18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metanabol

Hayp • 2015-03-29, 15:53
Jakoś na ten czas przypadają pierwsze myśli chłopaków w piwnicach żeby sobie pomóc i jeszcze się zrobić na wakacje :-D . Metka to jeden z popularniejszych środków.



Na kanale tego gościa filmiki nie tylko o sterydach, ale głównie ^.^

Du...........77

2015-03-30, 11:56
prawda napisał/a:



fajnie ze wiesz jaki mam tok myslenia geniuszu, wlasnie ze po to bierze sie sterydy zeby przelamac bariere genetyczna ktora bez koksu jest nie do zlamania, ale z kim ja polemizuje

ps. zaden sterydziarz nie bedzie tak duzy bez koksu i zaden kolarz nie bedzie tak dobry bez epo ale ty ch*ja sie znasz, napisz jeszcze ze w koszykowce, pilce noznej, tenisie itd nie biora sterydow



piles kiedys cole? jak tak to jestes cichym laureatem nagrody darwina

ps. ile znasz przypadkow smierci po przedawkowaniu koksu? 5? 10? 50? ja za to znam 400 tys zgonow rocznie od palenia papierosow


Potwierdziłeś moje obawy, miłego dnia.

barann

2015-03-30, 12:19
prawda napisał/a:

widze sami znawcy z gosciem z filmiku na czele a wiec tak:
1. watroba nie boli, NIGDY!
2. jaka oslona do 20mg mety, tyle to jedza bez oslonek dzieci na niedowage, bierze sie 30mg i to wystarczy bo bede bierze sie tylko dla lepszej syntezy bialka
3. w jakich dziwnych miejscach rosna wlosy? ja tam u siebie na ciele nie mam dziwnych miejsc
4. po 4 tyg jak najbardziej cos urosnie poniewaz srodki oralne dzialaja najpozniej juz po tygodniu
5. 100mg mety dziennie to juz wch*j duzo, to juz lepiej anapolon zjesc, wyjdzie mniej toksycznie
6. nie ma roznicy czy sie wezmie 3tab na raz czy jedna 3x dziennie co 4h? ze co k***a?
7. nie zna nikogo kto je mete dluzej niz 8tyg? ja znam takich pelno! wystarczy otworzyc pierwsza lepsza gazete kulturystyczna i bach k***a pokolei kazdy
8. zgaga jak na clenie! tak on slyszal!!!!
9. jak podczas cyklu meta moze zablokowac inne srodki no pytam k***a jak?
10. meta zawsze dziala i zawsze sie sprawdza, zawsze jest kop bo tu chodzi o synteze bialka, chyba ze komus zablokuje sie organizm na synteze bialka po mecie ale czegos tkaiego jeszcze nie slyszalem
11. meta jest zajebistym srodkiem solo! lepszego solo nie ma!
12. tak! na mecie solo wyglada sie ch*jowo, np. taki arnold schwarzenegger wygladal ch*jowo prawda?
13. mogl powiedziec ze jak ktos zjadl tone mety to sie oczy zolte robia a nie twarz przez niewydolnosc watroby co prowadzi do zoltaczki
14. jezeli na cyklu wyskakuja wam syfy to nie musi byc to od koksu tylko od np duzej ilosci bialka, lub beanie prysznicu rzadziej niz codziennie (nadmiar loju), roznie to jest

z reszta sie zgadzam i musze jeszcze dopisac
na cyklu trzeba zapie**alac 200% normy co nieraz jest wch*j ciezkie, duza role tez odgrywa mocna psychika, jak ktos ma slaba to sie wylamie albo zlapie swoj max mozliwosci czyli 43 na lapie wiec jak ktos mowi ze bierze koks i ma duzo latwiej niech lepiej nastawia dupsko do j***nia bo jego mozg nie nadaje sie do myslenia

taka mala rade, jak ktos chce zrobic pierwszy cykl to niech podejdzie do najwiekszego sk***iela na silowni i sie go zapyta jak ma to robic bo wiedze trzeba miec ogromna i nie tylko ksiazkowa/internetowa jak po czesci gosc z filmiki, trzeba miec tez wiedze praktyczna czego leszcze nie maja a beda miec po wielu latach treningu



Hahahahaaaaa....
Koks ryje banie, czy tego chcesz, czy nie. Znam takich i wiem jak było przed i po. Co więcej... "złapie swój max możliwości, czyli 43 na łapie"... Litości, co drugi bolek tyle dźwiga. Ale jeśli ktoś pisze "po pół roku złapał max możliwości, 43kg i ani grama więcej", to ok... Na wyniki pracuje się LATAMI, to nie są żarty.

