18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Media wypaczają ideał piękna

GKC • 2014-01-15, 11:05
Każdy burger jest piękny!


adminek

2014-01-15, 11:52
Hmmm... zgłodniałem.

Enzo_Gorlomi

2014-01-15, 11:52
Nie wiem czy wiesz, ale w restauracji / barze itp. możesz żądać takiej samej ilości dodatków, takiego samego wyglądu i innych cech wynikających z obrazka i opisu, który widnieje w cenniku / menu, jeżeli gdzieś w ww. cenniku / menu nie jest napisane "Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych."

TRQPL

2014-01-15, 12:43
Nie chce cie martwić ale mc donald to straszny syf (inne fastfoody też) i ogólnie jedzenie dla murzynów ( czytaj biedoty ). Więc nie przejmował bym się tym że burger na zdjęciu nie ma związku z rzeczywistością. Oszczaj burgery i zjedz schabowego z ziemniakami i kapustą zasmażaną J

GhostRider32

2014-01-15, 14:31
Taniej i smaczniej jest zrobić samemu.

andrewerty

2014-01-15, 15:21
wymagany angielski na poziomie kozy

uyvu

2014-01-17, 13:38
Kiedyś jadłem to gówno, ale zmądrzałem.

Browaryt

2014-01-17, 13:40
jak jesteś w trasie i żołądek wierci dziurę to czasem sie to opie**oli

mare30ks

2014-01-17, 14:10
Enzo_Gorlomi napisał/a:

Nie wiem czy wiesz, ale w restauracji / barze itp. możesz żądać takiej samej ilości dodatków, takiego samego wyglądu i innych cech wynikających z obrazka i opisu, który widnieje w cenniku / menu, jeżeli gdzieś w ww. cenniku / menu nie jest napisane "Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych."



niewiem czy znasz podstawowa zasade panujaca we wszelkich miejscach gdzie ktos ci podaje jedzenie: nigdy nie narzekaj na zarcie, a juz napewno nie zadaj wymiany, poprawy. chybaze lubisz zarcie z bonusami :-)

karinawaw

2014-01-17, 14:25
Ktoś chyba usiadł grubym dupskiem na tym Czizie.

Zacznijmy od tego ,że jak ktoś idzie do maka i kupuje cziza za 3,50 to niech się nie spodziewa ch*j wie czego. Do maka się idzie żeby się zapchać a nie podziwiać to jak zostało coś pięknie podane.

A na zdjęciu mamy prawdziwy produkt. Andrewerty mnie ubiegł ale chciałam wstawić ten sam filmik właśnie.




Zarammoth

2014-01-17, 14:27
Enzo_Gorlomi napisał/a:

Nie wiem czy wiesz, ale w restauracji / barze itp. możesz żądać takiej samej ilości dodatków, takiego samego wyglądu i innych cech wynikających z obrazka i opisu, który widnieje w cenniku / menu, jeżeli gdzieś w ww. cenniku / menu nie jest napisane "Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych."


Dokładnie tak (od 3:50 właściwa reklamacja):

Tytuł filmu to "Upadek" (Falling Down) jakby ktoś pytał.

MaczoJuh

2014-01-17, 14:32
Nie wyglada tak zle jak na zdjeciu... przestanie pie**olic :) zarcie maja dobre, ale drogie...

majkel_admwz

2014-01-17, 15:18
A tam pie**olicie, teraz jest promocja za dyche (10)pln jest Bigmac w zestawie z kolą i frytkami ;-)