18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Media i politycy kłamią ! Uświadommy to ludziom

MVeritasK • 2013-09-09, 20:17
Media i politycy kłamią i tak pozostanie jeśli więcej ludzi nie otworzy oczu. Systemu od wewnątrz już raczej nie zmienimy ale przecież bez nas ten system nie istnieje, więc więcej ludzi musi zdać sobie sprawę z tego że nasi liderzy to kłamcy i złodzieje.

Pomyślcie sobie o tych wszystkich ludziach, którzy będą wściekli jak uświadomią sobie, że przez całe życie byli oszukiwani. Dlatego jeśli chcecie żeby coś się zmieniło to po prostu uświadamiajcie ludziom jak jest.


BoKoR

2013-09-09, 20:26
Im mniej oglądam telewizji, tym więcej wiem co dzieje się na świecie.

go...........et

2013-09-09, 20:27
Masz zaniedbaną brodę, tanią koszulkę i nadwagę. Doznałeś olśnienia po obejrzeniu paru filmików na YT o teoriach spiskowych i chcesz zarazić tym innych?
Zajmij się k***a swoim życiem a nie uświadamianiem kogokolwiek o rzeczach o których nie masz specjalnego pojęcia (chociaż tezę stawiasz prawidłową)

zombie111

2013-09-09, 20:39
Znowu ty? W ostatnim oświeconym filmie o ekonomii używałeś wyrazu 'derytatywy' zamiast 'derywatywy', co oznacza, że wchodzisz na wiki na 5 minut przed stworzeniem tych smutów i chcesz zabłysnąć. Powiedziałbym ci coś od serca, ale regulamin nie pozwala :)
Ogól się, schudnij, znajdź jakieś inne hobby, jutuberem to ty nie zostaniesz.

xardas1988

2013-09-09, 20:40
Mądrze gada. Z tym, że teraz co drugi vloger tak gada... I nic z tego nie wynika.

Co do mojego ulubionego osobistego hejterka gordonviet vel własne zdanie. Można Ciebie gdzieś zobaczyć, choćby w spożywczym, czy tylko siedzisz na sadolu i wykazujesz się swoją "elokwencją" w mniej lub bardziej jadowitych komentarzach.