak pamięci. No i w szkole też nie było, że Pan od wuefu biegł do dyrektorki co to u nas się w domu dzieje tylko pytał "hi hi, co żeś znowu odj***ł"?

killua

2017-08-03, 15:13
Hafnarfjodur napisał/a:

Człowiek dostawał wpie**ol kablem i dzisiaj wie , że trzeba dzień dobry powiedzieć sąsiadowi i takie tam



Dokładnie, stary dobry kabelek od prodiża :D ale tylko jak się mocno zj***ło coś. Normalnie dwa lepy na zad wystarczały :D i nie nie uważam że było to coś złego, porządna metoda wychowawcza ktora uczyła dzieciaka pewnych zasad. teraz k***a strach dzieci mieć bo nie da sie wychować jak się chce bo mozna isc siedzieć. a potem dziecko cie zajebie jak ten zjeb ze swoja laską co swoich rodziców zadźgali.

The_Generat

2017-08-03, 15:42
zdjęcie Rzymu zrobione 2000 lat temu... szacun dla fotografa :)

kevlarx

2017-08-03, 16:03
janlew napisał/a:


Bo tak należy wychowywać dzieci.



Zastanawiam się czy dostałeś w dzieciństwie za mało, czy za dużo razy :kawa:

adriancium

2017-08-05, 00:07
k***a dzieci nie macie a pie**olicie. Bedzieći miec to nie raz dostaną wpie**ol na dupę za złe zachowanie.

marinis

2018-04-19, 17:37
Hafnarfjodur napisał/a:

Człowiek dostawał wpie**ol kablem i dzisiaj wie , że trzeba dzień dobry powiedzieć sąsiadowi i takie tam


j***ć sąsiadów.
Ta stara baba za zrobienie czegoś takiego dziewczynce powinna zdychać w cierpieniu.

Chora, stara gnida.

adriancium napisał/a:

k***a dzieci nie macie a pie**olicie. Bedzieći miec to nie raz dostaną wpie**ol na dupę za złe zachowanie.



Chyba ciebie całkiem powaliło na pusty łeb.

Nawet w prawie jest przepis że bicie dzieci to przestępstwo.

Takie przypadki można i należy zgłaszać policji.

bobocpe napisał/a:

Oj tam. Ja też wpie**ol dostawałem nie raz od ojca i jakoś żyję.


A nie wiesz deklu że przemoc rodzi przemoc, a agresja agresję?