18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mąż z nożem przez policję poszukiwany

phrontch • 2024-04-18, 11:33
37-letni Wendel Santos, poszukiwany jest przez policję po tym, gdy zadźgał swoją żonę, 43-letnią Leidiane Ferro da Silvę. Nie wiadomo, o co poszło, natomiast jak widać na poniższym materiale, kobieta była na właściwym miejscu, czyli w kuchni. Na fotce z zaręczyn wyglądali na szczęśliwych. AKcja od 0:45, a było to w Peixoto de Azevedo w stanie Mato Grosso






ZiooMall

2024-04-18, 11:45
Na zdjęciu z zaręczyn to widać że byli oddzielnie :mrgreen: Jak i ona tak i on na swoim profilowym bez drugiej połówki :lol: Ale byli szczęśliwi, a akcja z kuchni to potwierdziła XD

1991adam1991

2024-04-18, 11:55
Generalnie mógł zjeść śniadanko i wyjść poprostu do pracy. Myślę że z perspektywy czasu może troche żałować swojego zachowania wydaje mi się że trafił zbyt dobrze jednak chyba nie chciał jej zabić tylko delikatnie uszkodzić obstawiam tak ponieważ ilość ciosów nie była szczególnie duża może poprostu nigdy wcześniej tego nierobił i nie zdawał sobie sprawy jak łatwo pójdzie odebranie jej życia i że nożyk wskoczy jak w masełko. Mimo wszystko jestem ciekaw czy reszta domówników to były jego i jej dzieci bo to dodało by trochę smaczku tej sprawie.

M_A

2024-04-18, 12:11
1991adam1991 napisał/a:

Generalnie mógł zjeść śniadanko i wyjść poprostu do pracy. Myślę że z perspektywy czasu może troche żałować swojego zachowania wydaje mi się że trafił zbyt dobrze jednak chyba nie chciał jej zabić tylko delikatnie uszkodzić obstawiam tak ponieważ ilość ciosów nie była szczególnie duża może poprostu nigdy wcześniej tego nierobił i nie zdawał sobie sprawy jak łatwo pójdzie odebranie jej życia i że nożyk wskoczy jak w masełko. Mimo wszystko jestem ciekaw czy reszta domówników to były jego i jej dzieci bo to dodało by trochę smaczku tej sprawie.



pięknie to rozłożyłeś na czynniki pierwsze :-) Piwko

Yolanda

2024-04-18, 12:31
Trąca fejkiem. Po co im kamera w kuchni. Ilość "folołersów" spadła? Trzeba było sensacji?

phrontch

2024-04-18, 12:35
a ty głupia jesteś. Poszukiwanie go przez policję też pewnie fejkiem trąca?

mieszał

2024-04-18, 13:12
O k***a Twitch z R6 tam się czaiła.

brodatyyy

2024-04-18, 13:15
Yolanda napisał/a:

Trąca fejkiem. Po co im kamera w kuchni. Ilość "folołersów" spadła? Trzeba było sensacji?



Taki fake, że lokalne portale z tego miasta o tym zabójstwie piszą a na FB nie lepiej xd + policja typka szuka

Siriuz

2024-04-18, 13:28
Oj tam, lepiej to wygląda niż śmierć Pawła z Gdańska :)

~Velture

2024-04-18, 17:13
1991adam1991 napisał/a:

Generalnie mógł zjeść śniadanko i wyjść poprostu do pracy. Myślę że z perspektywy czasu może troche żałować swojego zachowania wydaje mi się że trafił zbyt dobrze jednak chyba nie chciał jej zabić tylko delikatnie uszkodzić obstawiam tak ponieważ ilość ciosów nie była szczególnie duża może poprostu nigdy wcześniej tego nierobił i nie zdawał sobie sprawy jak łatwo pójdzie odebranie jej życia i że nożyk wskoczy jak w masełko. Mimo wszystko jestem ciekaw czy reszta domówników to były jego i jej dzieci bo to dodało by trochę smaczku tej sprawie.



Nie wygląda jakby to było z zimną krwią zrobione.

Scoo

2024-04-18, 17:38
Musiała go wk***iać od dłuższego czasu aż chłop nie wytrzymał i zaj***ł jej nożem w plecy. Wcale bym się nie zdziwił

Niektóre suki tak mają, że przed małżeństwem pukładane, a później najgorsze k***y z nich wychodzą, które stosują przemoc psychiczną wobec faceta. No to ma efekt, też bym takiej k***ie wbił nóż w plecy, ale nie przy dzieciach. :-)

samspadaj

2024-04-18, 17:40
santos i da silva... dlatgo lubię strony gore. Wszystkie inne opiniotwórcze internetowe byty mają taką wspólną cechę wmawiania odbiorcom, za pomocą teoretycznych bajań, że myślenie stereotypami to coś złego, a sadol udowadnia w sposób niepodważalny, że stereotypizacja to jedno z największych osiągnięć poznawczych człowieka.

vladok

2024-04-18, 18:22
To przecież mogło być wynikiem zwykłego przejęzyczenia


Will70

2024-04-18, 19:11
Scoo napisał/a:

Musiała go wk***iać od dłuższego czasu aż chłop nie wytrzymał i zaj***ł jej nożem w plecy. Wcale bym się nie zdziwił
Niektóre suki tak mają, że przed małżeństwem pukładane, a później najgorsze k***y z nich wychodzą, które stosują przemoc psychiczną wobec faceta. No to ma efekt, też bym takiej k***ie wbił nóż w plecy, ale nie przy dzieciach.




Pewnie dokładnie tak było. Nawet słyszę tę rozmowę.
- Nie ma już nic na śniadanie?
- Idź i sobie kup.
- Przecież daję ci wszystkie pieniądze na dom. Mogłabyś czasem zrobić zakupy.
- Sam sobie rób. Nie jestem służącą.
- Ale ja robię podstawowe zakupy jak wracam z pracy. Poza tym w lodówce były parówki z Biedronki, 2 paczki które wczoraj dla nas kupiłem. Gdzie są?
- W dupie.


Kurtyna.
-

:mrgreen:

4Lokalny2Chłopaczek0

2024-04-18, 19:46
Jak chcesz kogoś zabić no ok. :P
Mój poradnik. XD
1--Skasuj nagranie z kamery.
2--Sprzątnij światków.
3--Porządnie posprzątaj żeby żadnych śladów nie było.
4--Wynajmij auto na kogoś, wypłać cała kasę.
5--Jak masz kasę to kup na słupa dom, mieszkanie.
6--Zmień numer, usuń fakeboki i inne shity.
7--Żyj od nowa i bądź szczęśliwy.
8--Nie daj się złapać, śledź informacje w tv/w necie
9--Jedzienie kupuj przez internet
10--Zapuść brodę, zrób dziarę na ryju i znajdź prace na magazynie na nocki.