18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Max o ruchaniu

Ojciec_Stiffmeistera • 2013-09-26, 17:40
Żeby uciszyć ból dupy zazdrośnikom ,że Mariusz zarabia na swoim programie i stawa tezy napiszę ,że: SPEKULUJE w reportażu.


Tassadar

2013-09-27, 11:35
Po co takie skrajności, albo tvn albo tvp albo polsat albo wyborcza albo mariusz. Ja wychodzę z założenia że na chłodno trzeba brać wszystkie info, przyjąć do wiadomości ale nie iść na ulicę i zabijać bo w tvn mówią że należy tak właśnie zrobić. Czytam komentarze tu i ówdzie i właśnie większość się tak zachowuje. Jak zombie, tam coś pierdyknie hałasu narobi to idą. Swoją drogą to dobre porównanie bo rzeczywiście tak jest że nam hałas przy czymś robią żeby na boku jakieś przekręty robić. Jedynym lekarstwem wg mnie jest nie słuchać albo nie brać do siebie za nadto

lolsnic

2013-09-27, 11:37
"o r*chaniu" już wiem kto pracuje w onet i wp

fiszer

2013-09-27, 11:44
widzę, że autor jednej rzeczy nie rouzmiem
ja (i pewnie większość osób) nie mówię, że to źle, że Kolonko zarabia na tym.
Dobrze by jednak było, aby podał jakie ma wpływy i na co je przeznacza,bo aktualnie jest jak w tvp, nikt nie wie ile na co poszło i prędzej czy później pojawią się spekulacje, że mimo dużych dochodów nadal nagywa syfiastą kamerą, syfiastym mikrofonem a "dotacje" na maxtv to tak naprawdę dotacje na nowe Porsche dla Kolonko, dlatego lepiej by było dla niego, aby jednak "rozliczył" się z widzami :)

zielak300

2013-09-27, 13:06
Mariusz ma wyj***ne w lewactwo z sadola. Liczy sos i jedzie dalej.

Kozar

2013-09-27, 13:09
Junki3 napisał/a:

O widzę teraz moda na ,,hejtowanie" Mariusza, ale prawda jest taka że tylko on porusza takie tematy i pokazuje druga stronę wydarzeń. Nikogo przecież nie zmusza do wpłacania pieniędzy na konto a ten co to robi musi brać także pod uwagę że również zasila jego kieszeń. A więc ogarnijcie zwieracze bo jak Mariusz przestanie mówić to znowu zaczniecie ufać tuskowi

widzę że moda na frajerstwo w stylu katolo-nazi jeszcze nie wyszła

Ja...........ro

2013-09-27, 13:20
fiszer napisał/a:

widzę, że autor jednej rzeczy nie rouzmiem
ja (i pewnie większość osób) nie mówię, że to źle, że Kolonko zarabia na tym.
Dobrze by jednak było, aby podał jakie ma wpływy i na co je przeznacza,bo aktualnie jest jak w tvp, nikt nie wie ile na co poszło i prędzej czy później pojawią się spekulacje, że mimo dużych dochodów nadal nagywa syfiastą kamerą, syfiastym mikrofonem a "dotacje" na maxtv to tak naprawdę dotacje na nowe Porsche dla Kolonko, dlatego lepiej by było dla niego, aby jednak "rozliczył" się z widzami :)


Skoro dotacje są na niego i jego kanał, to właśnie oczekuję tego, by cała ta kasa poszła właśnie na jego nowe Porsche. Na Porsche, nowe mieszkanie, dz**ki, koks i lasery. I najlepiej, żeby pokazał to wszystkim - "ej, całą kasę jaką zebrałem z MaxTV wydałem na siebie! Mogę pokazać nawet paragony!". Przynajmniej wiadomo, że kasa poszła na osobę na którą się płaciło - a nie jak u nas. Placisz masę podatków, abonamentów, akcyzy, zusy, vaty sraty a pieniądze dostają mordy, które najchętniej widziałbyś na szubienicy.

pi...........ja

2013-09-27, 13:34
Bezmózgi kontratakują bo guru im urażono nieprawomyślnymi faktami.

Konsument89

2013-09-27, 14:32
Panie adminie: radzę panu zbanować tą TVNenowską i TVPoloniowską hołotę robiącą anty-mariuszowską prowokację z tego forum, bo nie da się słuchać tego ich pie**olenia. Ludzie przestaną tutaj wchodzić i zacznie Pan tracić pieniądze.

ka...........as

2013-09-27, 15:22
Bezmózgi się dowiedziały dopiero teraz jak bardzo pie**olił a oni mu wierzyli a teraz mówi jak bardzo byli nie dor*chani. Max dobrze to mówi

PRG

2013-09-27, 15:42
Maran Minimum Golonko pie**oli jak jest

artis1990

2013-09-27, 16:18
Prawda jest taka iż Max porusza wiele tematów kontrowersyjnych dlatego, że nie ma nad sobą szefa. Brawa dla niego, ale z drugiej strony tylko idiota w 100% będzie chłonął wiedzę z jakiegoś źródła. Zawsze trzeba mieć pewien dystans i przede wszystkim swój rozum. W wielu kwestiach się z nim zgadzam, ale nie raz omawiał kwestie w taki sposób z jakim ja się nie zgadzam. Nie ma niestety w Polsce osoby w mediach czy w polityce, która by mi w 100% odpowiadała. Zawsze musi być jakiś mankament.

Plecionkarz

2013-09-27, 17:30
myślałem że coś ciekawszego o r*chaniu powie