18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Medyczne uśmiercanie dzieci - Belgia

Radoslaf • 2013-06-16, 22:23
Jakiś czas temu zarzucono mi paranoję gdy w temacie o aborcji wyraziłem zdanie, że w przyszłości "aborcja będzie legalna do 5 roku życia". Cóż przyszłość jest już dziś...


Cytat:

“Belgijski parlament będzie wkrótce głosować za ustawą, która zezwoli na eutanazję chronicznie chorych i upośledzonych dzieci. Decyzje o eutanazji będą podejmowanie albo przez rodziców, albo przez same dzieci, nawet 5- letnie. Dzieci nie mają praw wyborczych, nie mogą prowadzić samochodu, nie mogą nawet legalnie kupić piwa, ale będą mogły samodzielnie decydować czy chcą zostać zabite przez lekarzy. Małe dzieci nawet nie rozumieją, czym jest śmierć, ich niedojrzałe mózgi nie są w stanie przyswoić koncepcji nieodwracalności śmierci, zwłaszcza, jeśli są one upośledzone umysłowo. Kiedy komisja eutanazjologów zachęcająco spyta dziecko, czy chce się spotkać z dobrymi aniołkami, ono na ogół odpowie, że tak. I to prawdopodobnie będzie podstawą do medycznego uśmiercenia dziecka.

Nietrudno sobie wyobrazić, czemu ma usłużyć ta ustawa. Chodzi o pozbycie się „społecznego balastu” chronicznie chorych dzieci, których stale przybywa a którymi rząd nie chce się zajmować. Jeśli ustawa ta zostanie uchwalona (na co się zanosi), wówczas rząd będzie mieć wolną rękę by pozbyć się tysięcy dzieci autystycznych lub w inny sposób upośledzonych (które w dużej mierze są ofiarami toksycznych szczepień). Być może nie przypadkowo ustawa ta wchodzi na forum parlamentu najpierw w Belgii – siedzibie PE oraz KE. Prawdopodobne, że zostanie ona kolejno wprowadzona także w innych krajach UE.

Chore dzieci nie będą jedynymi ofiarami tej ustawy. Ma ona dotyczyć również innych chronicznie chorych osób, a więc tych z chorobą Alzheimera, Parkinsona, demencją, kalek, itd. Nie wiadomo na kim skończy się lista chorych przeznaczonych do eutanazji, kolejno mogą znaleźć się na niej cukrzycy, astmatycy, padaczkowcy, ludzie z depresją, bezsennością, wszystkie osoby starsze, dysydenci i osoby niewygodne dla rządów (dla których już stworzono specjalną klasyfikację psychiatryczną – zaburzenie opozycyjno-buntownicze). Oczywiście ta eutanazja będzie to nazywana orwellowskim „dobrem publicznym”. Wówczas miliardy zaoszczędzonych publicznych euro można będzie skierować na prywatne konta polityków, oligarchów, bankierów, biurokratów. Jeśli ustawa ta zostanie przegłosowana i następnie wejdzie do innych krajów UE, wtedy nastaną czasy powszechnego, prawnie sankcjonowanego ludobójstwa dokonywanego przez rządy na własnych obywatelach, które będą gorsze od wszelkich przeszłych wojen i holokaustów. Pytanie, czy społeczeństwa zaakceptują takie formy medycznych masowych zbrodni.

Link 1 Link 2

Nadesłała prof. dr hab. Maria Dorota Majewska (oryg. tytuł: „Medyczne uśmiercanie dzieci”)



Źródło

le...........k8

2013-06-16, 22:34
Cytat:

Belgijski parlament będzie wkrótce głosować za ustawą, która zezwoli na eutanazję chronicznie chorych i upośledzonych dzieci.


Kolejny przykład lewackiej logiki: mów o ochronie niepełnosprawnych i strasz A.Hitlerem, a jednocześnie bądź za uśmiercaniem niepełnosprawnych dzieci i eutanazją ludzi chorych psychicznie, tak jak Hitler (Akcja T4).
Jak chcą dobra rasy ludzkiej, to niech sami strzelą sobie w swoje puste łby.

Shatter

2013-06-16, 22:38
Radoslaf,
Śmiecham z twojego "źródła". Bardziej stronniczo sformułowanego tekstu nie znalazłeś?
Also wiem że dla niektórych patrzenie jak inny człowiek wije się w agonii bo nawet j***na heroina nie zmniejsza bólu jaki odczuwają jest czymś "pięknym i zbliżającym do boga" ale to jedynie pokazuje jak napie**olone macie w głowach.Co jest złego w oszczędzeniu kilku tygodni życia jakie może w domyśle pozostać danemu człowiekowi?To że nie będzie cierpiał?
I nie pie**olcie o "ochronie życia" bo większość z was w innych tematach fapie do myśli o przywróceniu kary śmierci/zabijaniu "szmatogłowych".

leszek8,
Nie uśmiercanie a danie możliwości zakończenia swoich cierpień.Chociaż wątpię aby ktoś taki jak ty był w stanie dostrzec różnicę.

medowski

2013-06-16, 22:48
@SHatter

Badz tak mily i skoncz pie**olic najlepiej pie**olnij sie w leb i oszczedz cierpienia czytajacym twoje smieszne wywody ;] tez Dorze zrobisz

Deus-Ex-Machina

2013-06-16, 23:04
Shatter, chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem, a więc do dzieła. On nie pisze o ludziach, którym zostało kilka tygodni życia, tylko kilka dekad życia.
btw. chodzę do liceum z kilkoma takimi osobami i sprzecznie z Twoimi opiniami, nie są oni warzywami. Normalnie się wypowiadają, uczą się. Cieszą się życiem.

