18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stranuh

2012-06-18, 14:24
No co wciskają gówno a używają czegoś lepszego :roll:

oskiboski

2012-06-18, 18:12
Czekamy na wypowiedzi hejterów z cyklu "apple to gówno" "moja nokia za 30zł ma więcej gier" "iOS ssie" których nie stać na porządny sprzęt, ale dla zasady zmieszają firmę z błotem :)

Sl...........nx

2012-06-18, 19:31
@oskiboski - Niedawno moją starą Nokią przybiłem gwoździe (bo młotek ktoś posiał), otwierałem piwo i na dodatek wysyłałem smsy i zadzwoniłem do mojej panny, by ją poinformować, że u niej niedługo będę. Nie wiem, czego powinienem chcieć więcej od telefonu, mam serdecznie gdzieś te wszystkie nowoczesne funkcje, dodatkowe bajery i generalnie zamianę na przenośny komputer z funkcją dzwonienia.
Mam komputery w pracy, w domu również i niech tam zostaną, jak wychodzę z domu, to nie mam zamiaru ciągnąć za sobą kolejnego komputerka i jeszcze się martwić, czy mi go przypadkiem ktoś nie rąbnie.

masabitumiczna

2012-06-18, 20:26
@ oskiboski - sta/nie stać, po co przepłacać?
mi osobiście do pracy potrzebny jest pc, bo program na którym pracuję jest tylko pod windę...

z MacBookami jest jak z dildem analnym - jedni lubią i używają, a inni nie!

krzyk123

2012-06-19, 01:00
A co ma Microsoft do laptopów Apple ?!?! O.o
Do czasu kiedy HP nie stworzyło komputerów nowej generacji będących de facto znaczniej WYDAJNIEJSZYMI i SZYBSZYMI od trendowatych i przereklamowanych failpple, to jednak wielu windows'owców instalowało oprogramowanie na szybkich mac'ach.

Microsoft nie tworzy kompów, ale oprogramowanie ...

oskiboski

2012-06-19, 23:37
Slonx napisał/a:

@oskiboski - Niedawno moją starą Nokią przybiłem gwoździe (bo młotek ktoś posiał), otwierałem piwo i na dodatek wysyłałem smsy i zadzwoniłem do mojej panny, by ją poinformować, że u niej niedługo będę. Nie wiem, czego powinienem chcieć więcej od telefonu, mam serdecznie gdzieś te wszystkie nowoczesne funkcje, dodatkowe bajery i generalnie zamianę na przenośny komputer z funkcją dzwonienia.
Mam komputery w pracy, w domu również i niech tam zostaną, jak wychodzę z domu, to nie mam zamiaru ciągnąć za sobą kolejnego komputerka i jeszcze się martwić, czy mi go przypadkiem ktoś nie rąbnie.



Ludzie też kiedyś uważali że samochód nie jest im do niczego potrzebny, a jako środek transportu wystarczy wóz i koń pociągowy

soadfan

2012-06-19, 23:42
Kiedyś na laborce mieliśmy taki test internetowy z sieci komputerowych microsoftu, który polegał na tym, odpowiadasz na pytania, jak dobrze to dostajesz tylko wytłumaczenie, jak źle to dostajesz podpowiedź, taki teścik edukacyjny. Otwierało się go przez przeglądarkę, ale nie działał na IE, tylko pod firefoxem. Okazało się, że produkty microsoftu nie są kompatybilne z produktami mecrosoftu.

berylek

2012-06-19, 23:49
rozpaczacie tak a to pewnie najzwyczajniej w świecie ZdjęcioSklep.

xts

2012-06-19, 23:50
pewnie propaganda hipsterów

remix

2012-06-20, 00:16
hańba, MS produkuje świetny sprzęt(X itd.), dobre oprogramowanie, a korzystają z hipsterskiego sprzętu. A jeśli ktoś mówi, że hejtuje Apple, to niech mi powie czemu korporacyjny sprzęt to Dell i Cisco.

matx

2012-06-20, 00:19
lykacie wszystko jak mlode pelikany

DinAlt

2012-06-20, 00:21
Dell i Cisco, sprzet korporacyjny. A ty z marketingu ktorej korporacji?

blendziooh

2012-06-20, 00:59
Apple jest dla hipsterów i nikt mi nie powie, że jest inaczej. Tylko hipster kupi drogi produkt apple przepłacając 300%. Dla tego szpanerskiego znaczka i lansu na dzielni. Co tu ma do rzeczy jakość? Wolicie coś zajebistego za 2000zł czy coś mniej zajebistego, bardziej szpanerskiego za 4000zł?
Jeszcze co jak co - rozumiem, że w stanach jest tego dużo, bo mają itunes itp serwisy, dzięki którym lud może sobie kupić mp3 czy coś, bo ich stać. A w takiej Polsce - wsi zabitej dechami, 100 lat za murzynami nikogo k***a nie stać na itunesy i taki hipster szpanuje, że na jailbreaku jedzie. No i szpan oczywiście gorilla glassem czy tam innym ios w laptopie albo zajebistym programem graficznym od apple...

A co do zdjęcia to większość z was jest tak tępa, że uwierzyliście, że to prawda. Pomyśl jeden z drugim, czy taki potężny microsoft korzystał by z takiego gówna i to w dodatku na jakimś expo?

arton

2012-06-20, 01:22
@soban2100, nie mierz wszystkich swoją miarą. To że cie nie stać, to nie znaczy że każdego nie stać. Produktów apple nie kupuje się dla znaczka, tylko dla systemu. Ale co ktoś tak ograniczony może wiedzieć, po co kupować bmw x6 jak można jeździć firmową pandą na gaz.