18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meksykański skoczek

Jesse.Pinkman • 2021-12-10, 20:46
Według źródła chorował wcześniej na schizofrenię a kilka dni wcześniej zamordował nożem swoją matkę. Źródło.

ququa

2021-12-10, 21:24

widocznie liczył na "gifta", ale nie dostał




Riikko

2021-12-10, 21:26
to chyba u nich rutyna, jakos nikt sie tym zbytnio nie przejal :D

Folur

2021-12-10, 22:47
JanJankowski napisał/a:

Jednego pe da Ła mniej



życzę Ci żeby Twoje dziecko też się zaj***ło, ch*ju

Pralpunkt

2021-12-10, 22:52
A nie jak na schizę to ok ,bo gdyby miała depreche to przecież szło by go leczyć objebsc z 10 kg leków

~prophetess

2021-12-11, 01:04
Haha, aż mu z wrażenia spodnie spadły :lol:

Janko

2021-12-11, 02:07
Dobrze że nie skoczył na głowę bo by się ch*j głupi jeszcze zabibił :-D

Quassar

2021-12-11, 02:25
Folur napisał/a:

życzę Ci żeby Twoje dziecko też się zaj***ło, ch*ju



No wiesz niby z jednej strony szkoda człowieka ale sk***ysyn co skacze w takich publicznych miejscach swoim samobójstwem może okaleczyć/zabić inną osobę.
Mógł sie powiesić w domu albo coś innego odj***ć ale nie narażać przy tym inne osoby postronne które chcą żyć i mają dla kogo.

Mieliśmy fajną kiedyś sportmenke co miała startować na olimpiadzie ale wracając wieczorem nie doszła do hali sportowej bo jakiś ciul skakał z wieżowca by się zabić i uczynił z niej inwalidę do końca życia.
Jak pewnego dnia na ciebie skoczy, spadnie taki sp***oleniec z wysoka to chętnie ciebie spytam czy dalej będziesz takich ciuli bronił, albo na osobę ci bliską jak sam podałeś taki przykład.

Zwróć uwagę że po drugiej stronie jechała kobieta na rowerze a co jeśli by jechała po drugej stronie była by w ""złym miejscu o złym czasie" osierocając np dwóje dzieci bo samobójca pociągną ją ze sobą na tamten świat.

Tak że morda w kubeł - sie znalazł obrońca uciśnionych, :idzwch*j:

Rolmops360elo

2021-12-11, 06:58
Quassar bo Ci żyłka pie**olnie xD

FeeGiee

2021-12-11, 11:27
Raz mnie schizofrenik gonił z nożem po stancji, jedną nogą trzymałem drzwi i w panice sie pakowałem - następnie lotka przez okno z 1 piętra na daszek i długa xD ehh wspomnienia