18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Medycy

~Sunday • 2021-08-24, 09:46

Stresująca praca w wariatkowie.

Dziurfiks

2021-08-25, 05:06
garota napisał/a:

Ale wy jesteście zj***ni. Mam nadzieję że taka ekipa przyjedzie pomagać waszym schorowanym rodzinom i też będzie traktować ich gorzej niż zwierzęta.
Co do por*chania...w ambulansie te patole nie takie akcje odpie**alają. Ratownicy medyczni to jak policja. Wśród nich tylko pojedyncze rodzynki są warte dobrego słowa.



Ciekawe jak się zachowasz jak do twojego domu przyjdzie chory psychicznie gość zgwałcić twoje dzieci. Pewnie poklepiesz go po plecach ze słowami ''dawaj szybciej żebym jeszcze ja zdążył''. Ps. Sam jesteś zj***ny

notak

2021-08-25, 06:49
dobrze ktoś powiedział, ratownicy medyczni, a w zasadzie sanitariusze to ch*je, prymitywy,
niby nowym nazewnictwem chcą podkreślic range zawodu, ale dla mnie to dno społeczne

Grymson

2021-08-25, 07:58
garota napisał/a:

Ale wy jesteście zj***ni. Mam nadzieję że taka ekipa przyjedzie pomagać waszym schorowanym rodzinom i też będzie traktować ich gorzej niż zwierzęta.
Co do por*chania...w ambulansie te patole nie takie akcje odpie**alają. Ratownicy medyczni to jak policja. Wśród nich tylko pojedyncze rodzynki są warte dobrego słowa.



Niech zgadnę, masz takie zdanie o nich bo Cię wyr*chali w ambulansie? :)

ManBearPig

2021-08-25, 13:18
A mogli ją wyr*chać. Od dawna wiadomo, że baba bez bolca dostaje pie**olca.

KebabRemover

2021-08-25, 14:27
pytolsky napisał/a:

Ciekawe, czy chociaż za cycka ze złapali. Mimo, że ostro pok***iona, to jednak bimbałkami świeci więc czemu nie skorzystać



taką to tylko związać i przebrany za księdza wypędzać szatana xD taki cosplay idealny

Dr0mg

2021-08-25, 17:03
raczej pacjentka szpitala neuro-psychiatrycznego, chyba nigdy nie widzieliście co tam może się odpie**alać.. inną sprawą że do wojewódzkiego w LBN przynajmniej raz dziennie policja przywozi kogoś na toksykologię do płukania żołądka..

Mirek19850509

2021-08-25, 20:38
Na sobieskiego tez r*chaja i sa kamery wiem bo kolegi matka pracuje , :lol:

jebać_pis_w_dupsko

2021-08-29, 13:18
co za frajerzy, zamiast jeden jej dać do dzioba a drugi ją pojechać klasycznie to tłuka taki towar. Poczuła by dwa twarde ku*asy to zaraz by się uspokoiła i mruczała jak V8 w AMG.

BambiPMT

2022-01-15, 08:08
garota napisał/a:

Ale wy jesteście zj***ni. Mam nadzieję że taka ekipa przyjedzie pomagać waszym schorowanym rodzinom i też będzie traktować ich gorzej niż zwierzęta.
Co do por*chania...w ambulansie te patole nie takie akcje odpie**alają. Ratownicy medyczni to jak policja. Wśród nich tylko pojedyncze rodzynki są warte dobrego słowa.



Ciulu żebyś zdechł bez pomocy medycznej niedługo.