18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MC Silk powraca miażdżąc każdego

ElManiure • 2014-08-30, 02:02
MC Silk jeden z ludzi co potrafi najszybciej na świecie rapować rozjebuje nas w 7 językach..


naczelny

2014-08-30, 13:50
Uwaga, jestem ekspertem :D język w którym rapuje w Indiach (a ziomek to Sikh, a nie szmatogłowy) to język punjabi :) z bardziej znanych kawałków w tym języku : https://www.youtube.com/watch?v=4C3umDN3voo chyba było w jakimś filmie czy czymś na YT

Zakrzaku

2014-08-30, 13:54
specjalnie się zalogowałem żeby postawić piwko :D

oozyxak0o

2014-08-30, 14:00
Jak z domu nie wychodzisz to dla ciebie rozpie**olił system pisowcu

Ne...........es

2014-08-30, 14:54
znow zalosne filmiki z jewtuba dla j***nych gimbusow ? ja pie**ole..

matiqq

2014-08-30, 15:16
Nexures napisał/a:

znow zalosne filmiki z jewtuba dla j***nych gimbusow ? ja pie**ole..



Ty spójrz na swoje profilowe i nick...
Nexures napisał/a:

j***ny gimbusie? ja pie**olę...


EdmundKemper

2014-08-30, 15:38
Silk jest dobry, ale w końcówce zupełnie asłuchalny, dobrze, że tekst podał bo nic się nie da wyłowić z jego słów. Poza tym wyśmiewanie Eminema za to, że ten nagrał Rap God to jak wyśmiewanie Niemców, którzy się chwalą, że są dobrzy w piłce nożnej... Najlepiej się wybija na najlepszych co nam Polak pokazał :) Nie hejtuję go, ale to co zrobił to przesada. Może i rapuje najszybciej na świecie, ale Eminem, Tech N9ne czy inni amerykańscy raperzy wcale gorsi nie są, a gdy Silk nagra kilkanaście płyt, będzie istniał na scenie przez kilkanaście lat i zagra kilkaset koncertów to dopiero wtedy może podjeżdżać do światowej czołówki. Zresztą to, że żaden polski raper tego nie robi świadczy o ich ego, które chyba u Silka lata wysoko ponad F16.

lo...........ic

2014-08-30, 15:45
po 5:40 bałem się, ze mi oczy powybija tymi łapami :D

dzg

2014-08-30, 16:01
najlepszy sposób, żeby się wybić to zaatakować kogoś najlepszego. prawda jest taka, że to zwykły pajac i nigdy nie zrobi jakiejkolwiek kariery, chwilę będzie nr 1 na youtube, lamusy będą wysyłać sobie linki z opisem "TY ZOBACZ POLAK NAJLEPSZY RAPER" a za dwa miechy nikt go nie będzie kojarzył.

Gr00baz

2014-08-30, 16:06
@MarcinPe k***a nie wiem czy to troll czy można być takim lamusem żeby uważać, że Eminem to najlepszy raper. Eminem to ch*j nie raper