Shatter

2013-06-16, 23:34
Babilonczyk,
Ty za to przeczytałeś.Szkoda że jedynie to co w temacie...
Cały projekt dotyczy "przewlekle chorych i cierpiących" w przypadku "jeśli są one poczytalne, cierpią na nieuleczalną chorobę, a ich cierpień nie da się uśmierzyć".
btw. jak będziesz chodził do liceum z człowiekiem który będzie nieustannie odczuwał ból jakiego nie jesteś w stanie sobie wyobrazić to wtedy się wypowiadaj.
medowski,
Nawet nie skomentuję tych pomrukiwań i chrząknięć które z siebie wydałeś polaczku...

ki...........zu

2013-06-17, 08:09
"Kiedy komisja eutanazjologów zachęcająco spyta dziecko, czy chce się spotkać z dobrymi aniołkami, ono na ogół odpowie, że tak."
Jakie k***a aniołki? Co oni tym dzieciakom opowiadają za bzdury? :facepalm:

bloodwar

2013-06-17, 12:40
Podstawową ideą demokracji jest to, że KAŻDE zdanie ludu poddaje się pod głosowanie. Każde, nawet głupie, porypane i chore ale mające choćby ułamek promila poparcia w społeczeństwie zdanie nalezy wysłuchać, rozważyć jego wprowadzenie i zagłosować. To, że ktoś rzucił pomysł głupiej ustawy nie oznacza od razu, że zostanie wprowadzona.

plagiat

2013-06-17, 15:42
Hitler też tak zaczynał...

vajron

2013-06-17, 19:44
I bardzo dobrze, nie ma selekcji naturalnej, ludzie są coraz słabsi... Warzywo, mające skurcz wszystkich mięśni odczuwające ból 48 lat nie jest szczęśliwe, że się je podtrzymuję na siłę przy życiu...

Bozo15

2013-06-17, 23:36
Quo vadis, Europo?

Kumpel111

2013-06-17, 23:39
Coś podobnego do akcji T4? Spoko, zawsze sądziłem że UE to największe i najbardziej totalitarne sk***ysyństwo zaraz za USA. ch*j im w oko bo w dupy to by chcieli

ktd

2013-06-17, 23:42
ja tam jestem za

elda1987

2013-06-17, 23:49
NIE państwo ma się zajmować kalekami i niedorozwojami, tylko RODZINA do ch*ja pana. Mam już po dziurki w nosie słuchania pitolenia rodzin, które mówią, że państwo im pomóc nie chce - sami zdecydowali się w większości przypadków na rodzenie kaleki, to teraz niech sami za to płacą.

Co do eutanazji jestem jak najbardziej za - jest to świadomy wybór umierającego/nieuleczalnie chorego, a lekarze też nie ulegną prośbom chorego, jeżeli będzie możliwość uleczenia. Człowiek ma prawo do godnego życia, to i powinien mieć prawo do godnej śmierci. A nie męczarni, ciągłego bólu i odrzucenia. Nie wiem osobiście, co bym zrobiła stojąc przed takim wyborem w stosunku do mojego dziecka, mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała. Widziałam za to powolną śmierć człowieka chorego na wszelkie możliwe choroby wieku starczego, który już sam nie jadł, nie wstawał, srał pod siebie i błagał nas, abyśmy dali mu już umrzeć w spokoju (mowa o moim dziadku). I gdyby była w Polsce eutanazja legalna, to na 100% byśmy się na nią zdecydowali. Niestety nie jest, przez co musieliśmy patrzeć na powolnie gasnącego człowieka przez 3 lata, lata pełne bólu, krzyku, rozpaczy. Aż w końcu którejś nocy dziadek miał zapaść - standardowo karetka, szpital - śpiączka, w której był przez kolejne 2 miesiące, z której już nigdy się nie obudził. I uwierzcie, kochałam mojego dziadka całym sercem, płakałam jak głupia po jego śmierci - ale byłam wdzięczna za to, że w końcu przestał cierpieć katusze, że ma już spokój. Głupie może, ale cieszyłam się, że w końcu umarł.

tak więc sram na pitolenie katoli i innych pojebów, że eutanazja to zło uwłaczające człowieczeństwu. Myślę, że wasz umiłowany Jezus widząc takie cierpienie człowieka sam by go uśmiercił, jeżeli nie potrafiłby go uzdrowić, bo był k***a miłościwy i nie mógł podobno patrzeć na cierpienie innych ludzi.

303

2013-06-17, 23:55
Na początek trują ludzi żarciem z chemią, potem rodzą się potworki, i wpadają na pomysł żeby je pozabijać.

Kolejny krok do islamizacji europy, arabusy nawet niepełnosprawnych się nie pozbędą, a biali tak, nie ma palca jeb do pieca, a arab myk do urzędu i bierze socjal na kalekę.