18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meksykański byczek

Jesse.Pinkman • 2022-01-10, 14:43
Kolejni amatorzy zabawy z byczkami.

sothis

2022-01-10, 15:12
I zaraz zleca się przeciwnicy takich zabaw.
A ja nie wiem, co komuś w tym nie pasuje.
Bydlaka mi nie szkoda, grzani testosteronem gówniarze się wyszumią. Generalnie wszystko spoko,
Ustawki kiboli też propsowałem, co w tym złego :)

garota

2022-01-10, 15:37
W hiszpanii to chociaż podczas tego męczenia zwierząt zachowują jakieś pozory wyższej kultury. Meksyki to jak na wysypisku śmieci się bawią.

@up

nie wiesz co to komuś przeszkadza bo jesteś niżej od tego bydła które jest torturowane ale nie martw się. Jesteś w większości ogólnej populacji.

Rozjebie

2022-01-10, 16:10
garota napisał/a:

nie wiesz co to komuś przeszkadza bo jesteś niżej od tego bydła które jest torturowane ale nie martw się. Jesteś w większości ogólnej populacji.



A ty myślisz ze jesteś "wyżej" od tego bydła? Przecież jesteś przeciętnym polskim chłopem pańszczyźnianym, z lewackimi poglądami.
Byle torreador gdyby chciał, to dzięki swoim pieniądzom i koneksjom by cię zmusił do bycia jego gimpem. I podczas pastowania jego klingi mógłbyś mu poopowiadać o ucisku biednych

sothis

2022-01-10, 16:36
garota napisał/a:

W hiszpanii to chociaż podczas tego męczenia zwierząt zachowują jakieś pozory wyższej kultury. Meksyki to jak na wysypisku śmieci się bawią.
@up
nie wiesz co to komuś przeszkadza bo jesteś niżej od tego bydła które jest torturowane ale nie martw się. Jesteś w większości ogólnej populacji.



Ot, widzisz. Człowieczki twojego pokroju brandzluja się nad cierpieniem świątecznych karpi, złymi myśliwymi i pokrewnymi tematami.
A później idą przywiązać swojego burka drutem do drzewa. Tak mniej więcej widzę ludzi spuszczających się nad cierpieniem zwierząt na takich imprezach.

Dlaczego?

Bo pogadać i popie**olic to każdy lubi, ale przodują w tym sfrustrowane p*zdy. A p*zda to wiadomo, mocna w gębie, ale jak trzebaby coś zrobić... Bo ja wiem, ustawić do pionu sąsiada dręczącego psa, co na wsiach nadal jest częste to takie p*zdy udają że nie widzą i lecą piszczeć na sadistic


:-D

Oh, biedny byczek, strasznie cierpi zanim zrobią z niego steki. Zryj trawę jak tak cie to boli.

baronturbina

2022-01-10, 18:29
garota napisał/a:

W hiszpanii to chociaż podczas tego męczenia zwierząt zachowują jakieś pozory wyższej kultury. Meksyki to jak na wysypisku śmieci się bawią.
@up
nie wiesz co to komuś przeszkadza bo jesteś niżej od tego bydła które jest torturowane ale nie martw się. Jesteś w większości ogólnej populacji.


Zmień portal na animals.pl albo coś pokrewnego homoseksualizmowi. Nie pomyliły ci se strony?
Jak byś miał psa który ci wszystko gryzie i wpie**ala. Szcza i sra na dywan. Wali twoją ulubiona podusie do płakania w deszczowe dni… kochał byś go dalej i ze wzruszeniem patrzył co robi?

RobsoN

2022-01-10, 22:18
baronturbina napisał/a:

Zmień portal na animals.pl albo coś pokrewnego homoseksualizmowi. Nie pomyliły ci se strony?
Jak byś miał psa który ci wszystko gryzie i wpie**ala. Szcza i sra na dywan. Wali twoją ulubiona podusie do płakania w deszczowe dni… kochał byś go dalej i ze wzruszeniem patrzył co robi?



Wystarczy go nauczyć czystości. Proste jak j***nie, ale dla niektórych to wyczyn, bo możliwe, że też srają pod siebie.