Na pakerni zawsze się fajnie słucha gości, co to chwalą się czego to oni nie biorą i są zdrowi, a morda i plecy całe uj***ne czerwonym gównem.

uterno

2015-03-30, 12:26
prawda napisał/a:

widze sami znawcy z gosciem z filmiku na czele a wiec tak:
1. watroba nie boli, NIGDY!
2. jaka oslona do 20mg mety, tyle to jedza bez oslonek dzieci na niedowage, bierze sie 30mg i to wystarczy bo bede bierze sie tylko dla lepszej syntezy bialka
3. w jakich dziwnych miejscach rosna wlosy? ja tam u siebie na ciele nie mam dziwnych miejsc
4. po 4 tyg jak najbardziej cos urosnie poniewaz srodki oralne dzialaja najpozniej juz po tygodniu
5. 100mg mety dziennie to juz wch*j duzo, to juz lepiej anapolon zjesc, wyjdzie mniej toksycznie
6. nie ma roznicy czy sie wezmie 3tab na raz czy jedna 3x dziennie co 4h? ze co k***a?
7. nie zna nikogo kto je mete dluzej niz 8tyg? ja znam takich pelno! wystarczy otworzyc pierwsza lepsza gazete kulturystyczna i bach k***a pokolei kazdy
8. zgaga jak na clenie! tak on slyszal!!!!
9. jak podczas cyklu meta moze zablokowac inne srodki no pytam k***a jak?
10. meta zawsze dziala i zawsze sie sprawdza, zawsze jest kop bo tu chodzi o synteze bialka, chyba ze komus zablokuje sie organizm na synteze bialka po mecie ale czegos tkaiego jeszcze nie slyszalem
11. meta jest zajebistym srodkiem solo! lepszego solo nie ma!
12. tak! na mecie solo wyglada sie ch*jowo, np. taki arnold schwarzenegger wygladal ch*jowo prawda?
13. mogl powiedziec ze jak ktos zjadl tone mety to sie oczy zolte robia a nie twarz przez niewydolnosc watroby co prowadzi do zoltaczki
14. jezeli na cyklu wyskakuja wam syfy to nie musi byc to od koksu tylko od np duzej ilosci bialka, lub beanie prysznicu rzadziej niz codziennie (nadmiar loju), roznie to jest



Wątroba (jak również np. nerka, czy jelita) nie jest unerwiona czuciowo, ale otaczająca ją powięź już tak. Będzie bolała jak narząd się powiększy i to srogo. A zdarzają się pacjenci którym wątroba wyjechała pod kolec biodrowy. Powiedz im, że wątroba nie boli. Jestem ciekaw reakcji ;)

Im częstsza dawka leku, tym mniejsze stężenie zaraz po spożyciu = mniejsze skutki uboczne/toksyczność. Dlatego koncerny farmaceutyczny kombinują jak mogą ze spowolnieniem uwalniania leków, żeby można było bezpiecznie brać lek w jednej, ewentualnie dwóch dawkach dziennie. Metanabolu w celu koksowania nie bierze się w dawkach terapeutycznych, więc z założenia przyjmowana dawka jest toksyczna.

Zgaga i wrzody żołądka/dwunastnicy + metaplazja dwunastnicy (stan przedrakowy) to jedne z częstych powikłań stosowania wszystkich steroidów.

Meta może "zablokować" działanie innego anaboliku, bo może mieć większe powinowactwo do tego samego receptora jądrowego co inny lek (będzie go wypierał), mając jednocześnie na niego słabszy wpływ (tak jak na przykład finasteryd, stosowany min. u łysiejących mężczyzn działa na receptor estrogenowy wypierając estrogen, tak samo spironolakton wypiera aldosteron etc.).

Wyprysk po białku jest atopowy i przede wszystkim jałowy. To kompletnie inna zmiana skórna niż bakteryjne zakażenie posterydowe.

hubi96

2015-03-30, 13:23
patrz k***a a o potencji nic, bo to nie prawda że po mecie nie staje?

btnx

2015-03-30, 13:43
@prawda

nie dyskutuj z debilami polakami znawcami wszystkiego i panami swiata, te k***y i tak wiedza lepiej, szkoda czasu

kalemus

2015-03-30, 13:56

Profesorzy i doktorzy nauk medycznych widze sami :D

Co do człowieka na filmiku nie wypowiadam się na temat mietków z siłowni bo szkoda czasu.

