18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mąż Nancy Pelosi dostaje od swojego kochasia w łeb

GeorgeHarvey1 • 2023-01-27, 20:36

Amerykanskie ha-tfu elyty

Lobo24

2023-01-27, 20:41
Dwóch typów smacznie śpi na podłodze a ci ich budzą.

niefrasobliwamariola

2023-01-27, 21:01
Oj oj mąż tej babki po uśpieniu ma chyba koszmary bo chrapię.

GeorgeHarvey1

2023-01-27, 21:12
edgar_89 napisał/a:

Grubo



TVN jak zwykle pie**oli głupoty . Dobry ziomek włamywacz nawet pozwolił mu drinka zrobić? Yhy , jasne. I ta jego przerażona mina..




yaiba

2023-01-27, 22:03
Jeden z niewielu trendów z Ameryki które chętnie bym oglądał zaimplementowane w Europie.
Nasi politycy twierdzą sami, ze należy im się wszystko z automatu. Nie wiem ile się mieści w magazynku GROTa ale faktycznie, wszystko z niego im się należy 8-)

Nowyja2.0

2023-01-27, 22:04
3 osoba w państwie a mąż bez ochrony. Tak wiem, że jak ona jest na chacie to pełno Secret serwis ale k***a naprawdę dwóch ludków nie mogli zostawić pod bramą?

Maniecky

2023-01-27, 23:16
Lewackie "elity" powiedza pseudo dziennikarzom ze meska prostytutka to fan Trumpa, prawak i ekstremak a masy lemingow typu covidioci z sadistic, kupia to bez popitki i beda wszystkich nazywac foliarzami.

Januszolino

2023-01-27, 23:53
Przecież ten opis nie jest prawdziwy. Gość im się do domu włamał bo szukał Nancy Pelosi, obudził jej męża i pozwolił mu skorzystać z toalety skąd zadzwonił on na policje, a sadisticowa inteligencja wierzy, że to kłótnia kochanków xD

SlimShady

2023-01-28, 01:05
Januszolino napisał/a:

Przecież ten opis nie jest prawdziwy. Gość im się do domu włamał bo szukał Nancy Pelosi, obudził jej męża i pozwolił mu skorzystać z toalety skąd zadzwonił on na policje, a sadisticowa inteligencja wierzy, że to kłótnia kochanków xD



Dokładnie i jeszcze się podniecają starym newsem :lol:

BambiPMT

2023-01-28, 01:26
Lewa ustawka. Niestety demokraci dobrzy w tym są.

xalk

2023-01-28, 02:16
GeorgeHarvey1 napisał/a:

TVN jak zwykle pie**oli głupoty . Dobry ziomek włamywacz nawet pozwolił mu drinka zrobić? Yhy , jasne. I ta jego przerażona mina..



a skąd ty k***a wiesz jak było? xD Pod koniec października 2022 roku do rezydencja małżeństwa Pelosich wdarł się David DePape, który szukał byłej spikerki Izby Reprezentantów Nancy Pelosi. Ta była w tym czasie w Waszyngtonie. Mężczyzna miał się dostać do budynku około 2 w nocy, budząc śpiącego Paula Pelosiego - później pozwolił mu skorzystać z toalety, gdzie ładował się telefon, z którego późniejsza ofiara zadzwoniła po policję.

a zobacz jaki tu uśmiechnięty:


Scoo

2023-01-28, 04:39
A nikt z was widzę nie wpadł na to, że typ mógł być zestresowany i reagować całkowicie nieadekwatnie do sytuacji, a włamywacz kazał udawać, że wszystko jest w porządku?

Jak ja uwielbiam sadisticowych ekspertów od wszystkiego, a ch*ja się znają.

zbynekmaslanka

2023-01-28, 09:28
Scoo napisał/a:

A nikt z was widzę nie wpadł na to, że typ mógł być zestresowany i reagować całkowicie nieadekwatnie do sytuacji, a włamywacz kazał udawać, że wszystko jest w porządku?
Jak ja uwielbiam sadisticowych ekspertów od wszystkiego, a ch*ja się znają.



Ten młotek to gra wstępna kochanków