18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mecz

Advin • 2014-07-03, 12:12
Jutro Francja gra z Niemcami. Jeżeli ich obrona wytrzyma 90 minut pobije rekord z II wojny światowej. :idzwch*j:

Darex

2014-07-03, 12:33
1.Francja broniła sie dłużej niż Polska w 39'

2.Polska straciła 200tyś żołnierzy do 46tyś niemieców czyli cztery trupy Polaków na jednego niemca.

3.Francja straciła 360tyś żołnierzy do 160tyś niemców czyli 2.5 Francuza na jednego szkopa


Nie rozumiem tego całego pie**olenia, że Francuzi to sie tylko poddać potrafią.

Ra...........it

2014-07-03, 12:36
Darex - gdzie nauczyłeś się tak pisać po naszemu? Qui?

Darex

2014-07-03, 12:37
RagicMabbit napisał/a:

Darex - gdzie nauczyłeś się tak pisać po naszemu? Qui?



Po jakiemu waszemu ? Twojemu ?

To jak teraz napisze, że straty podczas inwazji Grecji były 1:1 to już według Ciebie będe Grekiem ?

pytolsky

2014-07-03, 12:55
Darex - poczytaj lepiej o tym, jakimi środkami dysponowała Francja i Anglia, a jakimi Polska. Popatrz, jakiej linii frontu broniliśmy my, a jakiej oni. Nie przypominam sobie też, żeby Francja i Anglia musiały obsadzać granicę z ZSRR. A co najważniejsze - to nie Polacy utworzyli kolaboracyjny rząd z premierem wcześniej uważanym za bohatera narodowego. Zanim więc następnym razem zaczniesz pieprzyć bez sensu radziłbym się doedukować z historii.

Darex

2014-07-03, 13:00
pytolsky napisał/a:

Darex - poczytaj lepiej o tym, jakimi środkami dysponowała Francja i Anglia, a jakimi Polska. Popatrz, jakiej linii frontu broniliśmy my, a jakiej oni. Nie przypominam sobie też, żeby Francja i Anglia musiały obsadzać granicę z ZSRR. A co najważniejsze - to nie Polacy utworzyli kolaboracyjny rząd z premierem wcześniej uważanym za bohatera narodowego. Zanim więc następnym razem zaczniesz pieprzyć bez sensu radziłbym się doedukować z historii.



Co niby pieprze bez sensu ? Ty mowisz teraz o czymś innym, ja mowie o stratach w ludziach 80% wymienionych przezemnie strat dokonało sie przed 17 wrzesnia.

I co do tego ma utworzenie później rządu w Vichy ? To miało jakiś wpływ na straty we wcześniejszej obronie Francji ?

Advin

2014-07-03, 13:00
Darex, wyczuwam u Ciebie lewackie pie**olenie.

Darex

2014-07-03, 13:01
Advin napisał/a:

Darex, wyczuwam u Ciebie lewackie pie**olenie.



A ja wyczuwam u Ciebie ból dupy jak cytuje sie Fakty.

Kawał spoko, dałem piwko. Nie uderzam w Ciebie personalnie, po prostu zastanawiam się skąd to się bierze, że tak sie jedzie Francuzów, że niby sie nie bili podczas IIWŚ, fajnie byłoby podyskutować, niestety do samego "lewackiego pie**olenia" ciężko sie odnieść

Kriski

2014-07-03, 13:23
Darex napisał/a:



A ja wyczuwam u Ciebie ból dupy jak cytuje się Fakty.