@prawda

pie**olisz jak typowy seba z siłowni , w życiu brałeś pewnie mete i omke bo o reszcie nie masz najmniejszego pojecia widze,

środki oralne działają różnie jedne zaraz po dostaniu sie do krwioobiegu inne po 3-4 tyg ( Stazol np.)

Arnold oprócz TONY mety wbijał dużo teścia i zapie**alał jak wół , co do tego że meta z tamtych lat była 10000x lepsza niż obecna nawet nie ma co dyskutować bo to prawda.

Dla Pana z od Tren + prop + wino proponuje dorzucić Masteron i trzymać miche , efekt kosa :D

Na temat trądziku posterydowego sie nie wypowiadam bo to sprawa indywidualna kazdy reaguje inaczej.

A co do samego koksu , wybór każdego z osobna nie ma co oceniać jedni biorą inni nie biorą albo udają naturali ( pozdrawiam ekipe WK ch*j WAM W DUPE ) a co do szkodliwości MILIONY facetów w USA są na zastępczej terapi hormonalnej i jakoś żyją , wystarczy mieć odpowiednią wiedzę i nie przesadzać z dawkami + mieć dobre źródła i czysty sterylny koks.


surojak

2015-03-30, 14:00
Dawno telewizji nie oglądałem. Czesław nak***ia mete? :)

Du...........77

2015-03-30, 14:41
kalemus napisał/a:


Profesorzy i doktorzy nauk medycznych widze sami :D

Co do człowieka na filmiku nie wypowiadam się na temat mietków z siłowni bo szkoda czasu.

@prawda

pie**olisz jak typowy seba z siłowni , w życiu brałeś pewnie mete i omke bo o reszcie nie masz najmniejszego pojecia widze,

środki oralne działają różnie jedne zaraz po dostaniu sie do krwioobiegu inne po 3-4 tyg ( Stazol np.)

Arnold oprócz TONY mety wbijał dużo teścia i zapie**alał jak wół , co do tego że meta z tamtych lat była 10000x lepsza niż obecna nawet nie ma co dyskutować bo to prawda.

Dla Pana z od Tren + prop + wino proponuje dorzucić Masteron i trzymać miche , efekt kosa :D

Na temat trądziku posterydowego sie nie wypowiadam bo to sprawa indywidualna kazdy reaguje inaczej.

A co do samego koksu , wybór każdego z osobna nie ma co oceniać jedni biorą inni nie biorą albo udają naturali ( pozdrawiam ekipe WK ch*j WAM W DUPE ) a co do szkodliwości MILIONY facetów w USA są na zastępczej terapi hormonalnej i jakoś żyją , wystarczy mieć odpowiednią wiedzę i nie przesadzać z dawkami + mieć dobre źródła i czysty sterylny koks.


Piwo za pocisk po tych gejach frajerach z WK.

Krak

2015-03-30, 14:45
Znałem takich krakowskich pionierów: kulturysta-bramkarz a drugi to kajakarz. Obaj już są rozniesieni przez robaki. Myślę, że taki filmik na tamten czas by im pomógł, bo nie mieli wiedzy, więc szukali własnej drogi do doskonałości.

T-Will

2015-03-30, 16:14
Meta i robienie formy na wakacje? Przecież po tym gównie retencja jest jak sam sk***ysyn.
Jak już coś brać to test prop.
Ale tak w ogóle jak ktoś potrzebuje się kłuć w dupę, żeby jakoś wyglądać na wakacje to jest j***nym looserem.
Sterydy się bierze jak masz zamiar wychodzić na scenę, pokazywać się na zawodach, a nie do wyrywania dup. Tak robi tylko bieda umysłowa.

ganja125

2015-03-30, 18:52
ja tam kiedys wj***łem stówke i nie zaluje, bicek urósł i jakis tam drastycznych spadkow nie bylo.

Dudu

2015-03-30, 19:31
pijany_gumis napisał/a:

Głos jak Czesław Mozil


To od czeskiej mety :megalol:

NeverWalkAlone

2015-03-30, 22:53
Spoko gościu.. przypomina mi Janka Błachowicza ;)

Co do mety to beka z typów którzy ją biorą bo chcą spuchnąć i pochwalić się przed kolegami/koleżankami. Niestety efekt dużych łap to tylko woda która Wam prędzej czy później spadnie a tylko rozjebiecie sobie organizm :) - hah ilu takich leszczyków się zna :)
Co do mety to orale są najgorsze. Lepiej jest "kłóć" :) Pozdro kumatym.

seracon

2015-03-31, 13:21
@uterno, uwielbiam jak w takich dyskusjach pojawia się osoba jak Ty. Rzeczowo, fachowo i na temat. Dzięki.