18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Putis

2015-01-13, 19:16
Guwnojat napisał/a:

Co ma?
A co trzeba mieć w głowie by kupić SLS AMG tylko po to, żeby przypodobać się dziewczynom? Poza tym kto powiedział, że koleś nie jest maniakiem merców? Moze akurat lubi ten k***a model i Tobie ch*j do tego. Jego hajs, jego sprawa.... i wszystko jasne. :amused:



No faktycznie niechcący napisałem desing zamiast design i musiałeś się przyj***ć. Widzę, że grubo po 16 więc wszystkie gimbusy zdążyły wrócić ze szkoły ;)

pushq

2015-01-13, 19:19
JADoktor napisał/a:

Wypie**olil tyle kasy i ma ch*jowe kombi, trzeba miec gruz w glowe. Za ta kase jak kocha merce kupilby sobie SLS AMG i majty by spadaly dziewczyna a tak laska zobaczy rodzinne kombi i raczej nie poleci..



ch*ja wiesz o samochodach i zamknij p*zdę. Jak dla Ciebie C63 AMG jeszcze tak podrasowane to ch*jowe kombi, to lepiej k***a wejdź na forum Piłkaaassszzzzyy nosssznych a nie ludziom pie**olisz smuty.

Bedejot

2015-01-13, 19:28
a ja się pytam po h*j?

lois_hartos

2015-01-13, 19:32
dlaczego nie umie jeździć? bo holender, oni nie ogarniają i już. a tak btw za taki filmik to tutaj mandacik otrzyma do domu :-)

Skid17

2015-01-13, 19:33
i to jest k***a to, a nie jakieś h*jowe zloty z doj***nymi beemkami i golfami 3

shiters

2015-01-13, 19:38
I tak pewnie ruda go juz wpie**ala

JA...........or

2015-01-13, 19:41
pie**olicie, takim kombi to moj sasiad 70 letni jezdzi do kosciola. Samochod dla wsioka. Dlaczego jest fajne kombi i to w sporcie ? Bo mozna na dyskoteke pojechac i mozna wrzucic na pake ziemnioki z pola.
To jest myslenie wiesniaka z Mercedesa AMG cos tam KOMBI .
Samochod to jest GTR, M5, S7 , a z mercow SLS ujdzie.

Brzydkii

2015-01-13, 19:52
@up o zaśmiałem. Samochód dla wsioka. Twój gofer II to za to prawdziwy bolid :amused:

Guwnojat

2015-01-13, 20:01
Putis napisał/a:



No faktycznie niechcący napisałem desing zamiast design i musiałeś się przyj***ć. Widzę, że grubo po 16 więc wszystkie gimbusy zdążyły wrócić ze szkoły ;)

Gdybyś umiał czytać, to byś zauważył, że do szkoły już dawno nie chodzę. Po prostu chciałem sprawdzić czy to była zwykła literówka i się nie myliłem. Wybacz. :walikonia:

JA...........or

2015-01-13, 20:10
@BRzydki
Prawie, mam akurat golfa GTD VII, zajebista maszyna, przecietny wyglad, ale na drodze jeden z bardziej zajebistych hot-hatch ow. I spoko moge byc wiesniakiem z golfem rypie mnie to.

Dexterous

2015-01-13, 20:19
O, ale łutututut :D (trzy słowa, o już pięć, oh wait...)

@do admina: użyłem shifta :(

mecenaz

2015-01-13, 20:26
Zajebiste kombi , tylko skoro juz miec takie mocne kombi to bym wolał Audi rs6 (napęd na cztery koła) i nie bałbym sie że przyjebie tyłem w drzewo na zakręcie 8-)

tranzystor

2015-01-13, 20:53
Nie maszyna lecz technika zrobi z Ciebie zawodnika.

Putis

2015-01-13, 22:55
Guwnojat napisał/a:

Gdybyś umiał czytać, to byś zauważył, że do szkoły już dawno nie chodzę. Po prostu chciałem sprawdzić czy to była zwykła literówka i się nie myliłem. Wybacz. :walikonia:



To, że masz w profilu wpisane więcej lat to nie znaczy, że faktycznie tyle masz. Ja uważam, że więcej niż 16 to Ty nie masz. Głupie uwagi zostaw dla siebie, bo przyjdzie czas, że sam błąd zrobisz też Cię wyśmieją ;)