Kawał spoko, dałem piwko. Nie uderzam w Ciebie personalnie, po prostu zastanawiam się skąd to się bierze, że tak się jedzie Francuzów, że niby się nie bili podczas IIWŚ, fajnie byłoby podyskutować, niestety do samego "lewackiego pie**olenia" ciężko się odnieść



Bo na kogoś trzeba naskakiwać:
Rumuni-gruz
żydki-chciwi+pejsy
Francuzi-tchórze
niemcy-krzyżacy i okupanci
Szkoci-skąpi
Czesi-pepiki itd
O nas jako narodzi też inni nie mają dobrego nic do powiedzenia.

cys23

2014-07-03, 13:48
brawo. Z byle dowcipu rozpętać gównoburzę.

szerLucjan

2014-07-03, 14:01
Polska francja jeden ch*j. Jeden i drugi kraj obrabiał pałę III rzeszy... nasze p*zdy na konikach z szabelką i francuzi z uzbrojeniem które pamiętało wybuch I wojny

pie**olona polska martyrologia którą się jeszcze szczycimy

Darex

2014-07-03, 14:13
szerLucjan napisał/a:

Polska francja jeden ch*j. Jeden i drugi kraj obrabiał pałę III rzeszy... nasze p*zdy na konikach z szabelką i francuzi z uzbrojeniem które pamiętało wybuch I wojny

pie**olona polska martyrologia którą się jeszcze szczycimy



k***a, jak bym wiedzial że napisanie 3 suchych faktów może rozkrecić taką gównoburze to bym sobie darował bo co komentarz to lepszy.

- co masz do "p*zd" na konikach ? Polska kawaleria miała bardzo dużo sukcesów w walce z niemieckimi wojskami pancernymi - karabin UR przenoszony na koniach przebijal kazdy czolg niemiecki z kazdej strony. To apropo's skuteczności, ale nawet jakby była słaba to walczyli za wolność kraju.

-Uzbrojenie 20 letnie, nawet dzisiaj jest jak najbardziej naczasie (kalach jest z 47 i jakos gra, a M16 z lat 60-tych.

Sz...........an

2014-07-03, 14:27
Darex napisał/a:

1.Francja broniła sie dłużej niż Polska w 39'



Ofensywa na Francję zaczęła się 10 maja 1940 roku a skończyła 22 czerwca 1940 roku. Polska broniła się do 1945, kapitulowały jedynie pojedyncze grupy, ale nigdy nie doszło do całkowitej kapitulacji.

szerLucjan

2014-07-03, 14:30
żadna szanująca się armia nie używa już AK-47... broń jest stara i jedyny jej plus jest taki, że się nie zacina (chociaż magazynek lubi się psuć a broń bez magazynka nie postrzela) Strzelałeś kiedyś z AK-47 i dla porównania z niemieckiego g36? To tak jakbyś z łady przesiadł się do nowego BMW. Co mam do p*zd na konikach? To, że cebuland pierwszy jest do pokazywania ch*ja na lewo i prawo każdemu krajowi a nasze społeczeństwo jest durne i myśli, że do wygrania wojny wystarczy szabelka jak za dawnych lat... bo przecież mieliśmy husarię więc to oznacza +10 do szarży. Natomiast gdybyś chciał się dowiedzieć czegoś więcej o naszym uzbrojeniu to wiedziałbyś, że nie mieliśmy wystarczająco dużo karabinów przeciwpancernych aby wyrządzić jakąkolwiek większą krzywdę niemieckiej machinie wojennej. Na dodatek te które już były lubiły się psuć bo były bronią niedopracowaną mimo tego, że przełomową. A no i jeszcze jedna rzecz... musisz podejść na 100 metrów do czołgu aby w ogóle spróbować przebić jego pancerz... powodzenia.

Bitch plz nasze wojsko nie było w stanie obronić kraju przez 2 tygodnie. A społeczeństwo spuszcza się na myśl o powstaniach różnego rodzaju w których zginęło 10x więcej naszych niż okupantów. Czym tu się jarać? Nie widzę w tym kraju i jego II wojennej historii niczego wspaniałego a wręcz czuję wstyd, że zamiast sprzymierzyć się z III rzeszą i uderzyć na prawdziwego wroga czyli rosję my postanowiliśmy się pogonić z niemcem po lesie no bo przecież "nie będzie pluł nam w twarz"