18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Max Kolonko - Wolność twittowania

DamonS52 • 2013-07-16, 13:21


Kolejny już dobry odcinek Maxa :D

ripman

2013-07-16, 13:47
kozojebcy uważajcie


btw. nie zgadzam się z Maxem internet powinien być wolny :D teraz już nawet na sadistiku miekkie pałki admini sie boją i usuwają takie posty jak moj

Splifcior

2013-07-16, 13:48
piwa nie ma... coś mu sie poj***ło w głowie ostatnio

ripman

2013-07-16, 13:50
to jutro pewno ja:

up@ true story bro

Fhyzjer

2013-07-16, 14:05
Będę się śmiał z murzynów, z żydów, z muslimów, z niemców, z Polaków, z upośledzonych, ze zdrowych, ze zwierząt, z kosmosu i z siebie, będę się śmiał ze wszystkiego i komukolwiek wara od tego, k***a jego j***na mać!

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-16, 14:12
A tym razem ja powiem jak jest.
Grupka pejsatych wyniuchała pieniążki i założyła sprawę na 50 baniek.
Gdyby to jakiś Mark Baptiste napisał na murze "j***ć żydów" nawet by palcem nie kiwnęli.
A już tym bardziej jak by to jakiś ciapaty zrobił.
A tak widzą, bogata firma, to można ich trochę obskubać.
Z reszta co k***a, prawda boli?!

Pan_Marszałek

2013-07-16, 14:22
Przecież na Sadolu takie wpisy są na porządku dziennym :amused:

cocaine.animals

2013-07-16, 14:39
Fhyzjer napisał/a:

Będę się śmiał[...]z kosmosu




Adulka

2013-07-16, 16:49
ja się z nim zgadzam, no bo gdzie są granice obrażania innych (pamiętacie świnia.pl?) a z drugiej strony dla czego tego zabraniać skoro ludzie tak myślą i czują?

Fa...........um

2013-07-16, 18:13
Ciapaci z żydami są siebie warci. j***ni miłośnicy zarzynania zwierząt w męczarniach.

Bebluch

2013-07-16, 18:14
Jeśli było to pałujcie jak zomo stoczniowców.
Prosiłbym o oglądanie Pana Maxa na jego oficjalnym kanale na yt, dla nas to raptem 5 sekund "roboty" a skoro go tak doceniacie, dajcie coś od siebie :) Was to nic nie kosztuje a przez playery na sadolu lub innych podobnych stronach traci po kilka (kilkanaście) tysięcy odwiedzających. pzdr

zielak300

2013-07-16, 18:17
Wystarczy wrzucać w playerze youtube. I będzie naliczało.

Kuriki

2013-07-16, 18:18
Adulka napisał/a:

no bo gdzie są granice obrażania innych



A dlaczego miały by być takie granice?

To pie**olona paranoja!

Dzisiaj ktoś zabroni mówić "spłoń śmieciu" labo "wypie**alaj do swojego ciapakistanu jak ci się nie podoba u nas", a jutro ktoś zakaże biegania bo biegają tylko przestępcy , którzy coś ukradli i uciekają.

A po jutrze ktoś zakaże chodzenia zbyt w zbyt wyprostowanej pozycji bo to się kojarzy z wywyższaniem się i arogancją.

Później przyjdzie zakaz trenowania sztuk walki bo "po co walczyć jeśli nie jesteś przestępcą? Do obrony własnej? Przecież zbrojne ramię państwa cię obroni".

Potem może wejść nakaz wstrzykiwania sobie środków troszkę zwiotczających mięśnie lub odurzających by nie być agresywnym.

Do tego zmierzają te wszystkie zakazy ograniczające wolność. "Mowa nienawiści" się k***a komuś nie podoba. To wypie**alać jak się nie podoba. w tej Francji to już się k***a nie mają za co złapać. Problemu ciapatych by się pozbyli, a nie pie**olili o "mowie nienawiści".

alterego

2013-07-16, 18:19
up
Pierdu pierdu.
Max nie dostał piwa 1 raz ode mnie. Nie popieram wniosku tego odcinka.

Ryuk

2013-07-16, 18:46
Ej, kiedy on przestał "mówić jak jest?" :D