18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mercedesem przez skrzyżowanie

yelow88 • 2018-05-04, 22:09
Gość zapie**ala mietkiem przez skrzyżowanie w Łodzi :shock:


Sonal

2018-05-05, 09:46
Velture napisał/a:


Po 1wsze "jest napisane" a nie "pisze".
Po 2gie nie jest zgodne z przepisami tylko nie jest karalne a to różnica. (coś jak zioło w Holandii gdzie jest depenalizacja)



Welur - chyba go nie zrozumiałeś (albo ja), bo wprost nie napisał, ale prawdopodobnie miał na myśli prędkość licznikową: o 10km/h więcej, a nie faktyczną - co biorąc pod uwagę iż prędkościomierze (ustawowo) zaniżają - powoduje, że nadal jedzie zgodnie z dopuszczalną prędkością. Choć z drugiej strony nie znam samochodu, który dla prędkości rzędu 50km/h miał przekłamania aż o 10km/h.

mirkselv2

2018-05-05, 10:01
@sebaduch Jak lubi zapie**alać, to niech jedzie sobie na tor, z tego co wiem to w Łodzi jakiś jest, a nie po mieście j***ny idiota. Ma merca, to chyba stać go na wydanie kilku stóweczek na dokładny objazd toru, nabrałby trochę pokory i może przekonał się, że jest p*zda nie kierowca z niego. Rozumiem czasem można przekroczyć lekko prędkość, ale k***a bez przesady. Tak jak sobie teraz myślę, to chciałbym go na hardzie zobaczyć, jak jest skrobany spod jakiejś naczepy ciężarówki i raczej jeżeli często tak jeździ, to prędzej czy później znajdzie się w tym dziale. Trzeba tylko liczyć na sadolowych reporterów z kamerkami na miejscu :amused:

kevlarx

2018-05-05, 10:02
powiem krótko, autop*zda.

Jo...........23

2018-05-05, 10:15
Velture napisał/a:


Po 1wsze "jest napisane" a nie "pisze".
Po 2gie nie jest zgodne z przepisami tylko nie jest karalne a to różnica. (coś jak zioło w Holandii gdzie jest depenalizacja)




Oj Veltur, Veltur. Chyba się starzejesz, albo jeszcze nie obudziłeś.

Sonal napisał/a:



Welur - chyba go nie zrozumiałeś ....



Sześciopak dla Ciebie. :piwo:

goofastfood

2018-05-05, 11:55
Velture napisał/a:


Po 1wsze "jest napisane" a nie "pisze".
Po 2gie nie jest zgodne z przepisami tylko nie jest karalne a to różnica. (coś jak zioło w Holandii gdzie jest depenalizacja)


Ani nie "pisze" ani nie "jest napisane". To jest znak a nie książka.

bocianoff

2018-05-05, 12:03
ja pie**olę, jakie ten velture ma smutne życie :D pod każdym tematem post :D

sebapce

2018-05-05, 13:49
co za kamerka???

AN...........or

2018-05-05, 16:14
PlackiZiemniaczane napisał/a:

ch*j nie kierowca, ja jeżdżę zawsze o 10 mniej niż pisze na znakach
bo trzeba myśleć o innych ludziach a nie!!!!



ty k***a deklu, ograniczenia prędkości są w większości te same dla tira jak i sportowego samochodu, więc jak pojedziesz osobówką 20 więcej to nic się nie stanie bo to z zapasem w dół jest limit.

Maras0803

2018-05-05, 17:26
sebapce napisał/a:

co za kamerka???



Masz downa czy ze śląska jesteś?

qvcx

2018-05-06, 01:39
conderus napisał/a:



ty k***a deklu, ograniczenia prędkości są w większości te same dla tira jak i sportowego samochodu, więc jak pojedziesz osobówką 20 więcej to nic się nie stanie bo to z zapasem w dół jest limit.


Jesteś debilem. Na pewno

Lizodup

2018-05-06, 15:52
o ch*j wam chodzi na zielonym przejechal

Goldi85

2018-05-06, 18:01
no pewnie p[osraj sie chłop przejechał normalnie .. wielkie mi hallo