18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Melania vs. Michelle

natking • 2016-11-14, 01:17
I tak każdy wie, że nie jest najważniejsze to, co ona mówi :)

staruchazpalcemwd

2016-11-15, 18:55
A Michelle to niby sobie sama przemówienia pisze? Litości.

mazga50

2016-11-15, 19:02
że niby co? że małpa ludzkim głosem przemówiła...?

BrianGriffin

2016-11-15, 19:20
star*chazpalcemwd napisał/a:

A Michelle to niby sobie sama przemówienia pisze? Litości.



Pewnie nie, ale przynajmniej mówić potrafi ;-)

tranzystor

2016-11-15, 20:43
janlew napisał/a:


W porównaniu do postkomunistycznych beznapletkowców z KODu. Oni aż na ulicach wyją z tęsknoty za tym r*chaniem.



Wprawdzie, w przeciwieństwie do Ciebie nie znam ich stanu napleta, ale jedyna postkomuna w obecnej polityce to komunistyczny prokurator Piotrowicz i pzprowski prominent Jasiński z mniej znanymi kolegami ze swojej obecnej partii. Oni nie wyją z tęsknoty, bo r*chają, przy radosnym kwiku takiej ciemnoty jak Ty.

Me...........l.

2016-11-15, 22:08
Blondi jest chyba rodem wzięta z jakiejś komedii typu American Pie, a o tej czarnulce to chyba ostatnio oglądałem film dokumentalny na Animal Planet. :krejzi:

Policeman

2016-11-16, 00:27
Wiecie co, nie znacie tego schematu politycznego. TO jest żałosne, ale nie dlatego, że ta Melania kopiuje Obamę, to jest żałosne, bo żadna sobie nie napisała tej przemowy. Zrozumcie. Obamowej ktoś napisał i być może TA SAMA osoba napisała to samo Trumpowej. Ona dostaje swoją przemowę na kilka dni wcześniej i dowiaduje się z niej co powiedzieli jej rodzice, kim jest i w co ona wierzy.

Polityka to teatr, taki stek kłamstw i populizmów. Ludzie szczerzy jak Korwin w niej leżą. Trump nie jest aż taki szczery, nauczył się populizmu i zbywania pytań, na które nie potrafi odpowiedzieć albo odpowiada atakiem w stylu "a u was biją murzynów". OCZYWIŚCIE, że jest lepszy niż Obama czy Clinton. W gruncie rzeczy, wygrał konserwatyzm...chyba?

Nie macie czasem wrażenia, że cały świat do kogoś należy? Od A do Z, od waszego małego kredytu na przyrząd do masowania nóg, po wasze śmieszne konta i przyszłe listy zakupów. Nie wierzę, że Trump jest antysystemowy. Myślę, że system potrzebuje małego resetu i wrzuca nam trumpa, bo zmiany, które chcieli wprowadzić były zbyt szybkie i ludzie jeszcze potrafią się wk***ić. Niedługo już tego nie będzie. Wszystko nam wmówią. GMO tuczy ludzi na świnie, a media i syf jaki nam wpompują od szczepionek po wodę - zblazują nam mózgi na watę cukrową. Będziemy na tyle inteligentni by wykonywać pracę, ale na tyle głupi by nie zorientować się, że nas obdarli z życia. Jak teraz sobie wyobrażę to, że w 1500 roku można było sobie zbudować okręt, zebrać załogę i popłynąć w podróż, cumować gdzie się chce założyć mini kolonię, wydobywać surowce...dzisiaj nawet nie mogę zaparkować samochodu na 5 minut w mieście bo nie wiem czy mi go nie odholują za cenę mojego życia do kwadratu.

Zaczynam gadać jak ci starzy zgorzkniali łowcy spisów, ale taka jest prawda, że ani Trumpwi nie można wierzyć, ani żadnego politykowi, który wygrywa wybory. Wiecie kogo nie sterują? Nie sterują takimi ludźmi jak Kononowicz czy jakiś inny gość z kaloszem na głowie. Ich nikt nie opłaca. Dlatego w przyszłych wyborach oddam głos na największego kosmitę jakiego znajdę na listach. A co mi tam, przynajmniej będę miał czyste sumienie, że nie głosuję na kogoś kto chce mi pie**olnąć podatek od deszczu, słońca, wiatru czy walenia konia.

Hoka hey

hardowski

2016-11-16, 01:13
@star*chazpalcemwd

Takie przemówienia można znaleźć w ichnim bryku, czy sciaga.us... :roll:

rumunn95

2016-11-16, 06:01
ta blondyneczka nie taka ciemna smiga biegle w 5 jezykach

HalfGod

2016-11-16, 06:21
to nazywa się establishment

support3

2016-11-16, 08:29
@tranzystor

Daj spokój nie masz szans, zauważ, że cokolwiek @janlew napisze to od razu wpada mu 20 piw i to ciągle od tych samych opłacanych trolli. Swoją drogą @janlew jest tak bardzo r*chany przez swój uwielbiony PIS, że zanik zwieracza to ma gwarantowany. W sumie trochę mi szkoda takich ciemnot bo ostatnie argumenty jakie im zostają zrzucić wszystko na KOD albo pie**olić głupoty typu PO też kradło, dobra k***a zmiana :facepalm:

bollol_stern

2016-11-16, 09:57
tranzystor napisał/a:



Wprawdzie, w przeciwieństwie do Ciebie nie znam ich stanu napleta, ale jedyna postkomuna w obecnej polityce to komunistyczny prokurator Piotrowicz i pzprowski prominent Jasiński z mniej znanymi kolegami ze swojej obecnej partii. Oni nie wyją z tęsknoty, bo r*chają, przy radosnym kwiku takiej ciemnoty jak Ty.



Dodałbym jeszcze, komunistycznego sędziego Kryże

Drobny epizod z działalności tego obecnie prawego i sprawiedliwego, pasuje w kontekście obchodów Święta Niepodległości

Wyrok za obchody Święta Niepodległości

W marcu 1980 jako sędzia Sądu Rejonowego w Warszawie skazał na karę aresztu zasadniczego Andrzeja Czumę, Wojciecha Ziembińskiego i Bronisława Komorowskiego za publiczne stwierdzenie, że PRL nie jest państwem niepodległym i zorganizowanie w Warszawie 11 listopada 1979 obchodów Święta Niepodległości.

danilo

2016-11-16, 10:57
@janlew ma płacone za te swoje brednie, które wyrzuca spod paluchów. :) Koledzy trole z IQ poniżej 90, bez umiejęstności samodzielnego myślenia, dają mu piwka i tak sie wspólnie brandzlują. :)

szokoolandia

2016-11-16, 13:31
A ja to czarne bym brał jak heniek cement z budowy

wormgoro

2016-11-17, 08:55
Policeman napisał/a:




Wiecie kogo nie sterują? Nie sterują takimi ludźmi jak Kononowicz czy jakiś inny gość z kaloszem na głowie. Ich nikt nie opłaca. Dlatego w przyszłych wyborach oddam głos na największego kosmitę jakiego znajdę na listach.

Hoka hey



Ale pie**olisz

Kto stoi za kononowiczem

natking

2016-11-17, 21:43
Policeman napisał/a:

Jak teraz sobie wyobrażę to, że w 1500 roku można było sobie zbudować okręt, zebrać załogę i popłynąć w podróż, cumować gdzie się chce założyć mini kolonię, wydobywać surowce...


Wszystko spoko, ale nie rób k***y z historii :)