18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mentalność kobiety

zakart • 2015-12-10, 07:33
Moja dziewczyna jest jakaś poj***na. Wpie**ala kurczakom, kaczkom czy indykom w dupę farsz z jakichś marchewek, cebuli, mięsa czy pieczarek, a jak ja chcę czasami od tyłu, to mówi, że jestem chorym perwersem.

krubs1

2015-12-10, 07:36
więc, aby to miało sens uzgdnijmy jedno:
Twoja dziewczyna jest martwa czy faszeruje drób na żywca?

mi...........80

2015-12-10, 08:25
Może powinieneś ją najpierw zabić zanim włożysz jej coś w dupę, a po wszystkim wsadzić do piekarnika, tak jak kurczaka.

Nie chcę się czepiać ale perverem (liczba pojedyncza).

ogólne mogłeś użyć zboczeniec, chory pojeb, dewiant ale mi to nie przeszkadza

zakart

2015-12-10, 09:56
mitrus80 napisał/a:

Może powinieneś ją najpierw zabić zanim włożysz jej coś w dupę, a po wszystkim wsadzić do piekarnika, tak jak kurczaka.

Nie chcę się czepiać ale perverem (liczba pojedyncza).

ogólne mogłeś użyć zboczeniec, chory pojeb, dewiant ale mi to nie przeszkadza



Dziękuję za kulturalne zwrócenie uwagi. Mnie to słowo też nie przeszkadza, tym bardziej, że w "Miejskim słowniku slangu" znaczy dokładnie to, co napisałeś.
Źródło: http://www.miejski.pl/slowo-Perwers

eligurf

2015-12-10, 11:06
Przyjrzyj się dobrze na pewno nie wsadza w odbyt (detalicznie kloakę), to się wycina i faszeruje dopiero w miejscu gdzie to było. Wiesz już co zrobić, film wrzuć na harda, również z konsumpcji po upieczeniu, jak chcesz być gwiazdą zrób to na Wigilię.

I taki suchar:
Świeży małżonek je upieczonego w całości kurczaka i pyta się żony:
- Kochanie, co wsadziłaś w tego kurczaka?
- Nic, tam nie było już miejsca.

/I k***a można bez stu Enterów/

nowynick

2015-12-10, 13:47
To weź jej wyjaśnij, że chcesz żeby Ci wsadziła marchewkę w dupę, może sie zlituje :D

corpo_kills_me

2015-12-10, 14:35
A może chodzi o szczegóły. Optocz ch*ja w tym farszu i wtedy spróbuj zgadać. Pzdr

avius

2015-12-10, 14:43
ty chory perwersie

rantanplan

2015-12-10, 15:50
Wy jesteście głupi wszyscy. To oczywiste, że chodziło mu o to aby to ona go faszerowała pieczarkami.

prajon

2015-12-10, 17:12
ciesz się , że nie Cb faszeruje ;p

#up
podobno raz w dupę to nie pedał

ne...........fi

2015-12-10, 17:16
Gdybyś po faszerowaniu wylizywał talerz do czysta to pewnie by nie narzekała

piotrekt1976

2015-12-10, 17:46
@palcowka_oswiatowa


Naprawde k***A ???


cytuje " A może chodzi o szczegóły. Optocz ch*ja w tym farszu i wtedy spróbuj zgadać. Pzdr "


OPTOCZ ?? co to k***a jest optocz?, wez sp***alaj z tego portalu do ksiazek ty chory zjebie , bo inaczej bedziesz cale zycie walic konia i kopac doly.
ja pie**ole " OPTOCZ " k***a!!! wygrales dzis internety j***ny analfabeto :P

gawel21050

2015-12-10, 23:36
Ale od tyłu to chyba nie koniecznie znaczy ze w dupe. Nie jednej lasce od tylu najbardziej sie podoba i najchętniej sie właśnie na ta pozycje zgadzają.