18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mercedes SL63 AMG v Yamaha R1

Fakerę • 2013-10-09, 01:41
Niezłe cacka :)


OgarStaryx2

2013-10-09, 11:44
Ludzie gdzie wy macie oczy? Przecież oni nie jadą 300... Wystarczy zmienić mapę silnika w r1 żeby pokazywało 300 przy 100km/h. Skoro oni tak zapierdzielają to pozostałe auta muszą jechać ponad dwie stówki żeby tak wolno wymijać. Kto jeździł na ścigaczu wie jak się manewruje motorem przy 170-200. Milimetr kierownicą i już zmienia pas. Jest taki opór powietrza i huk w kasku, że nie da się myśleć, a gdzie ściganie z autami po publicznych drogach...

Oglądnijcie sobie motoGP gdzie prawdziwe 300km/h doprowadza do skończenia się dwukilometrowej prostej toru w 4 sekundy :D

Na filmiku bajka, bajka 5 razy bajka.

LwG


Co do osiągów... Porównujecie naprawdę białego kruka sl6,3 do standardowej r1. Takich aut jest naprawdę mało... Może kilka w Polsce. Skoro już jest taki kozak to niech stanie do gsxr-1000 turbo + nitro. Jest taki w polsce- jest. 0-250 km/h w 8 sekund. Z merca nie ma co zbierać. Hahaha motorem za hmmmm 40 tysięcy walisz jak chcesz mercedesy za 700 baniek. Pozdro 600 dla kumatych

kondziovsky

2013-10-09, 11:52
k***a cały filmik skupiałem się na tych 299km/h... przeskoczy, czy nie, przeskoczy, czy nie? :D

Ol...........up

2013-10-09, 12:14
Niemcy to jednak potrafią zrobić niezły sprzęt.

Shadow323

2013-10-09, 12:15
Coś pięknego, kocham motoryzacje i jestem sadolem. Do pełni szczęścia brakowało mi sarny przed samochodem i zgubionych skoków :D

paka2000

2013-10-09, 12:32
OgarStaryx2 napisał/a:

Ludzie gdzie wy macie oczy? Przecież oni nie jadą 300... Wystarczy zmienić mapę silnika w r1 żeby pokazywało 300 przy 100km/h. Skoro oni tak zapierdzielają to pozostałe auta muszą jechać ponad dwie stówki żeby tak wolno wymijać. Kto jeździł na ścigaczu wie jak się manewruje motorem przy 170-200. Milimetr kierownicą i już zmienia pas. Jest taki opór powietrza i huk w kasku, że nie da się myśleć, a gdzie ściganie z autami po publicznych drogach...

Oglądnijcie sobie motoGP gdzie prawdziwe 300km/h doprowadza do skończenia się dwukilometrowej prostej toru w 4 sekundy :D

Na filmiku bajka, bajka 5 razy bajka.

LwG


Co do osiągów... Porównujecie naprawdę białego kruka sl6,3 do standardowej r1. Takich aut jest naprawdę mało... Może kilka w Polsce. Skoro już jest taki kozak to niech stanie do gsxr-1000 turbo + nitro. Jest taki w polsce- jest. 0-250 km/h w 8 sekund. Z merca nie ma co zbierać. Hahaha motorem za hmmmm 40 tysięcy walisz jak chcesz mercedesy za 700 baniek. Pozdro 600 dla kumatych



Oj coś mi się zdaje, że nie :) 40 tyś za chyba oryginalny motor, a mamy tu do czynienia z Mercem, który pewnie nie miał nic robionego przy mechanice. Z drugiej strony fakt, kosztuje on krocie względem motoru, ale dzisiejsze motory mają ograniczenie prędkości do 300, samochody zaś nie wszystkie :) Ustaw te dwa pojazdy na bardzo długiej prostej :) Motor względem samochodu (biorąc pod uwagę, że nie było nic kombinowane przy nich) zostaje w tyle. A jeśli już chcesz mówić co nie wywalisz na światłach taką szlifierką, to proszę zawsze można zagadać z gościem od takiego auta i próbować szczęścia http://www.youtube.com/watch?v=lN8Kz2H8iU4 .

kermiot

2013-10-09, 12:46
i na ch*j mi motor?

pawu95

2013-10-09, 13:02
paka2000 napisał/a:



Oj coś mi się zdaje, że nie :) 40 tyś za chyba oryginalny motor, a mamy tu do czynienia z Mercem, który pewnie nie miał nic robionego przy mechanice. Z drugiej strony fakt, kosztuje on krocie względem motoru, ale dzisiejsze motory mają ograniczenie prędkości do 300, samochody zaś nie wszystkie :) Ustaw te dwa pojazdy na bardzo długiej prostej :) Motor względem samochodu (biorąc pod uwagę, że nie było nic kombinowane przy nich) zostaje w tyle. A jeśli już chcesz mówić co nie wywalisz na światłach taką szlifierką, to proszę zawsze można zagadać z gościem od takiego auta i próbować szczęścia http://www.youtube.com/watch?v=lN8Kz2H8iU4 .



Co to za wieśniacka logika? Dziwne że pojedzie wolniej na prostej jeśli ma blokadę? Może jeszcze zablokuj samochód do 300 i wtedy zrób ten kozacki test na prostej? Jebnij się w łeb gamoniu.

paka2000

2013-10-09, 13:07
Jebn*ć to ciebie mogę falusem w usta. To cóż to za logika porównując seryjne auto do tuningowanego motoru?

