18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mentosik + cola

~Angel • 2019-09-30, 22:06
Przecież nie ma szans aby trafić


GrubyKleks

2019-10-01, 07:14
to była laska czy facet????

zdun

2019-10-01, 07:40
to jest chłopak czy dziewczyna?

daniel1984

2019-10-01, 10:51
dupą powinno to coś usiąść na tą butelkę

~Velture

2019-10-01, 11:32
zdun napisał/a:

to jest chłopak czy dziewczyna?





pijus58 napisał/a:

to była laska czy facet????



TB303 napisał/a:

Zaraz... Hmm... No... To nie jest ona?





Xson33333 napisał/a:

Ja myślę że to dziewczyna, do tego stopnia że nie boję się napisać że bym ją r*chał.





niemamskarpet. napisał/a:

tak powinna reagować każda kobieta jak zobaczy mojego ku*asa stojącego z rana





r061071 napisał/a:

myślałem ze jej morda exploduje




k***a mać, ja pie**olę.
Wysyp pedałów na sadolu... TO na filmie to on a nie ona.

HighBull

2019-10-01, 12:46
~Velture napisał/a:

k***a mać, ja pie**olę.
Wysyp pedałów na sadolu... TO na filmie to on a nie ona.



Co ten Velture to ja nie wiem..a taki miły i spokojny był,codziennie dzień dobry mówił,a tu tak się zachowuje ;/

TB303

2019-10-01, 14:40
Velture napisał/a:

k***a mać, ja pie**olę.
Wysyp pedałów na sadolu... TO na filmie to on a nie ona


Dobra, ogarnij się, rudy kryptopedale. W dzisiejszych czasach, nigdy nie wiadomo. Ja tam się nie znam, ale Ty? Najwidoczniej swój swego rozpoznaje.

Xs...........33

2019-10-01, 15:33
Velture napisał/a:

k***a mać, ja pie**olę.
Wysyp pedałów na sadolu... TO na filmie to on a nie ona.




Jedynym pedałem to ty jesteś, co drugi post jaki wstawiasz ma w sobie słowo pedał


~Velture

2019-10-01, 18:08
Xson33333 napisał/a:

Jedynym pedałem to ty jesteś, co drugi post jaki wstawiasz ma w sobie słowo pedał


Pomyślmy chwilkę kto jest kim tutaj bo ja użyłem raz tego słowa w jednym poście a ty aż dwa. Idąc twoją logiką to jesteś 2x bardziej.
Xson33333 napisał/a:

Ja myślę że to dziewczyna, do tego stopnia że nie boję się napisać że bym ją r*chał.


Nie zapominajmy, że chciałeś r*chać faceta :amused:
TB303 napisał/a:

Dobra, ogarnij się, rudy kryptopedale. W dzisiejszych czasach, nigdy nie wiadomo. Ja tam się nie znam, ale Ty? Najwidoczniej swój swego rozpoznaje.


Jeśli nie potrafisz rozróżnić faceta i kobiety to... :nie_znaju:

TB303

2019-10-01, 18:09
Velture napisał/a:

Jeśli nie potrafisz rozróżnić faceta i kobiety to..


To coś, nie przypomina niczego.

ZaSwojePiję

2019-10-01, 21:31
silwerbalk napisał/a:

Oooooo się nie popłacz czasem bo bo nazwałem odpad z fukushimy pedałem.... Ja pie**ole od kiedy sadistic się stał taki so tolerant



No debil. Nawet czytac ze zrozumieniem nie umiesz. Pisze sie rodzicom, a nie ą barani lbie.

Mors_Nigra

2019-10-01, 23:17
silwerbalk napisał/a:

k***a współczuje rodzicą nie dość że idiota to jeszcze pedał... .....



No, to przej***ne gdy ktoś Ci zaburza twój idealny obraz faceta i Ci pała opada. Nie znam uczucia, ale wierzę, że boli. :smuteg:

WolneKonopie

2019-10-03, 22:45
ZaSwojePiję napisał/a:

No debil. Nawet czytac ze zrozumieniem nie umiesz. Pisze sie rodzicom, a nie ą barani lbie.



k***a już myślałem że nikt tego nie napisze .. ale uff jest, przedostatni post ratujący nadzieję że na sadolu chociaż jakaś część osób myśli nie dupą a muzgiem..

No chyba że mamy do czynienia z j***nym mega Sadolem który syci swe zmysły i specjalnie ch*jowy błąd wpie**ala a potem dopie**ala i poch*jaśnie odpowiada ..i k***A czeka i czeka .. i nie komentuje tylko się karmi j***ny ch*jnią którą zasiał i syci w chuuuUUUUUUJJJ !;

Tłumaczę też sobie, że te wesołe ch*jowe marne i tympodobne filmiki, których coraz więcej tu bywa oraz spore ilości piw im przyznane, świadczą nie o sp***oleniu tych osób lecz o tym że niezłe j***ne sadole są z nich.. Pozdro

Wiewór

2019-10-04, 11:40
Że też jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, żeby wlać sobie colę do dupy i napchać mentosów :-D
Chociaż pewnie Angel zaraz wklei odpowiedni filmik :amused: