18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meksykański bohater

phrontch • 2022-06-13, 19:29
Prawdziwy macho. Akcja w Ecatepec, gdzieś w Meksyku




zwierzak30

2022-06-13, 20:10
A imię jego Speedy .
Speedy Gonzales




PanKukuruźnik82

2022-06-13, 20:53
p*zda nie facet. Stał by w miejscu , oddał spokojnie wszystko, objął by dziewczynę i odszedł. Później ją pocieszając...

A tak to ją zostawił, dodatkowo uciekając jak frajer. Ją skroili, jego nie.

Reasumując, stracił dziewczynę i szacunek na dzielni.

I niestety tak widzę w większości dzisiejsza młodzież na ulicy. p*zdy w rurkach albo farbowane włoski lewaki. Ha tfu !

PIs

2022-06-13, 21:41
Widać fajna dupeczka, tylko chodzi jakoś krzywo.

dadar123

2022-06-13, 22:14
PIs napisał/a:

Widać fajna dupeczka, tylko chodzi jakoś krzywo.



Pewnie ją jaja bolą

boskimajkel

2022-06-13, 23:05
najlepszy jest ten przy kracie co konia wali i akcji nie przerywa

egon777

2022-06-14, 01:27
PanKukuruźnik82 napisał/a:

p*zda nie facet. Stał by w miejscu , oddał spokojnie wszystko, objął by dziewczynę i odszedł. Później ją pocieszając...
A tak to ją zostawił, dodatkowo uciekając jak frajer. Ją skroili, jego nie.
Reasumując, stracił dziewczynę i szacunek na dzielni.
I niestety tak widzę w większości dzisiejsza młodzież na ulicy. p*zdy w rurkach albo farbowane włoski lewaki. Ha tfu !


Myślałem że ironia ale okazało się pie**olisz glupoty.
To jest meksyk i bardzo łatwo mógł wyłapać kulkę w łeb. I tak by jej nie obronił bo było ich dwóch z bronią, ale jestem pewny że ty byś im pokazał.

chorym

2022-06-14, 02:45
egon777 napisał/a:

Myślałem że ironia ale okazało się pie**olisz glupoty.
To jest meksyk i bardzo łatwo mógł wyłapać kulkę w łeb. I tak by jej nie obronił bo było ich dwóch z bronią, ale jestem pewny że ty byś im pokazał.



oho p*zda alert

Zbysław

2022-06-14, 06:47
za babę zginąć? dostać z liścia?
nigdy!!!

Hetman_Wielki

2022-06-14, 08:41
poj***na jest ta chameryka południowa, najgorsze ścierwo dla europejczykow i tubylców

powinni tam zabijać przestępców, taki to wylezie i znowu będzie robił to samo
za dużo tego ścierwa tam chodzi od meksyku po całe południe

Mors_Nigra

2022-06-14, 11:50
PanKukuruźnik82 napisał/a:

p*zda nie facet. Stał by w miejscu , oddał spokojnie wszystko, objął by dziewczynę i odszedł. Później ją pocieszając...
A tak to ją zostawił, dodatkowo uciekając jak frajer. Ją skroili, jego nie.
Reasumując, stracił dziewczynę i szacunek na dzielni.
I niestety tak widzę w większości dzisiejsza młodzież na ulicy. p*zdy w rurkach albo farbowane włoski lewaki. Ha tfu !



I dostał kulę w łeb, niech się młoda cieszy, że ona nie dostała. Ty chyba pierwszy raz na sadolu jesteś i pierwszy raz oglądasz filmik za tamtych rejonów.

Zbysław

2022-06-14, 12:24
Ok ale nikt nie zauważył koniobijce :-D

PanKukuruźnik82

2022-06-14, 14:36
egon777 napisał/a:

Myślałem że ironia ale okazało się pie**olisz glupoty.
To jest meksyk i bardzo łatwo mógł wyłapać kulkę w łeb. I tak by jej nie obronił bo było ich dwóch z bronią, ale jestem pewny że ty byś im pokazał.



Zjebie, ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.... Gdzie ja zjebie napisałem że ma ja bronić? Qrwa, niektórzy to juz tacy poj***ni jak ty że nawet słowo pisane potrafią przekręcić.

Zacytuje jeszcze raz siebie " Stał by w miejscu , oddał spokojnie wszystko, objął by dziewczynę i odszedł. Później ją pocieszając... "

Czy tam imbecylu jest napisane żeby jej bronił ? Przeczytaj qrwa jeszcze 3 razy i nie wkładaj mi w usta słów których nie napisałem.
p*zdo dodatkowo piszesz że ja by im pokazał... Tak napisałem? NIE qrwa ! To jedynie wytwór twojego zj***nego łba pecie !

Mors_Nigra napisał/a:

I dostał kulę w łeb, niech się młoda cieszy, że ona nie dostała. Ty chyba pierwszy raz na sadolu jesteś i pierwszy raz oglądasz filmik za tamtych rejonów.



Właśnie oglądam wszystkie takie filmiki. I Jak klient jest spokojny, odda fanty po dobroci, to mu dają spokój.

A na Sadolu, to jestem więcej lat niż ty, więc następny twój argument z dupy.

marcos199

2022-06-14, 20:05
Może miał lepszy telefon