18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

meksykańska policjantka

~Griszon • 2014-01-10, 21:04
podczas wykonywania służby

ozarimielin

2014-01-10, 22:26
Chołek napisał/a:

Szacunek dla kobity!



też przesadzacie, to obowiazek policjanta/tki interweniowac w takiej sytuacji, w szkołach sie dzieci tego uczy,a na kursach na prawko przyszłych kierowców. Składała przysieg,ze bedzie służyc innym...kazdy powinien tak zareagowac i nie ma za co brawa bic. to powinna byc norma.

w dzisiejszych czasach z byle gówna robi sie aferę,a z kogos kto zrobi cos dla 2giej osoby super bohatera

BezaprobacyjnY

2014-01-10, 22:28
@snickers1407

tu nie chodzi o to, że mogłaby mu połamać mostek i żebra. To jest najmniej ważne. Babka by trafiła na rosłego faceta to równie dobrze mogła by go ominąć i nic nie robić.
Ma być twarda, płaska powierzchnia i koniec. A o technice wykonania to lepiej nie wspominać ;)

Ale piwko za uratowanie życia!

kenzol

2014-01-10, 22:39
I to się nazywa SŁUŻBA. Nie to co u nas. Dzisiaj widziałem dwie Strażniczki Miejskie na służbie zajęte swoimi obowiązkami... Obie suki pochylone nad bloczkami i wypisujące mandat, a przy każdej "klient", który będzie musiał płacić. W ten sposób pracują polskie suki. U nas służby mundurowe mają zarobić na siebie, za granicą natomiast mają SŁUŻYĆ ludziom. Gdyby taka polska suka znalazła się w takiej sytuacji, to nie wiedziałaby co zrobić i spanikowana może nawet nie wezwałaby pogotowia. One nie są szkolone z takich rzeczy, a od przełożonych dostają szczegółowe informacje gdzie najwięcej ludzi parkuje na zakazie, gdzie najwięcej ludzi przechodzi na czerwonym świetle oraz wbija im się do głowy, żeby broń Boże nie upominać, tylko karać.

PatrolZG

2014-01-10, 22:46
Ozarimielin, nie pie**ol farmazonów. Cud sprawił, że dzieciak spotkał ją na swojej drodze. Chcieć pomóc, a próbować pomóc, a POMÓC to są 3 kompletnie odrębne rzeczy. Piwa nie dam, bo kobicie nie przystoi chlać, zwłaszcza policjantce, ale w zamian życzę jej 100 orgazmów w nowym roku ( wiem, ciężko będzie z jej posturą, dlatego takie życzenia a nie inne ).

k4bleh

2014-01-10, 22:52
Gdyby to byl komiks, albo inne rysunkowe gowno to bylby problem, czemu to dziecko jeszcze nie ma w dupie ku*asa. Jak cos prawdziwego,pokaza to pekacie. Sadole, czy c*pki???

jogus48

2014-01-10, 23:08
wyobraźcie sobie jak reanimowaliby funkcjonariusze SM :)

Yamissek

2014-01-10, 23:35
Zrobiła więcej, niż straż miejska robi przez cały rok.

ozarimielin

2014-01-10, 23:36
PatrolZG, nie cud,baba reanimowała po ch*ju, cud,ze jej sie udało, przypuszczam, ze dziecko poprostu spało,a nawet jesli nie to zrzucenie mu 3 ksiazek na klate w odstepnie 2,3,4 sec daloby pewnie taki sam efekt, ja bym nie chciał zeby ona mnie reanimowala

PoMaluchu

2014-01-10, 23:46
i tak pewnie mały zginie od postrzału przez policmana, jak będzie okradał sklepik albo co innego. Może nawet od niej oberwie kuleczkę :)

Banah

2014-01-10, 23:47
BezaprobacyjnY

Co ty pie**olisz?!?! O jakiej technice ty mówisz gdy w grę wchodzą emocje, ogromny stres i presja dziesiątki gapiów która szukała sensacji kosztem życia dziecka. Kobieta zrobiła genialną robotę ratując ŻYCIE dziecka.

DyndaS

2014-01-11, 00:03
Gdzie do takiego dziecka z 2 łapami... no ale uratowała :P

Jankes360

2014-01-11, 00:23
pie**olenie o mostku i żebrach. Jak mostek jest złamany, to znaczy, że uciski były dobrze wykonane.

cveljan

2014-01-11, 00:26
popłakałem sie...

Puszale

2014-01-11, 00:59
Mimo że całkowicie źle wykonuje resuscytacje to gratulacje, że udało się jej przywrócić dziecko.

Polak88

2014-01-11, 01:07
U nas to by była straż miejska i ten mały leżałby skuty kajdankami w budzie i te barany nie wiedziałby co zrobić w takiej sytuacji i by odganiali przechodniów żeby im nikt nie przeszkadzał...