18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mega taxi

Ra...........it • 2015-02-21, 22:53
Kolegi perypetie z taryfami.

1. Mocno pijany zamawia i dyspozytorka prosi o cierpliwość wyłączając głośnik (ale została na nasłuchu, jak się okazało) koleżka nie odkładając słuchawki poleciał: co za p*zda, mówi że nie ma taryfy - po 10 minutach dzwonienia do niej..(ciśnie dalej wiązanką).

Nagle kontra z głosnika:"kszzzszz... tylko nie p*zda, tylko nie p*zda proszę pana"...

2. Ten sam koleżka (z Krakowa) pojechał do Stolicy , no i nagrzany zamówił na ulicę która jest zarówno w Krk jak i Wwie (tak tak - zadzwonił na Krakowskie mega taxi) po czasie oddzwaniają, dlaczego go nie ma - jeszcze zj***ł bogu ducha winnego taksiarza w Krakowie - stojąc jednocześnie w Warszawie.

3. W centrum taryfę zamawia się na hasło (żeby ktoś nie podsiadł) Na zadupiu można pod konkretny blok/lokalizację. Koleżka na domówce przesadził z wódką i poprosił o taryfe. Zamówiłem... przyjechała, no i go budzę

ja" Tomek taryfa czeka
A jakie hasło? (na śpiocha jeszcze)
ja" Abrakadabra

w tym miejscu dodam ze tomek to kawał kafara

Oglądamy z okna jak do przerażonego taksówkarza podbija Tomek, pakuje się do środka tropem węża, po czym władczo rzuca" Na dąbie pod Kraksprt.... ABRAKADABRA

Jak się przyjmie to mam więcej.


Pozdro dla różowego pimpusia

Ha...........ng

2015-02-21, 23:28
Nie wiem czemu, ale to ostatnie mnie zniszczyło doszczętnie :krejzi:

Ra...........it

2015-02-21, 23:38
Masz wyobraźnię kolego - to właśnie trzeba zobaczyć wyobraźnią, nie przeczytać

Dzięki

crossdressphyxia

2015-02-22, 01:55
Cytat:

no i nagrzany zamówił na ulicę która jest zarówno w Krk jak i Wwie



Ale to nie zmienia faktu ,że te same ulice sa w Gdsk, Śwnuc, Łdź, Glwc, a nawet w Pzn...

k***a imię matki też skracasz? Np Hln? albo Bżn?

Szkoda Ci nadruków na klawiaturze, czy palców?

yaboleon

2015-02-22, 10:50
@up. to chyba normalne że ludzie skracają Waw i Krk. Każdy wie o co chodzi, bez spiny luźno ;)

MArcin911

2015-02-22, 11:09
crossdressphyxia napisał/a:



Ale to nie zmienia faktu ,że te same ulice sa w Gdsk, Śwnuc, Łdź, Glwc, a nawet w Pzn...

k***a imię matki też skracasz? Np Hln? albo Bżn?

Szkoda Ci nadruków na klawiaturze, czy palców?



Ulica Dworcowa :amused:

Tak swoją drogą kim był ten Dworcow że ma ulicę w każdym mieście :krejzi:

Firlex

2015-02-22, 11:27
Ale k***a gówno i kilometr mułu...

SamSobieBogiem

2015-02-22, 11:38
Ja się pytam kim był Krzysek, że w większości miast jest ulica na cześć jego swięta?

exculibrus

2015-02-22, 11:47
Ostatnie zajebiste, ale za kolegę buraka piwa nie dam. Nie lubię takich ludzi i już.

Co...........an

2015-02-22, 16:18
Ale chaos, czytać się tego nie da.

InsaneHarv

2015-02-22, 17:30
W następnym temacie zdradź nam jakie to uczucie mieć kolegę jeżdżącego taryfami...

jacek44

2015-02-22, 17:59
zawsze mnie zastanawia, jaką sieczkę w głowie muszą mieć ludzie, którym imponuje to, że ktoś się upił i pajacuje? Niedługo w tym społeczeństwie bedą robić bohaterów narodowych z takich nieporadnych meneli.

Voit

2015-02-22, 23:04
Haha z tą Hln i Bżn to doj***łeś

SilverBlade

2015-02-23, 02:02
popłakałem się przy ostatnim

Xx...........oJ

2015-02-23, 08:22
@crossdressphyxia Weź maści użyj bo widać ci potrzebna.