18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Max Kolonko - „Nielegalni" w USA

Morgoth1432 • 2013-05-01, 19:11
Mariusz Max Kolonko mówi jaki jest problem z nielegalnymi imigrantami w Stanach Zjednoczonych.


KMD

2013-05-01, 22:44
Plecionkarz napisał/a:

Polska też mogłaby zrobić tak jak usa. Rozj***ć wieżowiec, powiedzieć, że zrobili to ciapaci na spółkę z cyganami i murzynami i ogłosić, że żaden z nich nie może wjechać do kraju a wszyscy którzy są na miejscu mają sp***alać.



A mamy jakiś wieżowiec :mrgreen: ?

Poza tym Polska powinna doprowadzić do powstania "państwa cygańskiego", dozbroić armię i potem zasymulować atak na "wieżę z owiec" i najechaaaać :jezdziec: :jezdziec:

sneake365

2013-05-02, 00:35
ten tez pie**olony fachowiec od dzwonkow gazowych

WujekAdolf

2013-05-02, 00:36
Pamiętacie taką piosenkę jak "Elektryczne Gitary - Co Ty tutaj robisz"?

Tam leci tekst jakoś tak: "Wszyscy zgadzają się ze sobą, a będzie nadal tak jak jest". I wiecie co, te słowa są ponad czasowe.

To ja się idę napić, Wasze zdrowie.

fifi

2013-05-02, 05:49
olusek666 napisał/a:

fifi strasznie sie boisz dolnego Manhattanu,to lecę Cie uspokoić-wieczorami to niebezpieczna jest tylko Wall St!



Nie, ze boje ale mieszkajac tu od czasu do czasu, widze jak sytuacja zmienia sie z roku na rok na gorsze. Jakis czas temu u mnie w klatce zastrzelili chlopaka, prawdopodobnie handlowal narkotykami, teraz jest jeszcze gorzej. Fakt, w Paryzu spotkalem sie niejednokrotnie z przemoca i tam jest rzeczywiscie realnie niebezpieczniej, w NY, na szczescie NYPD nie daje sobie w kasze dmuchac i wszystkie kakrocie stwarzaja tylko pozory niebezpieczenstwa.

McMenel

2013-05-02, 06:34
Zabawne o imigrantach mówi imigrant... Ahmerykanie sp***alać w kosmos oddać USA ich prawowitym właścicielom... Przecież natywnym językiem ameryk były pieprzone indiańskie dialekty nie angielski. Więc czemu k***a nie jest to podstawowy język. Ci ahmerykańce powinni się jebnąć w łeb bo tak bardzo chcą się odciąć od Europy a siedzą w niej po uszy... pie**oleni hipokryci ze schizofrenią.

0011hary

2013-05-02, 12:46
Mariuszowi zawsze piwo stawiam