18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Max kolonko

katalogfirm • 2013-05-16, 23:20


kolonko o milionerach

kaiel

2013-05-16, 23:23
mówie jak jest, kanapka z krakowską dobra jest!

LICH0

2013-05-16, 23:28
Bogaci bogacą się kosztem biednych....


kutasso

2013-05-16, 23:57
Bogaci się bogacą a biedni biednieją. Nie rozumiem po co tu porównywać USA i Polskę. Jest między nimi przepaść gospodarcza. Jedyne co ratuje Polskę to zagraniczni inwestorzy ale i z tym bywa ciężko. Normalny człowiek się nie wybije choćby się starał jak mógł.
Ktoś się dorobi milionów do skarbówka dosra poj***ny podatek z dupy wzięty i gościu jest bankrutem. Co cwansi albo po prostu złodzieje dorabiają się kokosów i bogacą się.
Był zresztą temat gdzie pewien celebryta doczepił się oczerniania jakoby oszukiwał w sprawie statusu majątkowego swojej rodziny. Jest to mniej więcej opisane tutaj http://www.plotek.pl/plotek/1,111483,13684308,Piotr_Kaszubski_komentuje_doniesienia_o_sobie_i_klinice_.html.
W USA jest inny rynek, to państwo wysoko rozwinięte gospodarczo, posiadające mnóstwo technologii, zasobów naturalnych itp a Polska to kraj rozwijający się. Zaledwie pojawiają się pogłoski o jakichś złożach to Polska myśli że może się stać pępkiem świata i potęgą gospodarczą. Gówno prawda. Nie ma technologii i kapitału aby dobrać się do złóż więc trzeba liczyć na inne kraje i handlować z nimi. Pazerny rząd nie robi nic aby zwykli ludzie się bogacili- głównie przez niesamowicie popie**olony system opodatkowania i jeszcze bardziej posrane przepisy. Rząd jest nieudolny, nie umie wynegocjować korzystnych dla siebie cen np gazu od Rosji. Mało tego, sp***olił sprawę ze Smoleńskiem i nic z tym nie robi.
Mało tego, w expose premiera kilka lat temu obiecywano niższe podatku- sru- mamy wyższe. Premier szczyci sie że wynegocjował ostatnio sporą dotację dla polski? I tak to nie pomoże Polsce- 2/3 zeżre biurokracja i ryże ch*je w rządzie a 1/3 może garstka naciągaczy.
Ja pie**ole
:idzwch*j:

Sfidt

2013-05-17, 01:24
Raus z tym hamerykancem

Mihusbdg

2013-05-17, 01:31
kur*a lubie jak on mowi jak jest :)

stif

2013-05-17, 01:49
Mnie cieszy że nie będę musiał się uczyć chińskiego w szkole, bo podejrzewam że to kwestia 15 lat jak świat zostanie zdominowany przez skośnookich..

RockyWood

2013-05-17, 02:17
no zaraz skoro większość milionerów w PL to przedsiębiorcy to gdzie się podziali wszyscy ci co wygrywali przez ostatnie lata miliony w tototlotku? Chyba że ich nie brali w tych statystykach pod uwagę... Na pewno było ich więcej niż tu podali...

Z drugiej strony - gdybym wygrał w totka to wyprowadziłbym się z kraju i oni pewnie też tak zrobili więc może to i prawda co Max podaje.

kh...........to

2013-05-17, 02:47
Wróć!
Zaj***ł się, "O sześciu mniej niż w Moskwie..."
Tylko ja to zauważyłem?

zielak300

2013-05-17, 03:08
kheito napisał/a:

Wróć!
Zaj***ł się, "O sześciu mniej niż w Moskwie..."
Tylko ja to zauważyłem?



I co ? Piwko ?

Fiutem po ryju możesz dostać.

LooC

2013-05-17, 08:04
oozyxak0o napisał/a:


Obrazek



Fakt, że nadal utrzymuje cię mamusia albo wystarcza ci zapie**alanie na budowie jako popychadło nie oznacza, że musisz popisywać się swoją ignorancją w stosunku do gówna w którym żyjesz.

mare30ks

2013-05-17, 08:27
60% milionerow w polsce to przedsiebiorcy - a nie prosciej napisac ze zlodzieje dorabiajacy sie dzieki ukladom? wkonmcu jak w ciagu 20 lat zwykly czlowiek moze dorobic wie wielomiliardowego majatku :)

MauMauMaurycy

2013-05-17, 08:49
Mi się wydaje że te filmy trafiają pierw na sadola a potem na youtube ...

KMD

2013-05-17, 15:52
Super stacja zniszczy Maxa, mówię wam :(