18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metallica-Harvester Of Sorrow w Moskwie 1991

erni13 • 2012-10-19, 16:54
Schyłek ZSRR, i tak na dobrą sprawę, jeden z pierwszych WIELKICH koncertów na wschodzie. Tu video z utworu Metalliki Harvester of Sorrow. Oprócz metalliki grały również AC/DC i Pantera. Do Rosji powiało świeże powietrze z Zachodu, upadł mur berliński, zaczęto reformy, a kraj otworzył się na świat. Koncert był hołdem dla tych, którzy w wolnościowych zamieszkach stracili zdrowie i życie, a jednocześnie symbolem rozpoczęcia nowego rozdziału w historii Rosji. W koncercie uczestniczyło nawet 1,5 miliona osób!

Samo video ma niesamowity klimat, widać fanów, którzy się bawią, ale i służby porządkowe, które im raczej nie pomagają :)


thewhitestar

2012-10-19, 20:30
JemCiKota napisał/a:


Odrodzili się dopiero na St. Anger.


Roszp

2012-10-19, 20:30
sabazios napisał/a:

Jason Nested


Zawsze myślałem, że Newsted...
Ktoś tu chciał przyszpanować (karmiąc trolla), ale mu cosik nie wyszło...

c-buul

2012-10-19, 20:31
Ciekawe czy taki Peja albo O.S.T.R zebrałby tyle fanów na swoim koncercie ? :)

d1abol

2012-10-19, 20:34
Ja tam wole Blackeneda :D , aczkolwiek caly album ...And Justice For All jest genialny, w ogole koncert w Seattle rozj***l system.


babycow

2012-10-19, 20:34
aaaggrrr moje uszy, serio wam sie to podoba?

prof. Matolewicz

2012-10-19, 20:35
@JemCiKota
Seattle 89' i Meksyk 93' są z tego samego DVD więc pewnie oba oglądał :)

adiemus36

2012-10-19, 20:36
Metallica, to prawie taka sama pożywka dla gimbusów jak Gangnam Style, Jestem Bogiem i Kaliber 44.

Jednym słowem - metallica to ciota i ch*j.

bl...........ed

2012-10-19, 20:45
adiemus36 napisał/a:

Metallica, to prawie taka sama pożywka dla gimbusów jak Gangnam Style, Jestem Bogiem i Kaliber 44.

Jednym słowem - metallica to ciota i ch*j.



rzekł ciulik, którego, gdy metallica święciła największe tryumfy, kura w pisiora szczypała, bo latał zasmarkany bez gatek po obejściu, albo dopiero był w planach :idzwch*j:

Crane94

2012-10-19, 20:50
Ćpuny i patologia.

Villthuriss

2012-10-19, 20:59
Łapcie jeszcze "Wejście Pisakowego Dziadka" Z tego samego koncertu :)

Czerwoni się bawią, nie ma pie**olenia. 3:14 - Nawet "Milicjanty" poczuły atmosferę :D
:metalhead:

bl...........ed

2012-10-19, 21:01
Esham napisał/a:

Ćpuny i patologia.



odpowiem Ci cytatem z klasyka, ale nie wiem czy ogarniesz:

"See, I think drugs have done some "good" things for us, I really do. And if you don’t believe drugs have done good things for us, do me a favor: go home tonight and take all your albums, all your tapes, and all your cd’s and burn em'. 'Cause you know what? The musicians who've made all that great music that’s enhanced your lives throughout the years, have been...
Real fuckin' high on drugs." - Bill Hicks;

xts

2012-10-19, 21:11
Villthuriss napisał/a:

Łapcie jeszcze "Wejście Pisakowego Dziadka" Z tego samego koncertu :)


Czerwoni się bawią, nie ma pie**olenia. 3:14 - Nawet "Milicjanty" poczuły atmosferę :D
:metalhead:



większego młyna nie widziałem, ZAJEBISTE

Crane94

2012-10-19, 21:44
@bloodstained

Świetnie. Cieszę się. Mój komentarz był taką małą prowokacją. Szkoda, że 'metalowcy' nie znają tego cytatu gdy wypisują "Hip-Hop szerzy patologie. Ćpuny j***ne!". Wk***ia mnie to, że gdy tylko pojawi się jakiś temat związany z Hip-Hopem na sadolu, to zaraz zaczyna się pocisk w komentarzach o tym, że rap to tylko głupie rymowanki dla dresów, ćpunów, bez przekazu, bez emocji, monotonne i ogólnie ch*jowe kawałki, podczas gdy w metalu ci ludzie widzą ch*j wie co. Nie mam nic do metalu, ale jego słuchacze często są zj***nymi hipokrytami (rapu też się to zresztą tyczy, ale na sadolu akurat dominuję pocisk na rap, 'murzynów' i wszystko co związane z Hip Hopem). Wk***iłem się ;) .

bl...........ed

2012-10-19, 21:55
Esham,

cóż, ludzie ograniczeni prawdopodobnie pozostaną tacy do końca swojego zasranego i smutnego życia, ale to nie znaczy, że masz się zniżać do ich poziomu, bo jak równać to tylko w górę...

więc prowokacje zostaw politykom i policji, używaj życia, bądź otwarty i nie dokładaj gównianej cegiełki do muru ignorancji.

adiemus36

2012-10-19, 22:33
bloodstained napisał/a:



rzekł ciulik, którego, gdy metallica święciła największe tryumfy, kura w pisiora szczypała, bo latał zasmarkany bez gatek po obejściu, albo dopiero był w planach :idzwch*j:



Patrząc na twój wiek, to raczej dużo bardziej rozwinięty nie byłeś - Patrząc na Twój post stwierdzam, że wciąż nie jesteś.

Gówno mnie obchodzą tryumfy metalliki - dla mnie to ch*jowy zespół, grający ch*jową muzykę. Mam prawo tak sądzić i tak sądzę. Nie mam zamiaru zmieniać mojego zdania nawet jeśli dalej będziesz tutaj płakał.

Esham napisał/a:

Nie mam nic do metalu, ale jego słuchacze często są zj***nymi hipokrytami (rapu też się to zresztą tyczy, ale na sadolu akurat dominuję pocisk na rap, 'murzynów' i wszystko co związane z Hip Hopem).



Powiem wręcz, że ich światopogląd jest zamknięty jak skarbonka Kaczyńskiego. Widzą jeden zespół, który nie może być przez kogoś "nielubiany". Oczywiście mam na myśli debili, którzy jedynie pozują na "metali" chodząc w glanach i ch*jowych kurteczkach, wykrzykując "Slayer k***a" i inne górnolotne wyrażenia.

bloodstained napisał/a:

cóż, ludzie ograniczeni prawdopodobnie pozostaną tacy do końca swojego zasranego i smutnego życia



To właśnie Ty jesteś tym ograniczonym człowiekiem, bo nie rozumiesz, że ktoś może mieć inne poglądy niż Ty.

Kiedyś uważałem się za metala, nosiłem długie włosy. Teraz nie mam zamiaru się z tym obnosić, bo to w sumie wstyd.