18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mekka terrorystów

Macx83wwww • 2020-11-25, 14:27
24 listopada 2020, Syria

Co najmniej pięciu cywilów zginęło, a 18 zostało rannych w wyniku wybuchu bomby w północnej Syrii.
Atakujący zdetonowali pojazd z ładunkiem wybuchowym w dystrykcie al-Bab w prowincji Aleppo, powodując wiele ofiar


Pralpunkt

2020-11-25, 14:40
W tej Syri burdel na maxa, powinny wejść Wojska Nato i zrobić porządek bo tylko niewinni giną.

marcinbobek

2020-11-25, 14:44
Miód dla moich oczu jak te k***y same się wysadzają w powietrze, im więcej tym lepiej. Żadnym wojskiem nie zaprowadzi się tam porządku. Jedynie poligon nuklearny mógłby cokolwiek zdziałać. Nie ma co ich żałować, to nawet zwierzęta nie są.

cuurniprime

2020-11-25, 14:53
Pralpunkt nie zgodzę się z tobą, ja bym posłał tam tych którzy przed wojną do europy sp***olili. My byśmy mieli czyściej, mniej by nas to kosztowało bo socjal a do tego nie ryzykujesz życia porządnych obywateli. Jak dla mnie same korzyści z tego rozwiązania. A jeśli myślisz że oni nie dadzą rady to popatrz Francje, Niemcy, Szwecje... Wystarczy ich ukierunkować i proszę jaki piękny sieją chaos. Tak samo robili amerykanie podczas wojny secesyjnej z przybyszami, ledwo zszedł na ląd a już zachęcali do munduru miską zupy i niech sp***ala. Tanio, szybko i efektywnie. Hołotę też trzeba umieć wykorzystać.

Pralpunkt

2020-11-25, 15:03
cuurniprime napisał/a:

nie zgodzę się z tobą, ja bym posłał tam tych którzy przed wojną do europy sp***olili. My byśmy mieli czyściej, mniej by nas to kosztowało bo socjal a do tego nie ryzykujesz życia porządnych obywateli. Jak dla mnie same korzyści z tego rozwiązania. A jeśli myślisz że oni nie dadzą rady to popatrz Francje, Niemcy, Szwecje... Wystarczy ich ukierunkować i proszę jaki piękny sieją chaos. Tak samo robili amerykanie podczas wojny secesyjnej z przybyszami, ledwo zszedł na ląd a już zachęcali do munduru miską zupy i niech sp***ala. Tanio, szybko i efektywnie. Hołotę też trzeba umieć wykorzystać.



Po część masz rację
Jak u nas była wojna to myśmy jako naród robili wszystko żeby walczyć o swój kraj, zaciągaliśmy się do innych armi albo tworzyliśmy swoje, u czarnych tego nie widzę, nie widzę żeby chcieli jakiegoś szkolenia, żeby nawet nimi pokierować wspomóc, może nikt im tego nie zaproponował ale nie słyszałem też, Syria to bogaty kraj rządzący przez dyktatora obecnie jest tam wojna domowa, dyktatora wspierają ruscy, zamiast państwa Nato, terroryści przez moment opanowali pół kraju.
Ale uciekinierzy z np Aleppo to katolicy nie islamiści im można pomoc.

cuurniprime

2020-11-25, 15:46
Pralpunkt mój pomysł polega na posprzątaniu europy, nie na ratowaniu ludzi. Zasadniczo widzę to tak, przeszkolić, ukierunkować i wykorzystać do jakiegoś konkretnego celu, głównie by islam walczył z islamem. Syria owszem, ma przej***ne ale jestem w stanie ich poświęcić dla naszego spokoju. Uciekinierzy z Aleppo niewiele mnie obchodzą, dla mnie to odległe "tam". Jeśli nie potrafią sami dać rady to niech chociaż na coś się przyda ten burdel.

Pralpunkt

2020-11-25, 16:15
cuurniprime napisał/a:

mój pomysł polega na posprzątaniu europy, nie na ratowaniu ludzi. Zasadniczo widzę to tak, przeszkolić, ukierunkować i wykorzystać do jakiegoś konkretnego celu, głównie by islam walczył z islamem. Syria owszem, ma przej***ne ale jestem w stanie ich poświęcić dla naszego spokoju. Uciekinierzy z Aleppo niewiele mnie obchodzą, dla mnie to odległe "tam". Jeśli nie potrafią sami dać rady to niech chociaż na coś się przyda ten burdel.



Jak dasz 2 czarnym po karabinie i nie będziesz nimi dowodzić to sami zaczną wataszkować, ewentualnie będzie efekt jak dac małpie karabin

:mrgreen:

cuurniprime

2020-11-25, 17:05
Z tą różnicą że wataszka wataszce nie ustąpi. Niech się wyrżną to będzie mniej roboty...

shoe5maker

2020-11-25, 17:56
Był Asad, Kadafi i inni którzy trzymali bydło za mordy, to naszym zachciało się demokrację podarować. Jak widać nawet sami nie potrafimy z niej korzystać, a gdzie dopiero piaskowe małpy.