18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Menstruacja

ronio19 • 2012-04-14, 12:18
Takie pozytywne podejście. ;)

Stew

2012-04-14, 15:48
@krzys.toxic Ja znam coś podobnego.

Wypłata jest jak okres. Przydarza się raz w miesiącu.
Co się jednak stanie, kiedy się nie przydarzy?
Że ktoś Cię nieźle wydymał.

:D

HEILicopter

2012-04-14, 15:49
ZabójczaParówka napisał/a:

Skanowanie rozpoczęte...
...
...
Ijo ijo!



Pedofil detected.

Chłopaki, wiecie co z nim zrobić tak?!



Dobra, sam to zrobie..
..
..
Fap, fap, fap.

maxs90

2012-04-14, 16:13
jadłem,ale już jakoś nie chcę ...

Człowiek Drzewo

2012-04-14, 16:43
Chciałbym żyć w takim świecie... Ale moja kobieta czasami to spełnia ; )

Szczypiorek

2012-04-14, 17:35
hahaha, przezabawni jesteście! Pełno tu 'twardzieli' którzy kochają seks analny (no ale jak się ma małego to się wpycha tam gdzie ciasno chyba, prawda chłopcy?), nie brzydzili by się przespać z shemale, fapują do zwłok, komiksów, kolesi wciskających sobie różne przedmioty w dupska i innych pok***ionych dewiacji, a brzydzą się kobietami które mają okres..

maxs90

2012-04-14, 17:40
nie wszyscy lubia tampon w buzi :roll:

darecki328

2012-04-14, 17:53
0:58 - JApie**olE! ... a właśnie jadłem czekolade z rodzynkami...

Ma...........ck

2012-04-14, 18:09
Widać, że koleś w 0:28 to marynarz z wieloletnim stażem.

sohy

2012-04-14, 18:52
Szczypiorek napisał/a:

hahaha, przezabawni jesteście! Pełno tu 'twardzieli' którzy kochają seks analny (no ale jak się ma małego to się wpycha tam gdzie ciasno chyba, prawda chłopcy?), nie brzydzili by się przespać z shemale, fapują do zwłok, komiksów, kolesi wciskających sobie różne przedmioty w dupska i innych pok***ionych dewiacji, a brzydzą się kobietami które mają okres..




"no ale jak się ma małego to się wpycha tam gdzie ciasno..." < To Twoje stwierdzenie

"...chyba, prawda chłopcy?" A to już desperacka gra pozorów ;-)

jawamen

2012-04-14, 19:23
Ku..a prawie nie spawiowalem a takie dobre piwko pije :)

Astarot

2012-04-14, 21:11
-Kochanie, co na obiad?
-Barszcz
-Jaki?
-Hell Yeah!

al...........10

2012-04-14, 21:42
Moderator usunął mojego posta o treści "ja jebie, na harda z tym!" bez wyraźnego powodu (Tak, przeczytałem ze zrozumieniem temat "Co wk***ia moderatora". Wielokrotnie. Dzisiaj.), więc zmuszony jestem wypowiedzieć się w nieco inny sposób.
Materiał w postaci filmu zamieszczonego w niniejszym temacie wpłynął negatywnie na moje samopoczucie. Już od pierwszych sekund poczułem dreszcz spowodowany obrzydzeniem. Później występowały niekontrolowane ruchy kończynami, zwłaszcza na widok widocznie zużytego tamponu oraz otyłych kobiet w tle. Sposób przedstawienia tematu menstruacji w filmie, ciągle powtarzane "hell yeah" oraz ostatnia scena z tamponem spotęgowały obrzydzenie do tego stopnia, iż omal nie zwymiotowałem na notebooka, przy którym siedziałem, a to mogłoby na kilka miesięcy znacząco pogorszyć moją sytuację finansową. W związku z powyższym oraz z tym, że nigdy wcześniej tematy ze strony głównej nie wywołały u mnie takiej reakcji, uważam, iż ów temat winien znajdować się w dziale Hard. Oczywiście jest to moja subiektywna opinia i proszę przyjmować ją właśnie jako opinię, a nie jako żądanie, wniosek, zażalenie czy prośbę.
Pozdrawiam.

mia

2012-04-14, 22:42
@up urzekła mnie twoja historia

finem

2012-04-15, 01:56
Ten filmik, całkowicie zrysował mi psychikę.

marna

2012-04-15, 09:06
alan10, zapoznałam się z Twoją opinią. Ku mojej uciesze, na Twoim przykładzie można się przekonać, że są użyszkodnicy reformowalni i po sugestiach administracji forum potrafią wnieść coś więcej do tego portalu niż "r*chałbym" czy "na harda z tym". Jednak filmik ten jest przesycony nie tyle krwią co optymizmem :)
gdy kiedyś poznasz dziewczynę, i będziesz z nią mieszkał to być może przyjdzie Ci kupować jej tampony czy podpaski to oswoisz się z tematem.
pozdrawiam i życzę luźnieszego podejścia do menstruacji i tego co się z nią wiąże.