OgarStaryx2

2013-10-09, 13:22
Cytat:

Oj coś mi się zdaje, że nie :) 40 tyś za chyba oryginalny motor, a mamy tu do czynienia z Mercem, który pewnie nie miał nic robionego przy mechanice. Z drugiej strony fakt, kosztuje on krocie względem motoru, ale dzisiejsze motory mają ograniczenie prędkości do 300, samochody zaś nie wszystkie :) Ustaw te dwa pojazdy na bardzo długiej prostej :) Motor względem samochodu (biorąc pod uwagę, że nie było nic kombinowane przy nich) zostaje w tyle. A jeśli już chcesz mówić co nie wywalisz na światłach taką szlifierką, to proszę zawsze można zagadać z gościem od takiego auta i próbować szczęścia http://www.youtube.com/watch?v=lN8Kz2H8iU4 .



Stary Ty to masz łeb. Każdy pojazd puszczony na UE ma ograniczenie do 250km/h. Zawsze możesz ściągnąć. Kurde o czym ja piszę! Przecież koleś który ma litrowy motor przygotowany do dragów nie ściągnął kagańca :D

Nie będziemy się kłócić o to co jest mocniejsze honda 2200hp czy gsxr ~500hp. Obecnie nie ma na tej ziemi samochodu który będzie szybszy od motocykla. Jeśli taki się pojawi to ktoś weźmie silnik z tego samochodu, wyspawa ramę i zrobi moto jeszcze szybsze. Ludzie koń mechaniczny na masę się liczy i wiadomo trakcja. Auto waży ile? 800kg 1000kg? Ten merc ponad 2000kg. Motorem możesz zamknąć 240km na 130-140kg mówię o wersji bez turbo i bajerów. Ot taka torówka z homologacją.

Ustaw te dwa pojazdy na prostej, ustaw te dwa pojazdy na łukach, ustaw te dwa pojazdy i przewieź szafę...
Jakie jest najszybsze auto seryjne veyron i te jego 407km/h nie rozmieszaj mnie stare hayabusy jezdzily po 412km/h. Nie o to w tym chodzi.

Generalnie auto nie ma żadnych szans z motorem koniec kropka.
Najnowsze i najszybsze auto świata vs stara 180konna yamaha owszem, ale porównujmy z głową.

Dolot_93

2013-10-09, 13:23
dobre nowe szlifierki maja taki stosunek masy do mocy ze motocyklista bez majtek jedzie zeby paru gram nie dolozyc. Czysta fizyka ile musi miec koni auto zeby te okolo 1,5 tony rozpedzic a ile motor przy wadze 150-170kg zeby stosunek byl identyczny. Kocham motoryzacje jeżdżę na motorze ale szlifierki nie dla mnie poza tym samochod to podstawa bo nie mamy takiego klimatu zeby sezon trwal caly rok.

kalboy92

2013-10-09, 13:31
Filmik był już omawiany na paru forach, jest to fake ;)

+250km/h a on sobie z jednej strony motocykla na drugą przechodzi jakby jechał ze 150km/h ;]

paka2000

2013-10-09, 13:34
Widzę kolegi pojęcie o motoryzacji jest lekko z tyłu. Wyszły szybsze auta niż bugatti... Chociażby Venom czy SSC Ultimate Aero. Zwykłe Bugatti dostało następce tzw. Super Sport. Nie licz też samych koni mechanicznych, bo to tylko parametr matematyczny wynikający z momentu obrotowego, obrotów i stałej wartości. To moment daje Ci siłę napędową, a nie moc... Ale o czym ja mówię, ja jestem tylko rocznik 93' i co ja mogę wiedzieć... Z drugiej strony na 1/4 mili możesz wziąć taki motor jaki tam chcesz i typowego dragstera przygotowywanego do tego. Na odległości 400m potrafi rozwijać prędkości ponad 400 czy 500 km/h. I nadal mówimy tu o silnikach spalinowych, a nie odrzutowych. Widziałem też auta, które pierwszą setkę osiągały po niecałych 2 sekundach. Motorem ciężko to osiągnąć. Czemu? A bo ma 2 koła, a więc słabszą trakcję, ciężej przenieść cały potencjał motoru na nawierzchnię. :) Można o tym dyskutować godzinami, ale tak naprawdę trzeba by było postawić jedno obok drugiego i próbować, bo teoria teorią, a nieraz ludzie już się mylili mówiąc, że ich auto będzie jeździło tyle i tyle, będzie najszybsze itd. a co do czego dochodziło, to wszystko szło w diabli :)

"Stary Ty to masz łeb. Każdy pojazd puszczony na UE ma ograniczenie do 250km/h. Zawsze możesz ściągnąć. Kurde o czym ja piszę! Przecież koleś który ma litrowy motor przygotowany do dragów nie ściągnął kagańca"

Stary Ty też nie mały.... Bo spójrz, co Ty próbujesz porównać wcześniej? Motor przygotowany do wyścigów równoległych z seryjnym samochodem? Wiadomo, że taki motor da mu w kość. I nie każde auto ma takie ograniczenie w UE. Dopłacając można to fabrycznie zdjąć, ot taka ciekawostka.

wojan81

2013-10-09, 13:47


Pierwszy filmik nie wymaga komentarza. Co do 2 to Redbull powinien prowadzić już na pierwszym zakręcie ale Webber zawsze musi zj***ć start. Tak wiem - bolidy to nie samochody ale i tak uwielbiam oglądać jak 4 kółka objeżdżają 2.

paka2000

2013-10-09, 13:49
@up
Nie załamuj ich... Przecież nie ma nic szybszego niż motor... Zaraz polecą teksty typu "ustawione" "fake" "to nie możliwe, przecież motor musi wygrać" heh