18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metody policyjne i ich bezkarność

nietoperz002 • 2013-01-17, 21:51
Ostatnio zrobiło się dość głośno w moim miasteczku(a dzięki telewizji TVN w całej Polsce) o brutalnych metodach policji lub jak kto woli torturowaniu.Nie będę tego zbyt opisywał,wszystko jest w reportażu z linku.Dziś można było obejrzeć o 20:00 w TTV cały materiał.Dodam tylko ,że podobnych sytuacji było już kilka. Szkoda tylko,że nikt z tym nic nie może zrobić,a może raczej nie chce?




Jak znajdę cały dzisiejszy reportaż,to postaram się wrzucić.

Fuuma

2013-01-18, 10:04
Ruscy nazwaliby to niewinną zabawą.

kurczasty

2013-01-18, 10:04
Polecam serial The Wire tam widać tą pracę dla statystyk, co prawda w Amerykańskich realiach.

Ja osobiście straciłem szacunek dla Policji 11 listopada 2011 i podczas protestów ACTA


Mieliśmy Milicje Obywatelską, teraz mamy "Policję Obywatelską" nic się nie zmieniło.

Zresztą to jest śmieszne, że człowiek na ulicy bardziej się boi, że się Policja przyjebie niż bandziora, bo z bandziorem chociaż możesz się pobić.

Wiadomo to generalizacja i są też dobrzy gliniarze jak wszędzie, ale po tych dwóch sprawach dla mnie stracili autorytet, a raz stracony ciężko odbudować. Na razie to bojówka władzy.

Pa...........ek

2013-01-18, 10:24
To jeszcze używają białej "loli' do bicia?Ja myślałem, że to już zomowski relikt przeszłości:D

Skądinąd

2013-01-18, 10:28
Ten komendant łże jak - nomen omen - pies. Już tak kłamie i kręci, że się chłopiny żal robi, że musi swój mały móżdżek wysilać... Widziałam do końca ten reportaż+rozmowy w TTV o tym samym. Podobno ci policjanci regularnie obywateli tak "przesłuch*ją" i regularnie wpływają zawiadomienia do prokuratury, która sprawy umarza.

Nasunęła mi się jedna myśl wczoraj: czemu nikt z prokuratury nie pokazał zdjęć policjantów z tej jednostki dwóm poszkodowanym? Przecież byli trzeźwi i świadomi, więc bez trudu wskazaliby kto trzymał, a kto lał! Oglądałam ostatnio program o mordercach w USA. W skrócie: koleś psuł babkom samochody na parkingu na plaży, a potem, gdy nie mogły odpalić, w mundurze policjanta oferował im pomoc. Raz mu się noga powinęła i kobieta uciekła. Babka pojechała od razu na posterunek, opowiedziała wszystko, a policjanci od razu pokazali jej zdjęcia wszystkich policjantów i funkcjonariuszy pomocniczych.

Fakt, że tego nikt nie zrobił dla mnie jest jasnym dowodem, że prokuratura trzyma z policją i tyle. Wstyd.

EDmaster

2013-01-18, 10:30
Dla mnie najprościej było by przebadać wariografem tych "policmajstrów" i wyjdzie na jaw.
dziękuję jestem ekspertem.

Malinaa

2013-01-18, 10:35
To podsumowując prokuratura stwierdziła że zostali pobici na komisariacie ale policjanci mówią że to nie oni i nic nie wiedzą i to koniec ? Hahahahehehehech*jch*jch*j piękny kraj k***a piękny to jaki tu w końcu jest k***a ustrój ? Bo demokracja na pewno nie .

jebacwas

2013-01-18, 10:49
Po tym policjanciku co mu udzielono głosu widać, że wie kto jest winny i chciałby ich wyj***ć na zbity pysk, ale nie ma żadnych dowodów od np. sądu - nie wskazano winnego, a on nie jest królem, żeby wyj***ć kogoś od tak.

straatveger

2013-01-18, 11:12
Ta k***a a jak by naj***li tych pałek dla jakiegoś pederasty albo pedobeara to byście klaskali, a główna by była w blaskach fleszy. Policja prowadziła śledztwo, skąd mieli wiedzieć, że jednak to nie on ukradł ? chociaż działali sumiennie a nie olewali sobie kazdą małą napaść, ten młody wygląda jak mały bandziorek a ten stary też nie wiadomo kto to

JURIJ_77

2013-01-18, 11:21
a znalazłem sobie takiego Mercedesa, stał sobie pod blokiem to wziąłem bo myślałem że niczyj jest i chciałem sprzedać - zawsze parę groszy będzie ... po ch*j ruszać jak nie jego?

dmcjp

2013-01-18, 11:45
i teraz wiadomo skąd cała ideologia JP. bezkarne k***y

zjerycha

2013-01-18, 12:08
co za zj***ne psy

rana37

2013-01-18, 12:34
Pięć postów wyżej jest filmik jak policja bije kibiców i wszyscy "uuuuu dobrze niech pizg*ją","szkoda że już tak nie ma"! A jak kur*a na przesłuchaniu robią to samo to wielka afera i sami obrońcy praw człowieka!!! Normalnie jak chorągiewki na wietrze!!

Kucikuci

2013-01-18, 12:44
I to mnie wk***ia w tych j***nych systemach prawnych. Policjant obije ci morde - nie ma winnych. Dotkniesz policjanta - wielki płacz że bandyci napadaja na porządnych ludzi i 3 lata praktycznie bez szans.

vang

2013-01-18, 13:00
Program "uwaga" to kpina jak przyszło im zrobić film o naprawdę wysoko postawionym policjancie (który potrącił 2jke pieszych po pijaku i zwiał z miejsca zbrodni) to po usłyszeniu nazwiska zawinęli się jak dywan i sam kurz po nich pozostał.
O ile panowie policjanci nie mieli kominiarek to kwestia tylko przyczajenia się jeden lub dwa dni pod komisariatem i można szybko znaleźć sprawców, jeśli prawo nie chce Ci pomóc znaczy się pomóż sobie sam - oko za oko, ząb za ząb, obita morda za obitą mordę.