18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mecz ping ponga

CrazyEdek • 2015-02-23, 18:53
Przeciwnik bez szans.


GlassEdi

2015-02-24, 00:49
co to robi na głównej?

kamuipl

2015-02-24, 12:33
@waloos
Już Ci tłumaczę. Wcale nie mają jakiegoś mega skilla. Gość w czerwonym jest obrońcą, ten w niebieskim chciał zagrać lekkiego topspina, żeby tamten musiał się ruszyć do stołu. Nie wyszło mu bo wróciła mu piłka bez rotacji (a spodziewał się ciętej po zagraniu "czopem") i wystawił loba. A to, że trafił taką kontrę zza pleców to już czysty fuks ;)

defcon1

2015-02-24, 13:48
Cywilizacja żółtków jest teraz w największym rozkwicie, natomiast zanim nasza cywilizacja upadła to myśmy byli nad nimi.

Snoon

2015-02-24, 16:14
Zawsze się dziwiłem i śmiałem z tego jak pisali, że player ch*jowy itd....Przepraszam.

waloos

2015-02-24, 16:22
kamuipl napisał/a:

Już Ci tłumaczę.



No Ty chyba żartujesz. Ty nie widzisz tego jak ten w niebieskim zagrał tego loba ? To nie był nie udany topspin bo po pierwsze, topa ciągnie się zdecydowanie mocniej w przód niż w górę a u niego rakieta poszła mocno ponad głowę która była wysoko w stosunku do stału, po drugie przy uderzeniu otwarł całą sylwetkę, wyprostował kolana i plecy, a nawet stanął lekko na palce. Przypatrz się temu uważnie. To nie był nie udany top, tylko lob zagrany z premedytacją.

Poza tym, podejrzewam ustawkę, bo co to w ogóle za event jest ? Gdyby to był mecz to gość z boku siedziałby z tabliczką z wynikiem. Więc pewnie to trening, a jeśli tak to jakim akurat trafem stała tam kamera ?